Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама как са го написали в сайта на Вегас само :P

 

Един от най-интригуващите и увлекателни изпълнители на всички времена, многобройният носител на награда Грами Рики Мартин ще продължи резиденцията си във Вегас в Park Theater в Монте Карло. Завладяващият репертоар на Мартин включва най-големите му и актуални хитове и множество промени в костюмите, което го прави едно от най-вълнуващите събития, които ще дойдат във Вегас, което със сигурност ще ви остави да искате още.

 

Taка е, Рики винаги е при най-големите изпълнители.

Догодина резиденциите си ги продължават и Селин Дион, Шер, Марая Кери, Бекстрийт Бойс, Джей Ло. Гагата и тя ще си сбъдне мечтата с резиденция.

А пък уж актуалните имат да си мечтаят за резiденция. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ти имаш право на предпочитания кой празник да честваш, а тя не?

 

 

 

Не виждаш ли че Таня има някакви проблеми? Ако родителите й са я сривали психически постоянно както твърди, много ясно че няма да й пука за тях. Били я гледали, живеела с тях и бла, бла...Когато имаш дете не стигат само нещата от първа нужда. Това е живот на куче, а не на детето ти. Повечето обаче не осъзнават, че да си отвориш краката или да си пъхнеш тояжката не те прави родител.

 

 

След мен хората започнаха да го правят. Ти не си фактор. :1000 (29):

 

Кой няма проблеми? Миналата седмица писа, че се скарала с техните, ако не се лъжа нещо за работа беше, че и те нямали пари. А тя се изкарва все 1 я трепали от бой и нз си какво. И като и е толкова зле там, какво прави още при тях? Щом е толкова психически/емоционално малтретирана едва ли не? И как само с Рики го свързвала празника. Всичко да и е само Рики ти се струва нормално? Абе как да е всъщност. Направо се отказвам вече. Аз съм злата и простата, а зайка е най-добрия, милия прекрасен човек, който е минал през толкова трудности... толкова добронамерена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой няма проблеми? Миналата седмица писа, че се скарала с техните, ако не се лъжа нещо за работа беше, че и те нямали пари. А тя се изкарва все 1 я трепали от бой и нз си какво. И като и е толкова зле там, какво прави още при тях? Щом е толкова психически/емоционално малтретирана едва ли не? И как само с Рики го свързвала празника. Всичко да и е само Рики ти се струва нормално? Абе как да е всъщност. Направо се отказвам вече. Аз съм злата и простата, а зайка е най-добрия, милия прекрасен човек, който е минал през толкова трудности... толкова добронамерена!

Габи, с теб сме съвсем нормални хора. Спри да си мислиш, че нещо лошо имам срещу теб. Аз искам да намеря причината в нейното поведение. Не може ей така да се е затворила в себе си, да спи с женени мъже, смисъла на живота й да е Рики, да се ограничава цял живот до миячка и т.н Всичкото се корени в нещо. Не може ей така да я съдиш, защото е най-лесно. Тя не е лош човек, просто най-вероятно в ранните й години е имала проблеми. Явно още не може да ги превъзмогне и най-вероятно няма и да успее, защото няма свестни родители, приятели, нормален партньор и т.н, а тя самата както виждаш не се и опитва да прогресира в живота си. Забила е на едно място в зоната си на комфорт и си тъпче на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резиденцията на Рики във Вегас включва 3 огромни видео стени, много светлини, много смени на тоалети, 9 музиканта, които пеят на живо и 16 танцьора. Режисьор на шоуто е Джейми Кинг, който е режисирал Селин Дион, Бритни Спиърс, Мадона и Риана. Джейми Кинг е работил по турнетата на Рики "Livin'la vida loca Tour 1999 и Black And White Tour 2007, също работи и за резиденцията му във Вегас него миналата година. Поради големият успех, който имаше Рики с резиденцията си миналата година, резиденцията му се подновява и продължава и през 2018. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резиденцията на Рики във Вегас включва 3 огромни видео стени, много светлини, много смени на тоалети, 9 музиканта, които пеят на живо и 16 танцьора. Режисьор на шоуто е Джейми Кинг, който е режисирал Селин Дион, Бритни Спиърс, Мадона и Риана. Джейми Кинг е работил по турнетата на Рики "Livin'la vida loca Tour 1999 и Black And White Tour 2007, също работи и за резиденцията му във Вегас него миналата година. Поради големият успех, който имаше Рики с резиденцията си миналата година, резиденцията му се подновява и продължава и през 2018. :P

Стига ма! Коментирай резиденцията на Гага във Вегас, която ще започне догодина и ще продължи две години. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига ма! Коментирай резиденцията на Гага във Вегас, която ще започне догодина и ще продължи две години. :)

 

На Рики ми е по- интересна и не съм ти ма. Такова търсене и интерес има към Рики, че я подновява за 2-ра година след големия успех миналата година.

 

А и на Гагата започва чак в началото на декември 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи, с теб сме съвсем нормални хора. Спри да си мислиш, че нещо лошо имам срещу теб. Аз искам да намеря причината в нейното поведение. Не може ей така да се е затворила в себе си, да спи с женени мъже, смисъла на живота й да е Рики, да се ограничава цял живот до миячка и т.н Всичкото се корени в нещо. Не може ей така да я съдиш, защото е най-лесно. Тя не е лош човек, просто най-вероятно в ранните й години е имала проблеми. Явно още не може да ги превъзмогне и най-вероятно няма и да успее, защото няма свестни родители, приятели, нормален партньор и т.н, а тя самата както виждаш не се и опитва да прогресира в живота си. Забила е на едно място в зоната си на комфорт и си тъпче на едно място.

Ми както виждаш може. И не търси причината другаде... казва му се лудост. Тя няма един приятел в живота си. Няма с кого на едно кафе да излезе! Ти наистина ли вярваш, че всичко е заради техните??? Техните не им се нрави положението, сядат хората и и говорят и обясняват, но щото на нея не и се нравят истините и се има за малко дете, те са злите. В случая последното беше, че я уволнили и те и казали, че и те нямат пари хората и тя се разсърдила и това го имаш за тормоз ли сега??

Само и виж публикациите... Рики и разни глупости, следяща и пишеща за всяка секунда на някой. Все мрънка, все недоволна, все някой и пречи. На последната работа, "онази с дебелия гъз", а тя нейния видяла ли си го е? Не знам, може и моите разбирания за добър човек да са други. Защото наистина познавам такива хора, но те не мрънкат, те правят добро с всяко действие и дори не го усещат, не употребяват и обиди към някого дето не му се нрави.

Познавам и хора, дето не се разбират с родителите си, но те не живеят при тях, а са тръгнали по свой собствен път. Не може да обиждаш хората, които се грижат за теб, само защото са ти изказали мнение. Техните просто виждат, че е на 34 ли колко там нз, ходи с някакъв женен, иска да работи само миячка и т.н. и нормално да не им се нрави.

А това, че съм била материалистка, беше върха!!! Аз съм човек дето ще оцени, че дори само си се обадил да честитиш празник. Баба ми почина това лято, точно преди рд и не го празнувах, но ме изненадаха приятелките ми с подаръци, малки, но оъщт сърце и с любов. Аз каква вина имам, че тя такива няма и няма как да усети това? Но няма и как да има, като всичко и е Рики..

Струва ли ти се нормално дето ми вика, че съм била слугиня, че съм можела да сготвя нещо и ще подредя масата на Бъдни вечер???

Но честно казано, от теб най-мн ме обиди оная вечер дето ми каза, че съм завиждала за наградата и???? Самия факт, че ти може си помислиш подобно нещо за мен...

И съжалявам, просто не обичам злобни, мрънкащи хора.. вместо да мрънка, да иде да направи нещо добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но честно казано, от теб най-мн ме обиди оная вечер дето ми каза, че съм завиждала за наградата и???? Самия факт, че ти може си помислиш подобно нещо за мен...

Ако ти пратя картичка за Коледа ще ти мине ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арви, не че нещо, ама злобата ти към Зайка е очевадна. :)

Първоначално си мислих, че я иронизираш, после, че и се дразниш, но това след всеки неин пост да правиш намеци, да хвърляш фитилчета...

 

И не мисля, че и завиждаш за наградата, а че я получава човек, когото ти не харесваш и мислиш, че не я заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арви, не че нещо, ама злобата ти към Зайка е очевадна. :)

 

На Зайка към Арви също, ама там е безпричинно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арви, не че нещо, ама злобата ти към Зайка е очевадна. :)

Първоначално си мислих, че я иронизираш, после, че и се дразниш, но това след всеки неин пост да правиш намеци, да хвърляш фитилчета...

 

И не мисля, че и завиждаш за наградата, а че я получава човек, когото ти не харесваш и мислиш, че не я заслужава.

Аз го бях казал с ирония, защото половината от нещата които говоря са сарказъм и ирония. Не знам тя защо се е обидила. Гузен негонен бяга. :1000 (29):

 

Трябваше да е изненада. :D

Тя ще се направи на изненадана. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук яко ви хлопа дъската на някои! Как може да защитавате Зайкиня, при положение че тя е неблагодарна! Заслужава да я изхвърлят тяхните да я видя с тая мижава заплата какво ще направи сама! Тя най- малкото няма уважение на тяхните че на 30 и кусур години е хрантутничка. Аз съм почнал работа на 16 и съм искал 2 пъто пари от баща ми, като на другия ден му ги връщам. Всичко съм си плащал аз, дори бях на квяртира в Пловдив сам като куче и сметки, наеми, храна, дрехи... Всичко сам и не съм се лишил от нищо, та ще ми защитавате таа неблагодарница!

Храни куче да те лае!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...