Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Латино музиката ще продължи с пълна сила и през 2018- нови албуми от Рики Мартин, Дженифър Лопез, Чаян, Малума, Фонси, CNCO. :P

И разбира се най- чаканият албум е на Рики. :P

Очаквам провал

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам провал

 

Последният албум на Рики "А Quien Quiera Eschuchar" 2015 беше много успешен- Албумът взе Американско Грами миналата година за най-добър латино поп албум, също и за албум на годината и още една награда за албум, а Disparo Al Corazon и La Mordidta спечелиха за песен и клип на годината, както и спечели за най-добро турне. Отделно албумът влезе директно на номер 1 в Билборд за латино и латино поп албуми както винаги.

 

 

Всички латино клипове снимани от Jessy Terrero- няма ли други режисьори толкова. Дано Рики снима с друг режисьор.

 

И да повторя, че никой друг латино изпълнител с англоезичен албум не е влизал директно на номер 1 в Билборд 200. Този рекорд все още никой не може да го мине на Рики. :P

Малума се опитва да направи някакъв преход като Рики с анлоезичен албум, но няма да успее.

Колкото Prince Royce успя с англоезичен албум, толкова и Малума ще успее.

 

Не всеки може да е Рики.

 

Дано на рождения си ден Рики направи някаква изненада и да пусне новия сингъл за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано на рождения си ден Рики направи някаква изненада и да пусне новия сингъл за слушане.

А щом клипът ще се снима и в Мексико, още отсега албумът ще е успешен. Винаги Мексико му носи късмет, оттам му е започнала кариерата.

На последният му албум беше продуцент един от най-добрите в Колумбия и ето че Грами взе албума.

 

Рики още дълго ще пее докато хората го искат е казал. :P

 

 

Как ще коментирате факта, че Луиса Джонсън вече цели 2 години още няма албум, а продуцент й е Саймън Коуел, Камила също е със Саймън, но е много по-успешна от Луиса и вече албум ще има, a CNCO , които също спечелиха от предаване създадено от Саймън вече ще имат 2-ри албум догодина само за 1 година.

 

Изводът е, че не залагат на Луиса, а на Камила и CNCO.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано на рождения си ден Рики направи някаква изненада и да пусне новия сингъл за слушане.

А щом клипът ще се снима и в Мексико, още отсега албумът ще е успешен. Винаги Мексико му носи късмет, оттам му е започнала кариерата.

На последният му албум беше продуцент един от най-добрите в Колумбия и ето че Грами взе албума.

 

Рики още дълго ще пее докато хората го искат е казал. :P

Как ще коментирате факта, че Луиса Джонсън вече цели 2 години още няма албум, а продуцент й е Саймън Коуел, Камила също е със Саймън, но е много по-успешна от Луиса и вече албум ще има, a CNCO , които също спечелиха от предаване създадено от Саймън вече ще имат 2-ри албум догодина само за 1 година.

 

Изводът е, че не залагат на Луиса, а на Камила и CNCO.

 

А Рики бил жив бе, добре, тъкмо бях почнал да се притеснявам.

 

Саймън залага на който му играе по свирката и от който мое да изтиска най-много кинти. Да ти казвам ли кой е най-успешния му проект и докъде стигнаха в Х-Фактор?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно двойно късо с малко мляко и после 2-3 нормални с мляко, без захар

 

Мдам, и аз обикновено почвам работния ден с двойно, без мляко, и после поне още 3-4 кафета със без или както ми скимне ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Рики бил жив бе, добре, тъкмо бях почнал да се притеснявам.

 

Саймън залага на който му играе по свирката и от който мое да изтиска най-много кинти. Да ти казвам ли кой е най-успешния му проект и докъде стигнаха в Х-Фактор?

 

One Direction би трябвало да са.

 

 

Рики не е спрял от 2011 досега. Последният му албум е от 2015, последния сингъл е от 2016- Vente Paca. За тези години от 2011 досега имаше много разнообразна кариера- жури в The Voice в различни страни, турнета, 2 години участва в "Евита", концерти извън турнетата и други дейности, награди спечели, участия в предавания, резиденция във Вегас. На 7 декември е заедно пак с Ева Лонгория на поредната Global Gift Gala - и на двамата фондациите им ще събират пари за Пуерто Рико.

17 януари 2018 тръгва American Crime Story: Убийството на Версаче с Рики по FOX.

Догодина нов сингъл, клип, албум и отново пак ново турне ще има.

 

А и сватбата щях да забравя догодина.

 

И колко хубаво ще е 2017 я започнахме с Despacito, а 2018 да е с Рики още януари. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Aма товс е съвсем сериозно зс песните.

 

В момента вали. На днешния ден преди 1 година моят Ники загуби майка си, беше съсипан. Не искаше да го виждам така и с месеци само по телефоните бвхме..Само май за рожденив ми ден дойде. С месеци беше тъжен, дори и да се сдържаше да плаче пред мен аз познавах по очите му. Плачеше и пред мен понякога. Беше много тежък период, все искаше сам да си го изживее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай да ги запознаем с МачуПикчу. :D

Между другото това момче от Иран ми е пращал диск с негови любими песни от неговата страна, много хубави песни, тъй че му имам адреса.

Аз го знам от форумите на Рики още.

 

Той знае и за Райна и Коцето историята им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото това момче от Иран ми е пращал диск с негови любими песни от неговата страна, много хубави песни, тъй че му имам адреса.

Аз го знам от форумите на Рики още.

 

Той знае и за Райна и Коцето историята им.

Преди бях популяризирал чалгата в един тракер. Много и се радваха чужденците. Чак запалих фенове от Китай, Южна Корея и Виетнам, Канада. :1000 (29): Но западноевропейците са дръпнати, тях не успях да навия да я прослушат.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди бях популяризирал чалгата в един тракер. Много и се радваха чужденците. Чак запалих фенове от Китай, Южна Корея и Виетнам, Канада. :1000 (29): Но западноевропейците са дръпнати, тях не успях да навия да я прослушат.

 

Tова фенче харесва нашите изпълнители. Преди ме караше да му превеждам песните. Скоро ще идва в България.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...