Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Благодарско. :baaasmiley:

 

Оф, как не ми се ходи на работа в това мрачно и дъждовно време, идеално за прекарване в леглото и гледане на филми.Направо е грях човек да работи в неделя. :cry2:

В Стз е направо пролет. И едно слънце напеклоо.. а като гледам разни клипчета от другите градове само вали

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Днес е направо пролет. Само за разходки е... ако не ме мързеше :D Едва се вдигнах да разходя кучето. Добре, че и тя е поспаланка и не дава зор да я извеждам по цял ден. :roll1:
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е направо пролет. Само за разходки е... ако не ме мързеше :D Едва се вдигнах да разходя кучето. Добре, че и тя е поспаланка и не дава зор да я извеждам по цял ден. :roll1:

Ми те кучетата много приличат на стопаните си :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

При вас пролет, а при мен цял ден не спира да вали и е едно такова мрачно, подтискащо време.Все едно живеем на две различни планети. :girl_cry2:

Чак сега разбрах, че Уилям Питър Блати е починал от множествен миелом.Велик автор беше, оставил след себе си най-добрия хорър роман - The Exorcist.Втори сезон на сериала е изцяло посветен на него.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те кучетата много приличат на стопаните си :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29):

Не съм такъв човек аз. Не мога да лежа по цял ден, да стоя дълго на едно място - лудите ме хващат. Просто снощи се прибрах в 3-4, днес ми е криво, а и нещо май съм претренирала - дори като вдигам чаша вода ме болят мускулите. Утре ще кажа на инструктора си да намали малко интензитета на тренировките. Направо ме счупва последните няколко дена. А уж започнах да ходя на финес малко да се постегна и да потренирам за тонус, че зимата малко или много се застоява човек. Аз навсякъде вече ходя с кола, то или вали или е студено... :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те кучетата много приличат на стопаните си :1000 (29):

Да то и моето куче е като мен. Аз спя ли и тя при мен в леглото, отивам да ям и тя тръгва. Баща ми вика, че я научих на мързел

Link to comment
Сподели в други сайтове

24.12, 25.12, 31.01, 1.01 няма да работим. Тая с дебелия гъз не мога да я гледам. Пак се разпорежда. Да става 17:00 и да си ходи.

А с рускинята-сервитьорка като е Водолей като колегата и колегата Ники как се разбираме. Рускинята и тя не говори с дебелия гъз-вика тя си е такава. Рускинята ми направи кафе, това е човек. Явно с Водолеите се разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

24.12, 25.12, 31.01, 1.01 няма да работим. Тая с дебелия гъз не мога да я гледам. Пак се разпорежда. Да става 17:00 и да си ходи.

А с рускинята-сервитьорка като е Водолей като колегата и колегата Ники как се разбираме. Рускинята и тя не говори с дебелия гъз-вика тя си е такава. Рускинята ми направи кафе, това е човек. Явно с Водолеите се разбирам.

И аз съм Водолей. Тая с дебелия гъз нещо като главен готвач ли е?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Стз е направо пролет. И едно слънце напеклоо.. а като гледам разни клипчета от другите градове само вали

И при нас беше страхотно и топло. Сигурно последната слънчева неделя за годината. Вече чак март месец. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

Не съм такъв човек аз. Не мога да лежа по цял ден, да стоя дълго на едно място - лудите ме хващат. Просто снощи се прибрах в 3-4, днес ми е криво, а и нещо май съм претренирала - дори като вдигам чаша вода ме болят мускулите. Утре ще кажа на инструктора си да намали малко интензитета на тренировките. Направо ме счупва последните няколко дена. А уж започнах да ходя на финес малко да се постегна и да потренирам за тонус, че зимата малко или много се застоява човек. Аз навсякъде вече ходя с кола, то или вали или е студено... :mf_surrender:

Ми днес ти беше прекрасна възможност за малко нормално раздвижване :1000 (29):

Направо ти завиждам за фитнеса.. мен ме е срам сама да ходя.. и само веднъж отидох и си платих за фитнес инструктор и така ме натовари, че 2 седмици не можех да се движа и повече не отидох при него. Можеше да почне по малко за първи път и вече от следващия да увеличим и броя и тежестите, а той направо ме попиля..

 

Да то и моето куче е като мен. Аз спя ли и тя при мен в леглото, отивам да ям и тя тръгва. Баща ми вика, че я научих на мързел

Имаше един филм "звезден прах", там нали всеки човек имаше някакво животно, нещо като душа им беше ли какво забравила съм, викаха им демони и животните не се отделяха от тях. Моето куче и то беше така, ама с майка ми. Аз като заминах за Сф и се привърза повече към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

24.12, 25.12, 31.01, 1.01 няма да работим. Тая с дебелия гъз не мога да я гледам. Пак се разпорежда. Да става 17:00 и да си ходи.

А с рускинята-сервитьорка като е Водолей като колегата и колегата Ники как се разбираме. Рускинята и тя не говори с дебелия гъз-вика тя си е такава. Рускинята ми направи кафе, това е човек. Явно с Водолеите се разбирам.

С мен разбираш ли се? Само водолей тук. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми днес ти беше прекрасна възможност за малко нормално раздвижване :1000 (29):

Направо ти завиждам за фитнеса.. мен ме е срам сама да ходя.. и само веднъж отидох и си платих за фитнес инструктор и така ме натовари, че 2 седмици не можех да се движа и повече не отидох при него. Можеше да почне по малко за първи път и вече от следващия да увеличим и броя и тежестите, а той направо ме попиля..

Имаше един филм "звезден прах", там нали всеки човек имаше някакво животно, нещо като душа им беше ли какво забравила съм, викаха им демони и животните не се отделяха от тях. Моето куче и то беше така, ама с майка ми. Аз като заминах за Сф и се привърза повече към тях.

Ей сега отивам да тропна някое хорце. Всяка неделя има хоротека на центъра,много е готино. Аз нямам проблем да ходя сама никъде. На фитнес обаче една приятелка идва с мен - надъха се да отслабва, че е малко дебела, но не винаги ходим заедно. Аз сряда съм на народни танци, а и понякога не можем по едно и също време.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми днес ти беше прекрасна възможност за малко нормално раздвижване :1000 (29):

Направо ти завиждам за фитнеса.. мен ме е срам сама да ходя.. и само веднъж отидох и си платих за фитнес инструктор и така ме натовари, че 2 седмици не можех да се движа и повече не отидох при него. Можеше да почне по малко за първи път и вече от следващия да увеличим и броя и тежестите, а той направо ме попиля..

Имаше един филм "звезден прах", там нали всеки човек имаше някакво животно, нещо като душа им беше ли какво забравила съм, викаха им демони и животните не се отделяха от тях. Моето куче и то беше така, ама с майка ми. Аз като заминах за Сф и се привърза повече към тях.

Даже вечер като искам да си легна, седи на леглото ми и не дава да си легна, само ме лае и хапе. Успея ли да легна се гуши в мен и почва да бичи(хърка). Но пък сутрин като чуе алармата на телефона ми, аз обикновено не чувам и тя ме буди с език по лицето или ме хапе по краката

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже вечер като искам да си легна, седи на леглото ми и не дава да си легна, само ме лае и хапе. Успея ли да легна се гуши в мен и почва да бичи(хърка). Но пък сутрин като чуе алармата на телефона ми, аз обикновено не чувам и тя ме буди с език по лицето или ме хапе по краката

Какво е кучето ти? И моето е сраснало с мен. Все се мъкне по мен, гуши се в мен, яде с мен, чак на бюрото като седна да пиша нещо или да уча, скача в скута ми и седи там. Но не обича да става рано. Сутрин се будя около 7-8 и ако нямам нещо за правене, седя в леглото и чета, за да не я събудя. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е кучето ти? И моето е сраснало с мен. Все се мъкне по мен, гуши се в мен, яде с мен, чак на бюрото като седна да пиша нещо или да уча, скача в скута ми и седи там. Но не обича да става рано. Сутрин се будя около 7-8 и ако нямам нещо за правене, седя в леглото и чета, за да не я събудя. :1000 (29):

Кралси Пекинез, а твоето ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже вечер като искам да си легна, седи на леглото ми и не дава да си легна, само ме лае и хапе. Успея ли да легна се гуши в мен и почва да бичи(хърка). Но пък сутрин като чуе алармата на телефона ми, аз обикновено не чувам и тя ме буди с език по лицето или ме хапе по краката

Когато имах куче и котка, много се ревнуваха. Едвам спях, котката на едната ми ръка до главата ми, кучето от другата страна до главата ми. И тримата се борихме за възглавницата. Не смеех да мръдна. Ужасно беше. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...