Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:roll1:

 

Кой си ти бе пишлигар задръстен, че даже повтаряш от "много време"? Кога влезе, кога се регистрира, кога стаж направи и кога на мен акъл взе да даваш и да ми обсъждаш тезите? Та ти самият не си на "много време" бре овчар, че да вземаш каквото и де е отношение по неща, за които нямаш абер от понятие. Ше ви смеря у чикиджиите "преслини", дето оспамихте форума да ревете какви хитове има, а накрая гледаме едно нищо в Пловдив? Вие никога един концерт със света на тая пропаднала фирма не сте гледали, че да давате мнение. Знаеш ли кога бяха последните такива, които тия смотаняци в Димитровград правеха? - през 2008 година. На колко си бил тогава бре келеме нещастно, че днес ти менторски тон ще ми държиш тука? :gun_bandana:

 

А бе ей задръстен чичка , маняк,психар,булдог аз да те набарам на живо и ще видиш тогава кой е келеме. Ясно ми ,че вече си пенсионер , но не си набивай болните филми тук. Изчезни от тоя форум , ти не си на нашите години , да си ми на живо повярвай няма да говориш така , знам ги такива като теб където само пред монитора са силни , да ти е*а и задръстения живот. Когато стигнеш моя живот и когато имаш мойте възможности тогава ще ме убиждаш така психар такъв , тук не ти е дебелариум , хипопотам омръзна ми от теб тук ти са се правиш на вижте ме кой съм великия фокси , аре умирай мишка такава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше.Ходих в пицарията да си взема парите, защото шефът уж ми каза днес по обяд да дойда. Отивам при него той ми каза, че счетоводителката не му дала трудовата ми книжка и парите, а трябвало да ги донесе и ми вика ела към 17:00:18:00 часа пак. Няма да се разкарвам за тоя дето духа по 1.30 лв ей така за билети. Ще му звънна, за да е сигурно. После отидох в Инканто в офиса при Ники, даде ми парите, които имах да вземам и каза ми: "Съжалявам, че не можах да те върна, ама управителят вика абсурд". Прегърнахме се, не ми се искаше да го пускам, пожела ми късмет и успех и че ако има нещо ще се чуваме.

 

Моят Ники пък като му казах иска да ходим в Приморско. Аз му викам, че всичко ме боли и ми трябва един масаж, той пък ми каза, че и него го боляло всичко ама от седене, а при мен е от работа. Казах му,че няма да ходим. Ако намери пари може, ама тъй- надали.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уредил си се :3fdb8960598fa63e:

Очаквам снимки и клипове.Ако се снимаш до нея може и ти да намажеш с фотошопа :Vishenka_05:

Има една приказка " Магаре се снимало, магаре излезнало"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не аз правя дудуци на оня с червения панталон

Оф писна ми от тебе вече и тъпите ти провокации.Не си интересен и престани да се месиш в на другите хора разговорите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф писна ми от тебе вече и тъпите ти провокации.Не си интересен и престани да се месиш в на другите хора разговорите.

Какъв разговор, като вие се подкрепяте в плюене по него? Я слез на земята, да не те приземя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв разговор, като вие се подкрепяте в плюене по него? Я слез на земята, да не те приземя.

Точно този път не сме казали нищо за него.Той сам се обажда като черна станция

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...