Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И двете :1000 (29):

 

А така - а лятото ми викаш на мен "Ми вижте се, лошо няма", ако помниш разговора ни. Кое те накара да си с такава нагласа за хората от Интернет, някой да не те е разочаровал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А така - а лятото ми викаш на мен "Ми вижте се, лошо няма", ако помниш разговора ни. Кое те накара да си с такава нагласа за хората от Интернет, някой да не те е разочаровал?

 

Е то беше друга ситуацията, видяла съм, че има смисъл да те насърча :D Иначе съм скептично настроена относно срещите от нета.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то беше друга ситуацията, видяла съм, че има смисъл да те насърча :D Иначе съм скептично настроена относно срещите от нета.

 

И кво искаш да кажеш, че ако се изтърсим с Габриела е Добричленд, няма да искаш да се видиш с нас? :surprise:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то беше друга ситуацията, видяла съм, че има смисъл да те насърча :D Иначе съм скептично настроена относно срещите от нета.

Един път съм се заплесвал по нета и се оказа накрая позната, при това омъжена! :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За вас винаги ще направя компромис. :)

 

Добрее, доволен съм. :winter:

 

Междудругото радваш ли се на хубавото време? Няма такава зима просто. Днес излезнах по суичър и ми беше топло. Навън фул с хора, като пролет е. Ти нали мразиш кофти време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добрее, доволен съм. :winter:

 

Междудругото радваш ли се на хубавото време? Няма такава зима просто. Днес излезнах по суичър и ми беше топло. Навън фул с хора, като пролет е. Ти нали мразиш кофти време.

 

Много ми е добре, но утре ми свършва щастието. Дават го сняг тук. :cry2: :cry2:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Хич не е смешно. Беше в Замунда от тема на тема, после на лични и накрая Бомба!. Работи в една айтоска банка, мъжа и пътува с камион в чужбина и често го няма. Тя го прави да и минава времето. Представи се с неговите имена. Накрая се оказва, че имаме общо село. Взех да разпитвам по имената и греда. Оказва се на мой селски жена. Е запознахме се после. :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикновен или специален ,истински или с много лица !!, директен или дискретен,добър или лош,за секс или за сериозна връзка ? От теб зависи какъв ще бъда и какво ще стане !!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то беше друга ситуацията, видяла съм, че има смисъл да те насърча :D Иначе съм скептично настроена относно срещите от нета.

Ааа .. нашите срещи си бяха супер! Винаги има изключения :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа .. нашите срещи си бяха супер! Винаги има изключения :Vishenka_05:

 

Еее, има разбира се. Ама ние с теб се запознахме преди десетина години, то тогава беше различно.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...