Jump to content



Препоръчани коментари

 

Това момиче ТЕДИ АЛЕКСАНДРОВА определено има глас , но засъжаление залага на песни ,които имат лековат смисъл . Поведението й в клиповете и на сцената са потресаващи , но явно това налага в момента шоу бизнеса . Все пак това е един шоу бизнес ,които водещи качества са да имаш перфектна визия , добро излъчване и да показваш сексапила по груб начин !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Фолктерминаторката на последното десетилетие. Глас, визия, поведение и разсъдък. Има още много хляб в нея. Творец в истинския смисъл на думата! Създаде собствен стил.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолктерминаторката на последното десетилетие. Глас, визия, поведение и разсъдък. Има още много хляб в нея. Творец в истинския смисъл на думата! Създаде собствен стил.

Точно това се опитвам да кажа толкова време на всички. Радвам се, че не само аз мисля за нея по този начин. Страшно талантлива и сладка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това се опитвам да кажа толкова време на всички. Радвам се, че не само аз мисля за нея по този начин. Страшно талантлива и сладка!

Много хора мислят това, но не им се занимава да коментират.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хора мислят това, но не им се занимава да коментират.

Че що да му се занимава на някой? И има ли смисъл? Аха да кажеш, че харесваш нещо различно от номенклатурните, и биваш обявен за човек без вкус, харесващ бездарници ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че що да му се занимава на някой? И има ли смисъл? Аха да кажеш, че харесваш нещо различно от номенклатурните, и биваш обявен за човек без вкус, харесващ бездарници ...

Да, затова нека се посветим на хейт и ние! :3fdb8960598fa63e: Някои хора много ги боли, че Теда им детронира вече застарелите любимки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Детонирала тя... С кое? С еднодневките които пее ли? Еднотипни песни, клипове... ами мерси!

Детронира ги със собствен стил, новаторство и глас. В момента тя е в топ-а на чалгата, повечето са до болка втръснали, а нейната звезда тепърва изгрява. Има огромен потенциал на лидерка, който ще покаже много скоро. В момента просто насочва вниманието към себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда малко няма ли намерение да смени композитора?

Новата й песен ще е балада, за композитора не съм информиран кой ще е, но дори да е пак Павлов, песента ще е с коренно различно звучене, надявам се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Теди Александрова пише текста на новата песен на Борис Дали


Теди Александрова и Борис Дали се събират, за да зарадват своите многобройни почитатели. Изпълнителите ще се изявят на една сцена в Пловдив, защото са специални гости на поп-фолк парти в Spirit Club на 18 април. Наред със самостоятелните си хитове, Теди Александрова и Борис Дали няма да пропуснат да поднесат на публиката и съвместните си парчета, като “К’во става тука“ от 2014 г., “Ти не харчиш“ от 2015-та и триото с DJ Живко Микс - “Температура“, което завладя класациите през лятото на 2017 г. Наскоро Борис Дали разкри в ефира на телевизия “Планета“, че отново е обединил идеи със своята колежка – този път обаче за самостоятелно негово парче, чийто текст е написала Теди Александрова, а музиката е на Diampond Beat Production.

“Чакам да го довършим и да го пуснем. Изпипват се нещата, гледаме всичко да е най-най. Щом стане готова песента, я пускам веднага“, сподели певецът.








Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук прилича малко на Мики Маус. :1000 (29): Само едни по-големи кръгли уши й липсват.

Много ми е сладка :Vishenka_05:

Интересно ми е какво е подготвила този път, да видим. Надявам се да размаже всички очаквания на хейтърите й тук. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е сладка :Vishenka_05:

Интересно ми е какво е подготвила този път, да видим. Надявам се да размаже всички очаквания на хейтърите й тук. :1000 (19):

Чалга пеперудки версия 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...