Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз трябва да ти го задам този въпрос. Колко време мина...половин година ли, повече ли. Допуснах, че си в чужбина, но и друг път си бил и не ти е пречило да пишеш тук. Хвана ме страх мислените клетви на -А да не са те застигнали. :helpsmilie:

 

В Англия ли беше?

Просто реших да напусна

Даже нямах намерение да се връщам, но вчера реших да Ви навестя ( заради рд-то ми )

Ако ви трябвам знаете къде да ме намерите :1000 (29):

Имаш ми фейсбука, защо не провери дали съм жив :1000 (29):

Все още съм в UK

Много се радвам, че разбра що за човече е този

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Просто реших да напусна

Даже нямах намерение да се връщам, но вчера реших да Ви навестя ( заради рд-то ми )

Ако ви трябвам знаете къде да ме намерите :1000 (29):

Имаш ми фейсбука, защо не провери дали съм жив :1000 (29):

Много се радвам, че разбра що за човече е този

 

Проверявах. :3fdb8960598fa63e: Исках да ти се радвам на снимките, но ме беше блокирал. Вероятно, защото последно нещо се бяхте скарали с Александър и ти май не искаше той да се докопа до твои снимки. После видях, че си ме отблокирал.

 

Как си? Бачкаш ли нещо в момента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проверях. :3fdb8960598fa63e: Исках да ти се радвам на снимките, но ме беше блокирал. Вероятно, защото последно нещо се бяхте скарали с Александър и ти май не искаше той да се докопа до твои снимки. После видях, че си ме отблокирал.

 

Как си? Бачкаш ли нещо в момента?

Бях на фаза и чистих всички от Рамания

Познаваш ме доста и знаеш, че е било предпазна мярка.

Много добре

Само хубави неща ми се случват

Бачкам, но мисля скоро да си дам почивка

Ти как си?

Нещо ново около теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на фаза и чистих всички от Рамания

Познаваш ме доста и знаеш, че е било предпазна мярка.

Много добре

Само хубави неща ми се случват

Бачкам, но мисля скоро да си дам почивка

Ти как си?

Нещо ново около теб

 

Да бе, знам, не се сърдя. ;)

 

Добре съм и аз бачкоря. След два месеца ще ходя на екскурзия до Лондон, малко на шопинг терапия. :clap: Ти близо ли си до Лондон? За един приятел питам. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, знам, не се сърдя. ;)

 

Добре съм и аз бачкоря. След два месеца ще ходя на екскурзия до Лондон, малко на шопинг терапия. :clap: Ти близо ли си до Лондон? За един приятел питам. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Аз пък след два месеца се прибирам хаха

Не съм, но мога да стана :1000 (19):

Любовта как е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък след два месеца се прибирам хаха

Не съм, но мога да стана :1000 (19):

Любовта как е?

 

Една вечер, докато теб те нямаше, нашият стар познайник -А ме прокле да не съм изпитал никога любов. Точните му думи бяха от една песен на Андреа "удоволствие да изпиташ, но любов - НИКОГА". Цитира ме и ми го написа тва. И аз вдигнах врява, не съм го очаквал от него, а той се измъкна с номера, че видиш ли точно в този момент слушал въпросната песен и... затова решил да го напише. Защо обаче под мой пост - не стана ясно........ :mf_surrender:

 

И оттогава нещата не вървят в любовта. Много силни клетви отправя това създание, хората трябва да се пазят от него. Сега ще ходя да ми леят куршум. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм само за 4-5 дни в Лондон. После се връщам в България и се отправям на нова екскурзия. В Разлог. Много яки момчета имало там. Трябва да се види тая работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идиот :roll1:

:Vishenka_05:

 

Една вечер, докато теб те нямаше, нашият стар познайник -А ме прокле да не съм изпитал никога любов. Точните му думи бяха от една песен на Андреа "удоволствие да изпиташ, но любов - НИКОГА". Цитира ме и ми го написа тва. И аз вдигнах врява, не съм го очаквал от него, и той се измъкна с номера, че видиш ли точно в този момент слушал въпросната песен, та така... затова решил да го напише. Защо обаче под мой пост - не стана ясно........ :mf_surrender:

 

И оттогава нещата не вървят в любовта. Много силни клетви отправя това създание, хората трябва да се пазят от него. Сега ще ходя да ми леят куршум. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм само за 4-5 дни в Лондон. После се връщам в България и се отправям на нова екскурзия. В Разлог. Много яки момчета имало там. Трябва да се види тая работа...

Нямам думи...

Може и магия да ти е направил в Аврамов дом

Много се радвам, че все повече разбират каква стока е

Въпреки, че отнесох страшно много негативи.. не съжалявам, че го разкрих пред форума

От тогава акциите му паднаха и самочувствието му на модна икона се изпари

 

 

Добре дошъл!

Добре заварил

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега кажи, че пак ще ни изоставиш така гадно.... :mf_surrender:

Ми като гледам колко е умряло.. хаха

Първо ще си избия комплексите и ще се изпорам с целия форум и след това ще напусна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми като гледам колко е умряло.. хаха

Първо ще си избия комплексите и ще се изпорам с целия форум и след това ще напусна

Липсват ти скандалите ли? :3fdb8960598fa63e:

Тук често има такива..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...