Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Прехваленият филм "Воевода" се оказа ужасна тъпотия. Режисурата е под всякаква критика, пълно разочарование.

Добре си е "Воевода", аз го гледах на кино като излезе и си ми хареса. Тоя новият, "Възвишение", обаче е просто убийствен. 150 минути е и ме заболя задника в киното толкова време да седя, но определено е много добър. Топ е.

Една приятелка случайно е попаднала на "Дъвка за балончета" и ми го изхвали. Той е с Теодора Духовникова и Иван Юруков (ако ви говорят нещо тези имена). Прилични филми правим, пък и като се има предвид какви американски бози гледаме и не се оплакваме, нищо не пречи и родното кино да уважаваме и подкрепяме от време на време.

Гледайте Фермата!

Алек как му сипаха всички... - заслужи си го. Яни ще спечели, още от театъра с Владо Николов беше ясно. Аз бях за Станислав и вече ми е все тая, не харесвам никого от тези, които останаха в играта.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че много български филми има напоследък. Много се радвам - трябва да има български неща за гледане. Жалко, че все едни и същи имена във всеки филм, но няма как с такава малка индустрия и шуробаджанащина. И това е нещо - с времето може и да станат по-добре нещата.

 

Някой гледал ли е "Вездесъщият"? Изглежда интригуващо, направо да не повярваш, че е бг филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че много български филми има напоследък. Много се радвам - трябва да има български неща за гледане. Жалко, че все едни и същи имена във всеки филм, но няма как с такава малка индустрия и шуробаджанащина. И това е нещо - с времето може и да станат по-добре нещата.

 

Някой гледал ли е "Вездесъщият"? Изглежда интригуващо, направо да не повярваш, че е бг филм.

Да хубав е.Аз го гледах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че много български филми има напоследък. Много се радвам - трябва да има български неща за гледане. Жалко, че все едни и същи имена във всеки филм, но няма как с такава малка индустрия и шуробаджанащина. И това е нещо - с времето може и да станат по-добре нещата.

 

Някой гледал ли е "Вездесъщият"? Изглежда интригуващо, направо да не повярваш, че е бг филм.

Наистина все едни и същи имена се въртят, но пък покрай тях и по-млади навлизат. Има някакво развитие. И сериалите не са лоши, ще се понаучат хората. Едно е на сцената в театъра, друго - в киното.

 

"Въздесъщият" нещо не мога да се наканя да го гледам, въпреки че и него ми го препоръчаха приятели. "Дамасцена" обаче ми допадна и то не защото е сниман около Казанлък. Заслужава си.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре си е "Воевода", аз го гледах на кино като излезе и си ми хареса. Тоя новият, "Възвишение", обаче е просто убийствен. 150 минути е и ме заболя задника в киното толкова време да седя, но определено е много добър. Топ е.

Една приятелка случайно е попаднала на "Дъвка за балончета" и ми го изхвали. Той е с Теодора Духовникова и Иван Юруков (ако ви говорят нещо тези имена). Прилични филми правим, пък и като се има предвид какви американски бози гледаме и не се оплакваме, нищо не пречи и родното кино да уважаваме и подкрепяме от време на време.

 

Алек как му сипаха всички... - заслужи си го. Яни ще спечели, още от театъра с Владо Николов беше ясно. Аз бях за Станислав и вече ми е все тая, не харесвам никого от тези, които останаха в играта.

 

Аз съм фен на българското кино, но тоя филм не можах да го изтърпя. Дразни ме начина, по който е режисиран, или заснемането не знам...просто ми беше дразнещо да гледам. Иначе като идея добре, ама не е реализирана като хората. "Дъвка за балончета" много искам да го гледам, но едва ли ще мога. Тоя месец ни затрупват с работа и не ми е до нищо.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...