Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Въпрос на време е от бтв да надушат какво става и да спрат да ги качват на друго място. Все пак са нагли обирджии.

 

Не е тъй. Има сайтове, където хората качват абсолютно всички сериали, които излъчват по всички Тв независимо от жанра, качват ги онлайн за гледане. Това го разбрах скоро, когато една моя бивша колежка ми каза, че си гледа филмите онлайн и ми даде такъв сайт, после открих още няколко такивв сайта, които качват всичко онлайн.

Мата Хари дето го нямаше никъде, който даваха по btv го открих точно онлайн. После се появи в Замунда и други торенти.

Аз мога да си ги свалям и онлайн.

И от btv plus си свалям всеки епизод на "Сега и завинаги", там само по една седмица могат да се гледат, после не може.

Имам всички епизоди дотука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, при нас ги режат епизодите на "Сега и завинаги". Вчерашният епизод при нас беше епизод 57, а същият епизод в Турция е епизод 45 Затова Финалът е на епизод 59, а при нас ще отиде към 100 с това рязане. Един епизод при нас в 2 епизода дават. Кога ли нещо са давали при нас като хората. Ако го даваха нормално при нас щеше да свърши още другата седмица.

И пак излизам права, че е към ФИНАЛ, но заради тъпото рязане ще свърши чак средата на април.

Оригиналния първи сезон е 47 епизода, 2-ри сезон е 58-59 епизода и трети сезон е 3 епизода финала.

Нашите какви ги вършат- манджа с грозде.Един епизод ще го гледаме 2 дена, че не могат да го вместят в 2 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, при нас ги режат епизодите на "Сега и завинаги". Вчерашният епизод при нас беше епизод 57, а същият епизод в Турция е епизод 45 Затова Финалът е на епизод 59, а при нас ще отиде към 100 с това рязане. Един епизод при нас в 2 епизода дават. Кога ли нещо са давали при нас като хората. Ако го даваха нормално при нас щеше да свърши още другата седмица.

Нищо не режат. Глупава ли си? Нормално като един оригинален епизод е по 2 часа, тука е по 1 час и така стават повече епизоди. А и те наскоро го промениха да е по 1 час, беше по 45мин и за това се получава това разминаване в номерацията на епизодите... режеши били :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не режат. Глупава ли си? Нормално като един оригинален епизод е по 2 часа, тука е по 1 час и така стават повече епизоди. А и те наскоро го промениха да е по 1 час, беше по 45мин и за това се получава това разминаване в номерацията на епизодите... режеши били :mf_surrender:

 

Аз какво казвам, че един епизод го излъчват 2 дена и затова Финалът е ще е към 100, защото делят един епизод на 2 части, което е тъпо.

Толкова си ме разбрал. Ама 2 часа как ще вместят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодарение на арабската фенка разбрах какво казва Рики на арабски пред медиите в Дубай като я питах. 😉

И тъй като беше блокирано заради някакви права, тя го качи пак за мен. Феновете на Рики са толкова добри. ❤

Англичанчето пак ме търси и от другия край на страната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодарение на арабската фенка разбрах какво казва Рики на арабски пред медиите в Дубай като я питах. 😉

И тъй като беше блокирано заради някакви права, тя го качи пак за мен. Феновете на Рики са толкова добри. ❤

Англичанчето пак ме търси и от другия край на страната.

Кой край? Я разкажи ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, при нас ги режат епизодите на "Сега и завинаги". Вчерашният епизод при нас беше епизод 57, а същият епизод в Турция е епизод 45 Затова Финалът е на епизод 59, а при нас ще отиде към 100 с това рязане. Един епизод при нас в 2 епизода дават. Кога ли нещо са давали при нас като хората. Ако го даваха нормално при нас щеше да свърши още другата седмица.

И пак излизам права, че е към ФИНАЛ, но заради тъпото рязане ще свърши чак средата на април.

Оригиналния първи сезон е 47 епизода, 2-ри сезон е 58-59 епизода и трети сезон е 3 епизода финала.

Нашите какви ги вършат- манджа с грозде.Един епизод ще го гледаме 2 дена, че не могат да го вместят в 2 часа.

Трети сезон защо е само три серии?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, при нас ги режат епизодите на "Сега и завинаги". Вчерашният епизод при нас беше епизод 57, а същият епизод в Турция е епизод 45 Затова Финалът е на епизод 59, а при нас ще отиде към 100 с това рязане. Един епизод при нас в 2 епизода дават. Кога ли нещо са давали при нас като хората. Ако го даваха нормално при нас щеше да свърши още другата седмица.

И пак излизам права, че е към ФИНАЛ, но заради тъпото рязане ще свърши чак средата на април.

Оригиналния първи сезон е 47 епизода, 2-ри сезон е 58-59 епизода и трети сезон е 3 епизода финала.

Нашите какви ги вършат- манджа с грозде.Един епизод ще го гледаме 2 дена, че не могат да го вместят в 2 часа.

Един ТУРСКИ епизод /болум/ е със средно времетраене от 2 часа, а един БЪЛГАРСКИ епизод е със средно времетраене 45 минути. Доколкото знам такъв е стандарта в България - средно 45 минути. Разни предавания и т.н. също съм забелязал, че повечето са около 45 минути. Нямам инфо дали ги задължават или не, но не виждам нищо лошо да ги режат, не сме длъжни от 8 до 10:40 (с рекламите) да гледаме сапунки по телевизията. Който иска може да си го гледа на болуми онлайн със субтитри, доколкото знам ги има качени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега си говорихме по тел. с англичанчето.

Иска да идва в Бургас, ако аз искам и за 5 дена да бъдем заедно, обаче това е много трудно осъществимо.

Говорихме си и затова колко трудно ми е било да работя с него, да го виждам постоянно пред мен и той го забелязал и много други неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един ТУРСКИ епизод /болум/ е със средно времетраене от 2 часа, а един БЪЛГАРСКИ епизод е със средно времетраене 45 минути. Доколкото знам такъв е стандарта в България - средно 45 минути. Разни предавания и т.н. също съм забелязал, че повечето са около 45 минути. Нямам инфо дали ги задължават или не, но не виждам нищо лошо да ги режат, не сме длъжни от 8 до 10:40 (с рекламите) да гледаме сапунки по телевизията. Който иска може да си го гледа на болуми онлайн със субтитри, доколкото знам ги има качени.

 

Аз го търсих със субтитри, но не успях да намеря. Май имаше само с руски.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Охооо, водки, бири, вина, енергийни напитки и храна ще има на масите на Джаз Феста в Дубай. Рики ще пее в последния ден на 23 февруари. Феста е от 21 февруари до 23 февруари. Рики ще пее от 22:30 до 00:00 часа- какъв финал ще е само на феста с Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го търсих със субтитри, но не успях да намеря. Май имаше само с руски.

Не съм се интересувал, не го следя, покрай майка ми знам за какво става въпрос. Понеже съм следял сапунки в интернет със субтитри, сестрата наскоро също си намери сериала в интернет, та затова помислих, че и него го има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм се интересувал, не го следя, покрай майка ми знам за какво става въпрос. Понеже съм следял сапунки в интернет със субтитри, сестрата наскоро също си намери сериала в интернет, та затова помислих, че и него го има.

 

Пепел от рози го бях намерила със субтитри след като го спряха по средата по бтв. Жалко, че този го няма. Бтв имат ужасния навик да спират сериали преди да са свършили. Дори се учудвам, че Север юг и този сега не ги резнаха.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да гледате турски сериали? Едно време латино бозите бяха актуални, ся тия. Само индийските са по-зле. Имам чувството, че буквално усещам как ми умират мозъчни клетки на всяка минута, през която 'гледам' подобна тъпотия.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дубай са само 2 часа напред от нас. В момента там е 21:00 часа, ние сме с тях 2 часа назад. Рики започва да пее в 22:30 тяхно време, а при нас е 20:30. Ще можем да гледаме директно от Дубай премиерата във фейса му.

 

Пък "Сега и завинаги" е първият турски сериал, който гледам от месец, но за седмици изгледах и първия сезон и докъдето са в момента. Близък е до мен, а и майка ми го гледа. Закупили са още турски сериали, но няма да ги гледам.

 

Сега и завинаги - Сезон 2, епизод 63-епизода за другия вторник

 

Епизод 63 ще бъде качен на 20-ти февруари(вторник), от 22:30 ч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, понеже си напред, Нуур и Иджлял, какво ще се случи с тях? За майка ми питам :1000 (29):

Тоя Раджван ли какъв беше ще накара Ийт да избира коя да живее и коя да умре,като е насочен лазер към тях.

Ийт няма да може да избере. Ще дойдат спец частите и ще ги освободят доколкото си спомням. Фатих е ченге под прикритие.

Ийт ще започне да ревнува Иджлял от Фарат след като му казва,че я обича.

Нур и Ийт ще се скарат заради ревността му към Иджлял.

Фатих ще изведе Нур на вечеря, Ийт ще побеснее пак,защото той отива при нея да й се извини, но я вижда облечена и издокарана и откача.

Фатих казва на Нур, че не си заслужава да живее само заради Ийт, че трябва да цени себе си и да се уважава.Когато Нур го пита за някоя любов дори и несподелена дали има, той й казва: Нур, ти си жената,ти си жената на моя живот нещо такова и така свършва епизода за следващия понеделник.

 

Чакам да качат днес в 22:30 епизода за другия вторник.

Един главен герой ще умре.

 

Който е регистриран в Spotify, може да чуе веднага новия сингъл на Рики в плейлистата Горещо латино като излезе. Аз го направих

9270029d.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Раджван ли какъв беше ще накара Ийт да избира коя да живее и коя да умре,като е насочен лазер към тях.

Ийт няма да може да избере. Ще дойдат спец частите и ще ги освободят доколкото си спомням. Фатих е ченге под прикритие.

Ийт ще започне да ревнува Иджлял от Фарат след като му казва,че я обича.

Нур и Ийт ще се скарат заради ревността му към Иджлял.

Фатих ще изведе Нур на вечеря, Ийт ще побеснее пак,защото той отива при нея да й се извини, но я вижда облечена и издокарана и откача.

Фатих казва на Нур, че не си заслужава да живее само заради Ийт, че трябва да цени себе си и да се уважава.Когато Нур го пита за някоя любов дори и несподелена дали има, той й казва: Нур, ти си жената,ти си жената на моя живот нещо такова и така свършва епизода за следващия понеделник.

 

Чакам да качат днес в 22:30 епизода за другия вторник.

Един главен герой ще умре.

 

Който е регистриран в Spotify, може да чуе веднага новия сингъл на Рики в плейлистата Горещо латино като излезе. Аз го направих

9270029d.jpg

Мерси за подробното инфо... изглежда все по-интересно ще става, искренно се надявам Иджлял да умира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси за подробното инфо... изглежда все по-интересно ще става, искренно се надявам Иджлял да умира.

 

Не умира тя.

Фатих ще предложи брак на Нур, но тя ще му откаже.

Нур до последно ще бъде тормозена и ще страда докато най-накрая се събере с Ийт.

 

А музиката, която пускат на Нур и Ийт всеки път много ме кефи.

Толгахан става все по-готин с всеки изминал епизод напреде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...