Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На излизане от съда са го питали какво ще пожелае на Рики, той е казал, че иска най-доброто за него и това:

Това е неговият живот и той е щастлив.

 

Медиите веднага са го хванали като е излизал от съда да му задават въпроси. Този човек какво преживя- инсулт миналата година на рождения ден на Рики, сега пък развод.

 

Рики също отрази за детето, а нашите медии споменаха, че сред звездите били Бийбър и Селена, нямам думи. По света отразяват всяко едно действие на Рики, тука само гледат сеир:

 

https://www.publimetro.cl/cl/noticias/2017/...ng-colegio.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки втори лъже бе, мамка му, в кръвта им е! :happyppl:

 

Помниш ли, когато #TheBoss пращаше снимки на някакъв красавец и лъжеше, че това е той? :3fdb8960598fa63e: Мамка му, в кръвта му е. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първата снимка е много зле..... :mf_surrender:

 

Да, асболютен кит. Не знам с какъв акъл излиза да пее така на концерт, че и се разголва. Тя има мания за разголване, защото като беше омъжена за продуцента си, онзи й налагаше вето и я караше все да носи поло и пуловери. :1000 (29): Но след операцията, в дясно, е добре. За почти 50 годишна е биваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помниш ли, когато #TheBoss пращаше снимки на някакъв красавец и лъжеше, че това е той? :3fdb8960598fa63e: Мамка му, в кръвта му е. :happyppl:

Да, в началото и ма мен беше пратил! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, асболютен кит. Не знам с какъв акъл излиза да пее така на концерт, че и се разголва. Тя има мания за разголване, защото като беше омъжена за продуцента си, онзи й налагаше вето и я караше все да носи поло и пуловери. :1000 (29): Но след операцията, в дясно, е добре. За почти 50 годишна е биваща.

За 50 годишна бива, да. Но е абсурдно с това тяло да излезе с това боди. Каква мания, тя огледало няма ли?

Ние се смеем на Деса че е кюфте и се разголва, но има и по-зле от нея :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...