Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми къде другаде, на живо ти не щеш :girl_cry2: :gun_bandana: ще си направя 1 календар за 2018 с твоя снимка и те така :3fdb8960598fa63e:

Ей ся в инатаграм влязох набързо и ти видях снимката, кучето ти цепи мрака с физиономия :1000 (29): голям сладур, ама сякаш му липсва мъника...

Нямам доверие на онлайн хората и за това избягвам да се срещам с хора от виртуалния свят.

Веднъж бях в Стз и както си вървях с бившата и настоящата видях едно момиче, което беше 1:1 с теб...представях си какъв сеир щеше да стане, защото беше точно в периода дето с теб си пишехме по-често. :1000 (29):

Иначе на боксерите самите муцуни им изглеждат тъжни, а са такива диванета. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докето между другото е страшно заядливо копче и винаги подстрекава към интриги и скандали. Не знам наистина това нормално ли е. По цял ден да чакаш някой до влезе и да почваш да го обсъждаш в Зона рамания.

Нещо и на мен се опитваше да каже, но много бързо се усети, къде може и къде неможе..

+1

 

Мръсно човече е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видя някъде да съм казал,че си глупав? Казах,че не подхожда на умно момче като теб да подкрепя лицемер.Не знам къде видя да съм написал,че си глупав.Не съм забравил нищо,изказвам мнение само.

Спрямо мен не съм усещал да е лицемер. Иначе и аз много обичам да вървя по гайдата на някой и като видя как е против мен го копвам както не е очаквал. Може и той да е така. Това не е лицемерие, а защитен механизъм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрямо мен не съм усещал да е лицемер. Иначе и аз много обичам да вървя по гайдата на някой и като видя как е против мен го копвам както не е очаквал. Може и той да е така. Това не е лицемерие, а защитен механизъм. :3fdb8960598fa63e:

Е,ами то и аз съм лицемер,но в реални ситуации от които ще имам изгода в живота. :3fdb8960598fa63e: Пък и не знам какъв ще да е този защитен механизъм при положение,че даже съм го защитавал,ама все тая.То заради такива злобари сме на такова дередже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докето между другото е страшно заядливо копче и винаги подстрекава към интриги и скандали. Не знам наистина това нормално ли е. По цял ден да чакаш някой до влезе и да почваш да го обсъждаш в Зона рамания.

Нещо и на мен се опитваше да каже, но много бързо се усети, къде може и къде неможе..

Какво съм се опитал, аз казах, че ме кефиш, но злобните ти коментари към някои хора не ме кефят. Повече няма какво да ти кажа и повярвай ако реша да се заяждам с който и да е, никой не е в състояние да ме спре, камоли ти! Това че провокирам някои" потребители" и те си показват липсата на сиво вещество и селския манталитет си е лично техен проблем!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,ами то и аз съм лицемер,но в реални ситуации от които ще имам изгода в живота. :3fdb8960598fa63e: Пък и не знам какъв ще да е този защитен механизъм при положение,че даже съм го защитавал,ама все тая.То заради такива злобари сме на такова дередже.

А сега остави негативизма, че не искам да се карам с теб.

След време мисля да почна фитнес. Ще ми помогнеш ли с хранителни режими, по-важни упражнение и т.н които правиш ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

според мен на фитнес ходят само комплексари с малки чурки

:roll1:

И аз ходя на фитнес редовно от няколко месеца, не виждам нищо лошо човек да иска да се хареса в тялото си. Естествено, в повече и с фитнеса е лошо нещо до известна степен, не одобрявам хора, в чиито глави единственото нещо е фитнес и покрай него забравят за околния свят, и такива ги има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега остави негативизма, че не искам да се карам с теб.

След време мисля да почна фитнес. Ще ми помогнеш ли с хранителни режими, по-важни упражнение и т.н които правиш ти?

Ами добре.Аз режими не спазвам,че иначе щях да си умра от глад. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам доверие на онлайн хората и за това избягвам да се срещам с хора от виртуалния свят.

Веднъж бях в Стз и както си вървях с бившата и настоящата видях едно момиче, което беше 1:1 с теб...представях си какъв сеир щеше да стане, защото беше точно в периода дето с теб си пишехме по-често. :1000 (29):

Иначе на боксерите самите муцуни им изглеждат тъжни, а са такива диванета. :Vishenka_05:

Е.. Конди като се видя с мен на кафе, оцеля момчето :1000 (29): Динев на няколко пъти го засичам по магазини и той е добре след тях. Та уж не съм някой психар на живо де.

И едва ли щеше да стане сеир, по-скоро щях да се смея като ряпа от изумление, че те виждам.

Даа, все изглежда едно тъжно, ама не.. по-скоро едно изненадано и такова все едно всеки момент ще ти проговори и пусне някоя шега. Много ме кефи. Но аз като цяло обичам косматите :) да има какво да галиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

И аз ходя на фитнес редовно от няколко месеца, не виждам нищо лошо човек да иска да се хареса в тялото си. Естествено, в повече и с фитнеса е лошо нещо до известна степен, не одобрявам хора, в чиито глави единственото нещо е фитнес и покрай него забравят за околния свят, и такива ги има.

Тънкопишко! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами добре.Аз режими не спазвам,че иначе щях да си умра от глад. :1000 (29):

Е, то хранителния режим е основното. Ако ядеш мазнотии, пиеш газирано и не си набавяш протеин не се получават нещата, май?

Аз преди тренирах, но ми е твърде скучно и се отказах. Не съм роден за спортуване, но с хубаво тяло си е плюс. Едно че дрехите ще ми стоят много по добре, друго че ще съм още по-секси. :3fdb8960598fa63e:

 

Е.. Конди като се видя с мен на кафе, оцеля момчето :1000 (29): Динев на няколко пъти го засичам по магазини и той е добре след тях. Та уж не съм някой психар на живо де.

И едва ли щеше да стане сеир, по-скоро щях да се смея като ряпа от изумление, че те виждам.

Даа, все изглежда едно тъжно, ама не.. по-скоро едно изненадано и такова все едно всеки момент ще ти проговори и пусне някоя шега. Много ме кефи. Но аз като цяло обичам косматите :) да има какво да галиш.

Мен ме видяха едни познати, които също не бях виждал. Бях със слънчеви очила посред зима и ми казаха, че във вашия град като видят някого така го мислят за напушен. :roll1: Викам си брех тея конспирации.

Аз космати кучета не обичам. Боксери и добермани най-много обичам. А напред във времето искам да си сбъдна мечтата и да си взема чехословашки вълчак, щото обожавам вълците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземете си котки!

Мразя котки.

Като малък първото ми животно беше котка и умря на година и половина. От тогава само нося някое бездомно на село, но вкъщи котка не искам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то хранителния режим е основното. Ако ядеш мазнотии, пиеш газирано и не си набавяш протеин не се получават нещата, май?

Аз преди тренирах, но ми е твърде скучно и се отказах. Не съм роден за спортуване, но с хубаво тяло си е плюс. Едно че дрехите ще ми стоят много по добре, друго че ще съм още по-секси. :3fdb8960598fa63e:

То аз ако спазвах режими досега да съм станал гардероб.😁. Ям страшно много месо и сигурно затова имам такива резултати.Сега зимата ме домързява и изгубвам форма,но след празниците почвам пак,че трябва да съм готов за лятото и мацките да се заглеждат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То аз ако спазвах режими досега да съм станал гардероб.😁. Ям страшно много месо и сигурно затова имам такива резултати.Сега зимата ме домързява и изгубвам форма,но след празниците почвам пак,че трябва да съм готов за лятото и мацките да се заглеждат. :3fdb8960598fa63e:

Аз много съм навит да спра животинските продукти, но сега имам нужда да кача още килограми. За един месец в Германия качих 10 кг. Сега ако го превърна в мускул ще е бомба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много съм навит да спра животинските продукти, но сега имам нужда да кача още килограми. За един месец в Германия качих 10 кг. Сега ако го превърна в мускул ще е бомба.

Аз не мога без месо,същински хищник! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

И аз ходя на фитнес редовно от няколко месеца, не виждам нищо лошо човек да иска да се хареса в тялото си. Естествено, в повече и с фитнеса е лошо нещо до известна степен, не одобрявам хора, в чиито глави единственото нещо е фитнес и покрай него забравят за околния свят, и такива ги има.

Еми нормално човек, който не е помирисвал фитнес да говори така. Това е комплекс от това , че или е увиснал и мазен, като торба, или е с нихилитно, женско тяло и ръчичка на врабче. Как го виждая тоя да хване някой дъмбел ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...