Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никола иска само суперлативи и сърчица в коментарите си. Иначе се трият. И аз съм му коментирал неща и ми ги трие след това. Иначе ми вика "Коментирай, колкото искаш", а след тва един гол ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никола иска само суперлативи и сърчица в коментарите си. Иначе се трият. И аз съм му коментирал неща и ми ги трие след това. Иначе ми вика "Коментирай, колкото искаш", а след тва един гол ...

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Свърши ерата, в която си коментирахме публикациите и си искахме обяснения "Ама ти защо го пусна тоя статус?" 3 секунди след публикуването му. :3fdb8960598fa63e: :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свърши ерата, в която си коментирахме публикациите и си искахме обяснения "Ама ти защо го пусна тоя статус?" 3 секунди след публикуването му. :3fdb8960598fa63e: :1000 (6):

Не прости ли???

Аз снощи имах сън видение и като станах простих! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не прости ли???

Аз снощи имах сън видение и като станах простих! :1000 (29):

 

По-скоро го разбрах. Като обясни човек, другия го разбира и прощава естествено. Но много нерви с това момче. Не си е работа. Един и същи цикъл се повтаря, като омагьосан кръг е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро го разбрах. Като обясни човек, другия го разбира и прощава естествено. Но много нерви с това момче. Не си е работа. Един и същи цикъл се повтаря, като омагьосан кръг е.

Така е.. истинската любов е трудна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...