Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Няма лекарства. Минаваш под ножа и ти я режат :3fdb8960598fa63e:

Иначе преди да стане язва е гастрит. Ако е пареща болка около слънчевия сплит, пий фомотидин или ранатидин :girl_witch:

 

Говори се, че си сериозно задлъжнял и потънал в борчове... вече нямало пари за жиголота. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Говори се, че си сериозно задлъжнял и потънал в борчове... вече нямало пари за жиголота. :3fdb8960598fa63e:

Хубаво е че се говори все нещо.

Така ли прекара 3 дневната почивка - в приказки по мене :3fdb8960598fa63e:

За теб не се говори нищо, но ти предполагам си знаеш. Винаги си бил фон :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е че се говори все нещо.

Така ли прекара 3 дневната почивка - в приказки по мене :3fdb8960598fa63e:

За теб не се говори нищо, но ти предполагам си знаеш. Винаги си бил фон :Vishenka_05:

 

Фоновете не печелят 4 награди включително и Потребител на годината.

 

Межудругото четири човека ме поздравиха за клетвите, които ти отправих онзи ден - смятай колко си харесван и каква емоция предизвикваш у хората. Трябва да се гордееш! :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоновете не печелят 4 награди включително и Потребител на годината.

 

Межудругото четири човека ме поздравиха за клетвите, които ти отправих онзи ден - смятай колко си харесван и каква емоция предизвикваш у хората. Трябва да се гордееш! :hahaha:

Постижението на живота ти ще си останат тези награди. Поне ламаринени да ви ги бяха връчили, че да се похвалиш и в къщи с тях. И точно фоновете се радват на форумни постижения и виртуални признания

 

Важното е , че предизвиквам емоция, а не безразличие. А и такива като сенуж и фиклена никой не ги брои за хора. Ако ще и 10 поздрава да получиш, това показва ниското ниво и инфантилно мислене на дружината, с която общуваш. 4 са малко дори при толкова разбити психики, които съм гаврил из форумите :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения с разбита психика, който се забелязва, си ти Слафчо. Ама нищо, чакаме развръзката на твоя сериал и подозирам, че в панделата ще ти хареса. Или поне ще те харесат много със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично ще дойда до Казанлък с букет от бели рози и бутилка бяло вино от скъпото да те поканя

Направо може тук да го празнуваме. И без това моя рд го проспах :D

 

Още малко и пръстен ще и подариш :roll1:

Не ревнувай, няма за какво. :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е.

Някой иска ли да му пратя демото да го качите. Още по надъхано звучи :girl_witch:

Пайнер 100% ще го изтрият. Иначе и аз бих качил демото на "Скъпата кола" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер 100% ще го изтрият. Иначе и аз бих качил демото на "Скъпата кола" :3fdb8960598fa63e:

Докато са актуални може би си прав, ама след 2-3 месеца на дали ще им пука. Поне тук можем да ги качим ако не в тубата :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен няма ли целувка за добре дошъл

За тебе има както се казва в един лаф бой ,е.ан и сръбска музика.А и имаш опит със сърбите от лятото....нали :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...