Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Направете наградите да се гласува до края на седмицата бре. Нямам комп временно, а от тела нямам тези нерви :1000 (29):

Аз се чудя, защо не си, гласувала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Кама е доста зарибяваща, особено това "Бентли ментли" много ме кефи как го пее. Както в "Лошо действаш ми" като натъртва на "успокоителни", слушала съм тоя момент 100 пъти :roll1:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направете наградите да се гласува до края на седмицата бре. Нямам комп временно, а от тела нямам тези нерви :1000 (29):

Ще говоря със Смит да променим срока 😘

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божеее... Светлана вървяла към добро.... Накъде отива този свят само... лиглата хваща чичко-паричко, повярва си малко повече от нужното и вирва нос и това е яървене към добро...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божеее... Светлана вървяла към добро.... Накъде отива този свят само... лиглата хваща чичко-паричко, повярва си малко повече от нужното и вирва нос и това е яървене към добро...

Най-безличният финалист. Който твърди, че заслужавала победата или я познава лично или нещо няма нормални представи за победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-безличният финалист. Който твърди, че заслужавала победата или я познава лично или нещо няма нормални представи за победител.

То тя ще си литне първа...

 

Браян, разбрахме се да ми пратиш снимки, като решиш, и аз да ти върна, а не да ми пращаш покана във фейса от фейк профил.

Ама на кой е верно тая рег?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браян, разбрахме се да ми пратиш снимки, като решиш, и аз да ти върна, а не да ми пращаш покана във фейса от фейк профил.

Нямал снимки! Не бил фотогеничен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браян, разбрахме се да ми пратиш снимки, като решиш, и аз да ти върна, а не да ми пращаш покана във фейса от фейк профил.

 

Ама това Рамания чат мания Браян ли е?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямал снимки! Не бил фотогеничен

 

:roll1: :roll1:

 

Падам! Но иначе иска да види всеки във форума.

 

То и аз изщраквам 20 кадара, докато харесам един. Да подбере подходящ ъгъл, светлина и така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...