Jump to content



Препоръчани коментари

Добри хорица, фенове на Деса, ще гласувате ли за любимите си песни за класацията на "Поп-фолк хитове до скъсване"?

 

Аз съм в шок от високия вот за "Да вдигнем шум". В неделя в 18:00 пускаме клипа. :3fdb8960598fa63e:

 

https://goo.gl/forms/kDt0cpuoXxVaPwRd2

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен много се слушаше по нова година.И я чух от кола скоро.

Деска пак уцели за годината не е съвсем като без хит.Но не е моята песен.

Интервюто й след концерта ми даде надежди за 2019 като каза, че щяла да работи повече.Дано да е успешна като 2016 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен много се слушаше по нова година.И я чух от кола скоро.

Деска пак уцели за годината не е съвсем като без хит.Но не е моята песен.

Интервюто й след концерта ми даде надежди за 2019 като каза, че щяла да работи повече.Дано да е успешна като 2016 :Vishenka_05:

Това е проблема. Хитове има, но не уцелва вкуса на нейната публика, която я потдържаше в годините, когато не бе в Пайнер. То и Много съм добра и Дали ще те оставя си имат успех, но това ли да очакваме в бъдеще....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление се е отказала да бъде творец и да проправя собствени идеи. Последните години явно се е заобиколила от посредствени хора и за това се превръща и тя в посредствена изпълнителка, въпреки таланта си. Отделно, вече май и не държи на своите си фенове, които са разнородни по вкусове, а си пуска песни за клубното стадо, на което не му пука кой пее, стига да е цигания за фон на напиването. Яд ме е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме е яд. Толкова години беше смела да прави по-различни неща! Дължи го на феновете, защото на тия пияндурници в чалга баровете им е все тая какво ще пускат, но като гледам хората масово се крфят на циганията... май рап периодът беше по-добре 😂 Гледай да не бъркаш ми се струва шедьовър след последните “творения”

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудно ми е, не си ли дава сметка, че губи качествените си и верни поддръжници. Или всъщност не получава обратна връзка. Хората, дето я ценят, от уважение не пишат в инстаграма й критично за песните и новия позьорски имидж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все повече се убеждавам, че тя изобщо не е целяла каквото и да е през 2018 и затова по навик е решила да пусне някакви там дивотии, колкото да се отчете, да не я забравят в дискотеките. Особено след интервюто убеждението ми се затвърди- пълноценните й усилия ще ги видим от сега нататък. И се замислих, че и преди през годините е било така, най-вече в годините, в които взе да се усеща, че сериозно започва да губи почва под краката си- след 2009-2010.

Ще дам нагледни примери: 2010- "Искам те пак" постигна приличен успех, но точно тогава сериозно навлизаше ерата на клубните тупалки и Пайнерките и Араджийките мощно й мачкаха поп проекта. В резултат тя есента пусна дива резачка, която не се хареса на доста от феновете й- "Острието". Но си постигна целта- направи сезонен хит за дискотеките. Някъде около началото на 2011 ни 'зарадва' и с кючек "Пленница на любовта", а по това време излезе и другата комерс тупалка "Забранен"- да не си помисли някой, че не е вървежна в клубовете. След всички тях обаче сама си беше казала в интервю, че сякаш нещо я е ударило по главата и резултатът е- една след друга "Знае ли някой", "Най-неправилният мъж", "I Like" и "Love Is Alive", а между тях "Славатроника"- направо уау! И следващата 2012 продължи със серия от "Не искам без теб", "Моето друго аз", "Only One", "It Ain't Over"... преди изведнъж в края пак да й дойде кефа да се прави на дива чалгаджийка и да представи "Мръсни поръчки"- песен, заради която мисля, че и тя самата си беше казвала, че поп медиите са спряли да я въртят.

Тъй че при Десислава нещата са много относителни още от преди да се върне в Пайнер. Тресне ли я стремежа да си разруши постигнатото преди това- ще го направи. После ще се реваншира с ниво, за което повечето (в някои отношения всички) могат само да си мечтаят. За жалост с такива периоди като първия инак сериозния й потенциал да е най-голямата олеква на всеки няколко години... Дано все някога да се осъзнае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че тя се е доказала през годините и честно казано мисля, че ще го кара по-лежерно. С други думи предвид, че дискотеките я хранят, очаквам все по-малко продукция, която не е предназначена за там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези примери по-горе обаче, са от период, в който се опитваше да придвижи телевизия, да представи България на Ервовизия, да работи с музиканти от чужбина и същевременно да задоволява и фолкклубния контингент. Участваше в благотворителни каузи по теми дето я вълнуваха. Комбинираше звучене, пробваше новаторство, беше повече себе си от едно време, и като изпълнител, и като обществена личност. Преди никога не афишираше личния си живот, не парадираше с лайфстайл, марки на дрехи, парфюми, екскурзии, ресторанти и какво ядене има в чинията, снимки с джуки и темподобни кифленски изпълнения.

Докато сега от нея виждаме само мазни клубни еднодневки, феновете отправят молитви към всички светии да и дойде муза балада да пусне, а не пореден дует или фючъринг с малцинствен колега или да е нечии беквокал. Остава само да почне да си качва снимки с Брагой облечени в еднакви пижами и ще заприличат съвсем на Джизъса и Златка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами през 2010 тепърва навлизаше тази кифленска мода, а през 2019 вече си е фактор, който Деската си следва. :D Сигурен съм, че и по онова време щеше да кифлее така ако основната популярна социална мрежа не беше все още доста дървения Фейсбук. В кръвта й си е. :D

Иначе тя винаги е имала доста трудности, дори и след като влезе в Пайнер и последва нова вълна от редуващи се адекватни и неадекватни периоди. Заради връщането скъса със Зарко, после първата година не успя да достигне успехите, които желаеше, след това последва нова драма със Зарко в национален ефир, пропи се, пропуши, след това поне си роди още едно дете, което пак си е голяма отговорност. Но до 2018 успяваше да балансира нещата и пак да предлага за всекиго по нещо, макар и не толкова засилено като преди. Сигурен съм, че именно притеснението, че годината й е пропиляна я накара да пусне там някакви дискотечни неща колкото да не се води съвсем зле. Считам, че има потенциал пак да ни зарадва с година като 2016, което за мен лично ще е предостатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови ударите едно рамо на Преса за певица на годината в тъпите форумски награди. Нека не позволяваме на онова подло трио да диктуват целия форум. Изпращали моля ти се лс та пид път и над път да били гласували да Галена...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изобщо не съм доволен, че това гласуване пак се превърна в обичайната война. Реално и двете не са за победа. Ако вече не бях гласувал навярно нямаше да го направя.

В тази тема по-добре да призовем Десовите да подкрепят всичко де що излезе не само на нашата, а и на Гло, Камс и Ванчето, за да са и четирите в играта… Като ще е битка, да върнем най-яката битка на титани. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато кака Деси се опитва по възможен начин да копира нейната приятелка Галка - и всичко това безуспешно, феновете й откачат до припадък. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато кака Деси се опитва по възможен начин да копира нейната приятелка Галка - и всичко това безуспешно, феновете й откачат до припадък. :3fdb8960598fa63e:

 

Коментирай факта, че Много съм добра за 3 месеца почти задмина Гив ми лов (която е почти на 9 месеца) по гледания и лайкове :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе Много съм добра го водите като провал, а Гив ми лов като клубен мегахит :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да имитираше наистина Галена. Тогава щеше да залага повече на подбора и изпипвавето на песните, да извлича максимума от потенциала си и да подчертава най-вече себе си. А не да се впуска нонстоп в цигански кючеци и да мисли само как да лансира медийния образ на домашния си любимец.

Искам да видя Десиславата от преди поне 3-4 години, когато наистина светеше със собствена светлина, не стоеше покорно под нечия сянка и наистина ценеше спечелените си през годините верни фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина и на мен ми липсва собствения и блясък и почерк, но имам някакви малки очаквания за Любовта не умира. Сега като вече има клубен хит, сигурно е по спокойна и вече може да си позволи да пусне песен за феновете си.

 

 

ТОР 10 DJ Selection за Декември 2018

 

“Феноменален” – Галена

“Яко ми е” – Джена

“Направи така” – Емануела

“Дай да вдигнем много шум” – Деси Слава и Фики

“Въртележката” – Яница

“Името ти” – Камелия feat. Сашо Роман

“Шефката” – Тони Стораро feat. Галена

“Купих ти сърце” – Емануела и Джордан

“Да гори в любов” – Преслава

“Грешка беше” – Цветелина Янева и Денис Теофиков

 

За 2 месеца мазнотията има 5 милиона. А качествени песни като Не го прави не може и да сънуват за подобен успех за жалост.

За мен е важно да има баланс. Просто не съм свикнал цяла година да пуска само комерски. Винаги е пускала и нещо за слушане през годините...

 

Но малко съжалявам, че Да вдигнем шум няма клип. Може би вече щеше да гони 7 милиона :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че засрамени от Деската или не, сектантите трябва да сме доволни и даже да изтъкваме по-често пред другите, че тя продължава да затвърждава ненадминатия си рекорд за жанра- 21 последователни години с поне един голям/сезонен хит във всяка. Феновете на другите за какви ли не постижения и рекорди се захващат, но ние явно сме прекалено кротки след травмата, която ни нанесе нашата в края на 2018. :1000 (29): Но е факт, че тя пак взе, че успя да се отчете дори и в годината на майчинство, да му се не види.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава се надявала фолклорният албум тази година да е факт, да видим

Това го повтаря още от 2008. :1000 (29):

 

На мен при настоящата ситуация ми се струва, че и чалга албум няма да има. В онова интервю от концерта говореше само за две песни- едната навярно "Любовта не умира" за зимата, а другата- поп парчето, за което Нено говореше, че планувала за пролетта. Уж тайно подмята на хората в обкръжението си, че ще издава албуми, за да се разчуе и да ни дразни пак. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...