Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това е плюса, но с него има и много минуси.

Всички се знаете и почти не срещаш нови хора, отделно с това идват и клюките, кой какво казал и т.н... Няма денонощен магазин, качествени магазини за дрехи, откъм технологии също е доста оскъдно. Кафенетата също вече са до болка втръснали, местата за събирания и купони също. Дискотеката ни я затвориха, доста неща, които са единствени в града също са пред затваряне. Но говоря конкретно за моя град, другаде може ситуацията да не е сходна, макар да ме съмнява.

Така е.Всяко нещо си има плюсове и минуси.

Градът,в който аз ходя(по-малкия) има поне денонощен магазин,3 дискотеки и всякакви кафета,но е сравнително малък и ми се струва на мен спокоен спрямо Варна и ми е много приятно когато мога да ходя там.При тях големият проблем е ,че нямат денонощна аптека,има дори протести.Но вие щом да нямате и денонощен магазин значи положението е по-зле от колкото при тях..

 

О,не,ходил съм в малки градове и не издържам.Много е спрял живота там и ми е много подтискащо и депресиращо.

Ти щом си харесваш София пред Варна е нормално да не ти харесат по-малките градове.Аз пък много обичам от време на време да отида в едно такова на спокойствие и да си отпочина от натовареното ежедневие тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще имаме ли четвърти албум с Грами. Какво ли ни е подготвил Рики

8641083f.jpg

 

9259569F.jpg

 

Premio Lo Nuestro тази година правят 30 години, откакто съществуват и за първи път няма да има номинации, а само изпълнения на изпълнителите, ще празнуват 30 години на наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да го спират. Даже нов сезон ще снимат на лятото.

Така бях чул. Без това е най-интересния сериал.

 

На работа съм сега, ще има и Рок парти и след малко няма да мога да пиша.

OK, поздрав!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти отива, модератор си. :3fdb8960598fa63e:

Знаеш ли колко пъти ми е идвало да загърбя това, че съм мод и да поставя някой на мястото му :1000 (29):

Понякога едва се сдържам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ладу как лъже Мата Хари само. Чрез измама я осъди на смърт.

 

Не исках да наранявам хората, нито да променям света. Живях като пъстроцветна пеперуда на слънцето.

Мата Хари

 

Убиха я Мата Хари. Твърде късно срещна любовта и я убиха. Години по-късно нейната любов руският офицер отмъсти за смъртта й- отиде лично в дома на Ладу и го уби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ладу как лъже Мата Хари само. Чрез измама я осъди на смърт.

 

Не исках да наранявам хората, нито да променям света. Живях като пъстроцветна пеперуда на слънцето.

Мата Хари

 

Убиха я Мата Хари. Твърде късно срещна любовта и я убиха. Години по-късно нейната любов руският офицер отмъсти за смъртта й- отиде лично в дома на Ладу и го уби.

 

Аз кат ти казвах че е руска пропаганда ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...