Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

:roll1: Еми що не го подмина още като го видя?

 

Аз бях първи на срещата и седя и си чакам. Бях се описал и той дойде директно при мен. От първите няколко разменени думи не долових за какъв човек става въпрос. Чак след това, вървейки към една кръчма, той, изглежда нещо се развълнува, и почна да се лензи. В този момент аз си викам "Господи, не! Моля те, никой познат да не ме среща сега!". :helpsmilie:

 

Седнахме в заведението и като почнаха едни усмивки, едно игриво гледане изпод вежда. :mf_surrender: Бахти напрао се чувствам омърсен, честно.

 

Той има терен, затова уж се видяхме, но като си писахме звучеше стабиляга, а наживо пастърма.

 

Вика ми - За къде се разбърза, ти май нещо не ме хареса?

 

Викам - Обадиха ми се едни приятели преди да се видя с теб, имат нужда от помощ спешна, няма как.

 

Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добре и каква е разликата?? Кои си заслужават? Само сезоните съм играла. Има ли смисъл да ги свалям всички? И мисълта ми е всичко накуп ли е, в 1 всичките 10? Щото преди години, мноооого отдавна, бях имала животните и беше излязъл сезоните, свалих ги и сезоните ми се загубиха някак. Спряха да се сменят и разни такива. Не знам дали ме разбирате какво имам предвид.

Свали си някой готов сет от замунда, където има всичко и няма да имаш проблеми. Принципно един експанжън не отменя другите, т.е. може и да имаш сезони, и университет, и животни, и всичко останало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свали си някой готов сет от замунда, където има всичко и няма да имаш проблеми. Принципно един експанжън не отменя другите, т.е. може и да имаш сезони, и университет, и животни, и всичко останало.

 

Престани, ма! Престани да си умна! Почвай да пиеш ракия и си откривай профил в gepime.com.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях първи на срещата и седя и си чакам. Бях се описал и той дойде директно при мен. От първите няколко разменени думи не долових за какъв човек става въпрос. Чак след това, вървейки към една кръчма, той, изглежда нещо се развълнува, и почна да се лензи. В този момент аз си викам "Господи, не! Моля те, никой познат да не ме среща сега!". :helpsmilie:

 

Седнахме в заведението и като почнаха едни усмивки, едно игриво гледане изпод вежда. :mf_surrender: Бахти напрао се чувствам омърсен, честно.

 

Той има терен, затова уж се видяхме, но като си писахме звучеше стабиляга, а наживо пастърма.

 

Вика ми - За къде се разбърза, ти май нещо не ме хареса?

 

Викам - Обадиха ми се едни приятели преди да се видя с теб, имат нужда от помощ спешна, няма как.

 

Ужас!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре и каква е разликата?? Кои си заслужават? Само сезоните съм играла. Има ли смисъл да ги свалям всички? И мисълта ми е всичко накуп ли е, в 1 всичките 10? Щото преди години, мноооого отдавна, бях имала животните и беше излязъл сезоните, свалих ги и сезоните ми се загубиха някак. Спряха да се сменят и разни такива. Не знам дали ме разбирате какво имам предвид.

Това не са всичките. Инсталирал съм само тези които на мен ми харесват. Експанжъните добавят допълнителни функционалисти/градове, дрехи и мебели, а стъф паковете само второто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Крумовград ли? :1000 (29): Той верно се смути момчето, а аз само се базиках. Много е един такъв благ и добричък, а мен такива ми идва да ги скандализирам. Дано не се сърди.

 

Одеве даже ми дойде идея да запиша песен или послание към него, както съм правил с Фикла и Ружа, ама викам, ще му дойде too much. Сега трябва да го игнорирам, или да продължавам да го провокирам - пред дилема съм!? :dontknow:

 

Щом ти е писнало от Камелия, значи положението е сериозно. :rap: Янева е изявен нервообразуващ терорист, не трябва да й се даваме.

:roll1: :roll1: :roll1:

В живота много споря и се карам с хората, даже си налагам мнението за някои неща. Тук си трая, понеже влизам във форума да разтоварвам, достатъчно напрегнато ежедневие имам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре и каква е разликата?? Кои си заслужават? Само сезоните съм играла. Има ли смисъл да ги свалям всички? И мисълта ми е всичко накуп ли е, в 1 всичките 10? Щото преди години, мноооого отдавна, бях имала животните и беше излязъл сезоните, свалих ги и сезоните ми се загубиха някак. Спряха да се сменят и разни такива. Не знам дали ме разбирате какво имам предвид.

От 3 най-ми беше интересен World Adventures като експанжън. Имаше много неща за събиране - диаманти, разни други глупости и тн. Пък и подземията бяха забавни. От останалите Ambitions май беше забавен, с новите джобс, и морския май, включения град изглеждаще биващ. Най последния Into the Future също май не е зле, ма по това време ми беше омръзнало вече.

 

4ката има своите слаби страни, спрямо 3+сички експанжъни, обаче се стараят хората и е забавно. Ся не може да обикаляш съвсем целия град като в 3 (а на квартали) но пък може да сновеш между всичките, за разлика от 2 и 3 където си вързан за един и същ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

В живота много споря и се карам с хората, даже си налагам мнението за някои неща. Тук си трая, понеже влизам във форума да разтоварвам, достатъчно напрегнато ежедневие имам.

 

Изплаши ме! :cry2: Чак ти писах във фейсбук да те питам дали не ми се сърдиш.

 

Кажи ми една мила дума в този труден ден. Имам нужда. :hug:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изплаши ме! :cry2: Чак ти писах във фейсбук да те питам дали не ми се сърдиш.

 

Кажи ми една мила дума в този труден ден. Имам нужда. :hug:

Защо си ме блокирал/махнал във фейсбук? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си ме блокирал/махнал във фейсбук? :gun_bandana:

 

Не съм бил аз. Скарах се с един приятел, дето ми има паролата, и ми беше влизал в профила и махал хора наред. Беше си писал и от мое име с някакви. :helpsmilie: Беше пратил покана за приятелство на майка ми, дето нали се сещаш кви неща имам в профила си. Добре, че майка не влиза често във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях първи на срещата и седя и си чакам. Бях се описал и той дойде директно при мен. От първите няколко разменени думи не долових за какъв човек става въпрос. Чак след това, вървейки към една кръчма, той, изглежда нещо се развълнува, и почна да се лензи. В този момент аз си викам "Господи, не! Моля те, никой познат да не ме среща сега!". :helpsmilie:

 

Седнахме в заведението и като почнаха едни усмивки, едно игриво гледане изпод вежда. :mf_surrender: Бахти напрао се чувствам омърсен, честно.

 

Той има терен, затова уж се видяхме, но като си писахме звучеше стабиляга, а наживо пастърма.

 

Вика ми - За къде се разбърза, ти май нещо не ме хареса?

 

Викам - Обадиха ми се едни приятели преди да се видя с теб, имат нужда от помощ спешна, няма как.

 

Ужас!

:roll1: Добре, че и на мен не ми излезе с такова оправдание.. Между другото нали все заспивам на филм/сериал и сега почнах наново "Как се запознах с майка ви" и точно снощи имаше 1 епизод, там единия герой е голям сваляч и ходеше на срещи с разни мадами, ама ако не го изкефи някоя караше приятелите да му звънят и да кажат, че уж се случило нещо и трябва спешно да иде при тях или в болница. 1000%20(29).gif Както ти си направил. И едната жена от приятелите там, му се караше как може и т.н. и той я питаше как ще реагира, ако трябва да излезе със загубеняк. Уреди и среща с един олигофрен дето я заведе в някакво заведение фенове на фантастиката и приказваше и само простотии. И взе, че наистина стана злополука и и звъняха и ония олигофрена "оооо разбирам, ти се отърваш от мен". Гледай го сериала. Много е готин, само първите епизоди са малко тегави. Но 3-4-5 сезон са супер яките.

Малко напомня на Приятели, но не точно. Има го хумора, но и много неща така да се замисли човек.

 

Свали си някой готов сет от замунда, където има всичко и няма да имаш проблеми. Принципно един експанжън не отменя другите, т.е. може и да имаш сезони, и университет, и животни, и всичко останало.

 

Това май, май ще направя. Аз краковете не мога да инстална................. дава ги троянци и отиват нейде си и не ми позволява. С уин10 съм и даже не съм сигурна, че има антивирусна, а май си е направо нещо от уина. И се изнервих, рестнах го и не ще да се включи вече 20-та минута... 1000%20(29).gif Дано оцелее... че е нов, новичък компа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях първи на срещата и седя и си чакам. Бях се описал и той дойде директно при мен. От първите няколко разменени думи не долових за какъв човек става въпрос. Чак след това, вървейки към една кръчма, той, изглежда нещо се развълнува, и почна да се лензи. В този момент аз си викам "Господи, не! Моля те, никой познат да не ме среща сега!". :helpsmilie:

 

Седнахме в заведението и като почнаха едни усмивки, едно игриво гледане изпод вежда. :mf_surrender: Бахти напрао се чувствам омърсен, честно.

 

Той има терен, затова уж се видяхме, но като си писахме звучеше стабиляга, а наживо пастърма.

 

Вика ми - За къде се разбърза, ти май нещо не ме хареса?

 

Викам - Обадиха ми се едни приятели преди да се видя с теб, имат нужда от помощ спешна, няма как.

 

Ужас!

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адриан имал много напрегнато ежедневие! Аз кво да кажа, като ходя по срещи със загубеняци и се чудя как да се отърва!? Продължавам да го обичам въпреки всичко! А той идвал тук да разпуска и да си трае. :mf_surrender: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега последен въпрос :Д Тези deluxe версии, трябва ли да имам записан sims 3 оригиналното и после да го инстална, или само пакета и то всичко е вътре?

И друго.. тези дето ги свалях 1 час... ще се запазят ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Добре, че и на мен не ми излезе с такова оправдание.. Между другото нали все заспивам на филм/сериал и сега почнах наново "Как се запознах с майка ви" и точно снощи имаше 1 епизод, там единия герой е голям сваляч и ходеше на срещи с разни мадами, ама ако не го изкефи някоя караше приятелите да му звънят и да кажат, че уж се случило нещо и трябва спешно да иде при тях или в болница. 1000%20(29).gif Както ти си направил. И едната жена от приятелите там, му се караше как може и т.н. и той я питаше как ще реагира, ако трябва да излезе със загубеняк. Уреди и среща с един олигофрен дето я заведе в някакво заведение фенове на фантастиката и приказваше и само простотии. И взе, че наистина стана злополука и и звъняха и ония олигофрена "оооо разбирам, ти се отърваш от мен". Гледай го сериала. Много е готин, само първите епизоди са малко тегави. Но 3-4-5 сезон са супер яките.

Малко напомня на Приятели, но не точно. Има го хумора, но и много неща така да се замисли човек.

Това май, май ще направя. Аз краковете не мога да инстална................. дава ги троянци и отиват нейде си и не ми позволява. С уин10 съм и даже не съм сигурна, че има антивирусна, а май си е направо нещо от уина. И се изнервих, рестнах го и не ще да се включи вече 20-та минута... 1000%20(29).gif Дано оцелее... че е нов, новичък компа.

 

Спри на 4ти. От 5ти натам е в кофите, а на финала исках да си метна "телевизора" през прозореца. Или поне щях да искам, ако не бях гледал доста след изклъчването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега последен въпрос :Д Тези deluxe версии, трябва ли да имам записан sims 3 оригиналното и после да го инстална, или само пакета и то всичко е вътре?

И друго.. тези дето ги свалях 1 час... ще се запазят ли?

Така кат гледам в замунда, това е най-читавото

http://zamunda.net/banan?id=377506&hit=1&t=game

Сваляш, маунтваш и следваш инструкциите по инсталацията. Предполагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така кат гледам в замунда, това е най-читавото

http://zamunda.net/banan?id=377506&hit=1&t=game

Сваляш, маунтваш и следваш инструкциите по инсталацията.

 

Точно него свалям. Мерси :)

А за сериала, аз съм го гледала :) и до 6 сезон ме кефеше много. 8-ми беше обаче яко боза и едвам го издържах. Но и финала ми хареса на мен де. Беше ясно, че Робин и Барни трябва да са заедно, макар ако не се лъжа имаше алтернативен край в нета и не бяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно него свалям. Мерси :)

А за сериала, аз съм го гледала :) и до 6 сезон ме кефеше много. 8-ми беше обаче яко боза и едвам го издържах. Но и финала ми хареса на мен де. Беше ясно, че Робин и Барни трябва да са заедно, макар ако не се лъжа имаше алтернативен край в нета и не бяха.

Аха. Може би имаш впредвид Тед и Робин? Тъпото беше не, че ги събраха накрая, а че ни пращаха 9 сезона за зелен хайвер, включително създателите бяха казвали (ако не ме лъже паметта) много пъти, как не, не са планирали това за края. Или нещо от сорта, вече съм позабравил и съответно хейта ми е попреминал :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...