Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Покрай нея и аз от части го следя... една стая делим през зимата, нямам избор :3fdb8960598fa63e:

Един епизод да изгледаш сцените между Нур и Ийт и ти става интересно. И като видях как се борят за един мъж и Иджлял запали имението на сватбата си ми стана още по- интересно как е започнала цялата история и миналия месец започнах сезон 1- за 1 ден гледах по 15 епизода, за 3 дена изгледах първия сезон, а сега съм вече на 2-я сезон с една седмица напред с епизодите. :P

Първият ми турски сериал, но определено си заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Yo me lo paso cada dia pensando en ti ay, ay, ay y que entra tu brazo pierdo la cabeza

Ven cura me suavecito Tu este calor que por

mi vena

Ay, cura me suavecito que solo tuuu :viannen_28: :yahoo1: :clap: :1000 (6): :yoji: :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl: :P

 

 

Какъв текст има само новата на Рики. Не се пее за бани както при Иглесиас. :D

Рики има много секси глас. :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и завинаги - Сезон 2, епизод 64- епизода за 28.02.2018

 

Епизод 64 ще бъде качен днес от 21:30 ч.

 

Епизод от 2 часа и нещо , започнаха у нас да го делят пак. Вече само по 45 мин ще дават на епизод тъй като започват други предавания.

Хората са бесни във официалната бг фейс страница на сериала. Един епизод ще го гледаме 3 дена явно.

 

В петък се принасяме в Дубай при Рики в 20:30 часа наше време на живо във фейса му.

Колко хубаво, че нямаме огромна часова разлика с Дубай- там са 2 часа напред с нас, а ние сме 2 часа назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вече спокойно може да не го гледаме сериала, след като ни усведоми какво ще стане...

 

Хората току-що ми писаха къде могат да гледат следващия епизод 64, който ще бъде другата седмица и ме питат какво се случва по нататък. Има голям интерес, ама тъпаците от btv много гадно делят едим епизод на 3 епизода.

 

Има неща дето не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората току-що ми писаха къде могат да гледат следващия епизод 64, който ще бъде другата седмица и ме питат какво се случва по нататък. Има голям интерес, ама тъпаците от btv много гадно делят едим епизод на 3 епизода.

 

Е, да ама някои не искаме да знаем. :) 64 еп. ще го качат в 20:00 ч. във Войо. Ти се радвай, че не са го спрели още както направиха с много други сериали. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да ама някои не искаме да знаем. :) 64 еп. ще го качат в 20:00 ч. във Войо. Ти се радвай, че не са го спрели още както направиха с много други сериали. :3fdb8960598fa63e:

 

Късно, чадо, късно!

 

Това ми е едно от най-омразните неща - да гледам интересен сериал и някой да ми каже предварително какво се случва. :gun_bandana: Целият съспенс и очакване губят смисъл. Заслужава един бан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Късно, чадо, късно!

 

Това ми е едно от най-омразните неща - да гледам интересен сериал и някой да ми каже предварително какво се случва. :gun_bandana: Целият съспенс и очакване губят смисъл. Заслужава един бан.

 

И аз мразя така, после ми се обезмисля гледането като знам какво ще стане. <_<

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, престани да разказваш какво се случва по-напред в сериалите, дето гледаш. Хората се дразнят. Всеки иска да му е интересно, губи се тръпката, като се знае предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не гледате напред какво да направя. Много хора вече гледат напред епизодите с една седмица, ама вие си чакате излъчването по btv.

 

Oт 26 февруари всеки епизод на "Сега и завинаги" ще бъде вече само от 20:00 до 21:00 часа заради Мастър Шеф, Бригада Нов Дом, и Смени жената, и Столичани в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не гледате напред какво да направя. Много хора вече гледат напред епизодите с една седмица, ама вие си чакате излъчването по btv.

Аз го гледам само във Войо. Добре, че качват новия епизод в 20 ч. докато още не си го гледала. Иначе щях да се откажа. :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То вече спокойно може да не го гледаме сериала, след като ни усведоми какво ще стане...

 

Направо... вече и финала знаем даже :mf_surrender:

 

Като не гледате напред какво да направя. Много хора вече гледат напред епизодите с една седмица, ама вие си чакате излъчването по btv.

 

Oт 26 февруари всеки епизод на "Сега и завинаги" ще бъде вече само от 20:00 до 21:00 часа заради Мастър Шеф, Бригада Нов Дом, и Смени жената, и Столичани в повече.

 

И ние го гледаме напред във Войо, но ти описа дори и финала. И аз се дразня, не искам да знам какво ще стане, убива ми се интереса и цялата тръпка... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, престани да разказваш какво се случва по-напред в сериалите, дето гледаш. Хората се дразнят. Всеки иска да му е интересно, губи се тръпката, като се знае предварително.

На мен ми е по-интересно да знам какво се случва :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е като Нова година. Освен, че сутринта Рики качи 20 секунди, току-що той качи и секунди от клипаааа

 

 

 

Когато Рики ще изкара по-як клип от Иглесиас, как започва само

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...