Jump to content



Препоръчани коментари

Ами Благой си позволи няколко пъти да нарече фенове на Деси злобни под публикации във фб, а тя не взе отношение. Ами и аз съм склонен да вярвам, че не просто го издържа, а го презадоволява. То се вижда още след И на всички като теб, че за проекти много не дава. Най слабите и клипове са от 2017 и 2018.

Тя отбягва много интервюта, но последно време ми изглежда една такава отпуснала се, с пораснало самочувствие, дори едноп леко наглеене излъчва...

 

Дано аз да се заблуждавам. Но със сигурност това не е моята Деси.

 

 

Най ми е болно за гласа и. Да , техника на пеене си има, ама не е като преди... Осезаема е разликата. Дори и в записите...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Любовта не умира” feat. Борис Дали

Текст Анастасия Мавродиева, аранжимент Даниел Ганев песента се очаква след нова година

 

Иначе и аз забелязвам промяна у Деса, която няма нищо общо с онази, когато беше с Зарко. Много променена дали и Галена , Лорена и, компания и влияят кой знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Любовта не умира” feat. Борис Дали

Текст Анастасия Мавродиева, аранжимент Даниел Ганев песента се очаква след нова година

 

Иначе и аз забелязвам промяна у Деса, която няма нищо общо с онази, когато беше с Зарко. Много променена дали и Галена , Лорена и, компания и влияят кой знае.

Ужас... с тоя плужо...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да са направили хубаво парче, което да носи и някаква емоция. Според мен средата ѝ е за смяна и то спешно, ако иска да се запази като Десислава. ОТ друга страна я разбирам, защото предишните години се е борила сама за всичко и в момента някак ѝ се наредиха нещата. Парите в Пайнер валят, постоянно има участия. Явно се разбира добре и с Благой, а и сред колежките има приятелки в лицето на Галена и Лорена. А тя като цяло е склонна и да се влияе, което според мен се случва. А за избягването на интервюта супер много ѝ се дразня също. Със сигурност и Венета, Гала и Слави са я канили. Дано скоро се появи някъде и говори за албума, който смята да издава. И да остави всичко пошло и гнусно в тая година. Много съм добра едва се довлачва до 3 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, наистина ли Десислава го издържа? До скоро мислех, че това са просто слухове или ей така хвърлени някакви думи в пространството. Но сега както съм ѝ ядосан сякаш съм склонен на повярвам, че го хрантути. А той изкарва ли някакви доходи? Родителите му богати ли са, или изцяло е на издръжка от Десислава? Някой запознат да даде достоверна информация, та да знам как да се настройвам. Дали да очаквам, че пак може да ни предлага качествени и изпипани проекти, или ще го кара аматьорската, сакън да не даде някой друг лев за кариерата и така да ощетява "моят мъж е тарикат"?

 

А за промяна в отношението ѝ към почитателите ѝ по какво съдите? Да не се е изцепвала нещо?

 

Люлинско гъзарче. Баща му е циганин, майка му българка. Той никога не е работил, не е и професионален боксьор, за да му се плаща за мачовете. Разчита на федерацията по бокс да му спонсорира тренировките в залата, понеже минаваше за млада надежда след медалите при юношите. Само дето от тогава никакви победи няма, даже имаше година наказание да се боксира за нарушения на правилата. Сега уж тренирал за Олимпиада 2020 (в инстарам се е представил като бъдеща звезда от там!) само дето първо има квоти и няма гаранция, че ще се класира. А и до 2020 с европомощи за интеграция на малцинствата ли смята да живее или разчита жена му да се бъхти да го хрантути. То това си е тяхна работа де, но ме е яд, че заради него Десислава е потънала в пълна сянка и наистина песните и са доста повърхностни. Даже сина си не можа първа да представи пред феновете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

13милиона за В друг живот :th_up:

Другите едвам връзват по 3 милиона на балада, нашата по 13 праска. :1000 (29):

Заради такива успехи все пак си заслужава да търпим и простотиите. Мен всъщност новите две напоследък са ми са се забили отново, ще си призная. :1000 (29): Както винаги съм на периоди с такива песни, но предполагам, че въобще нямаше да им обръщам такова внимание ако не бяха на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите едвам връзват по 3 милиона на балада, нашата по 13 праска. :1000 (29):

Заради такива успехи все пак си заслужава да търпим и простотиите. Мен всъщност новите две напоследък са ми са се забили отново, ще си призная. :1000 (29): Както винаги съм на периоди с такива песни, но предполагам, че въобще нямаше да им обръщам такова внимание ако не бяха на Десислава.

Следващите с по 13 ще са И това ще преживея и Не искам без теб!

И мен кючека ме забавлява. Но като цяло Деси си вреди много сама и дори не го осъзнава. Като нищо да ни изпоблокира ако и напишем нещо във фб.

 

Ако беше щастлива и удовлетворена нямаше да пие и да пуши.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващите с по 13 ще са И това ще преживея и Не искам без теб!

И мен кючека ме забавлява. Но като цяло Деси си вреди много сама и дори не го осъзнава. Като нищо да ни изпоблокира ако и напишем нещо във фб.

 

Ако беше щастлива и удовлетворена нямаше да пие и да пуши.

И Болка в минути и Аз бях тук също ще стигнат такава цифра по някое време. Да, на Десислава са! :D

 

Именно- тези новите песни са си просто за забава. Изобщо не създават насладата, която би трябвало да създаде една песен на Десислава, дори и да е по-веселяшка. Буквално все едно са песни на друга изпълнителка. Със сигурност са нужни радикални промени, спирането на пиенето и пушенето биха били добро начало. Макар че тя само във Випа пиеше, и то заради Зарко, извън къщата може би само пуши.

 

Аз съм изненадан, че тя така и не пусна някое по-нормално парче като за края на годината. Планът ми за издаване на албум със схемата на Сладки сънища малко пропадна, но явно го готви за догодина като за 10-годишнината от предния пълноценно издаден. Жалко, че на феновете й ще ни се налага да пробутваме Дали ще те оставя, Много съм добра или Да вдигнем шум за хита й от 21-рата поредна година. Не че нямат някаква хитовост, за която да се захванем, но... това определено не са песните, за които да трябва да се захващаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май най-много в инстаграм чете, аз там бих писал мненията си. Хубаво е да получи обратна връзка от феновете си, стига мненията да са поднесени възпитано и с аргумени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там чете най-много, даже на премиерата на "Много съм добра" там се опрадваше, че ще е комерс, да не чакаме друго. За бълвоча с Фикрет май не посмя да напише нищо. Много ме дразни, даже гледам да не ви чета, че и вие сте забелязали това, от което ме е страх, а то е, че се подхлъзва по една опасна вълна и приятелства... Не че е лошо да е амбициозна, но тя не е като тях, просто силата й е другаде. Освен това според мен няма пари, а това е огромен проблем. Помня й интервюто в "Автограф", като разказа как е пратила навремето Майки да учи не знам къде в чужбина, но той не показал резултати и тя го върнала в България мисля, защото така и така нямала финанси да го издържа без да има смисъл и щом не му се учи. Това ми показа още тогава, че тя няма късмета на новите големи с възможности, мислех че заради огромната популярност има състояние натрупано в годините както препдолагам е при Ивана, Глория, Азис, дори Камелия. Но явно с опитите й с телевизията, разни други пътища, по които поемаше през годините, са си казали думата. Поне аз така го разбирам и с това я оправдавам. Но не ми се иска да й се отрази сега на музиката, комерсът няма да й гарантира бъдеще, а моментни участия, с които ще се обезличи и в даден момент това ще доведе до още по-лошо положение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде. Колко апартаменти има и прочее. Тия в тоя жанр, ако ги жалите за пари не знам. Да се стяга, да бъде по-самостоятелна, а да не се сприятелява с дупки като Галена и сторарови, че и без това е глуповата, а покрай тях ще започне да дълбае дъното. Пълен провал от Ангелите насам е всичко при нея. Т

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много пари, със сигурност не е там проблема. Та нейния хонорар е 5000, дори и евентуално да се пуска на намаление и Митака да й взима някакъв среден процент пак под 2000 чисто за нея надали пада. А откакто се е завърнала на сцена е имала поне 70-80 участия... смятайте.

 

Аз взех да се чудя дали дивите песни не ги е пуснала, защото така или иначе покрай майчинството е отписала настоящата година и не вижда смисъл да се старае да се покаже като нещо повече в нея. Може пък да е решила в края на 2018 просто да си подсигури известен период като Топ прием по дискотеките, какъвто вече има поне с Да вдигнем шум. Това обаче би значело, че от догодина трябва да се стегне, защото иначе оправдание няма (не че и в този вариант има, де).

 

Аз при всяко положение вече преживях периода на шок и ужас от слабите й кариерни ходове и спадането на нивото й... и взех да се кефя на парчетата й от позицията на чалгара, който съм. :D Егати яките песни! :1000 (6): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко се поизхвърляш с това глуповата. Забравяш, че е един успял човек с кариера и то със собствен труд и в България.

Добродушна и доверчива, да. Но глуповата, не.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добродушна е, но не бих я определил като умница. Не и глупачка, но на моменти е доста неадекватна била. И като изказвания, и като държание. Така да го кажем :) Но щом продължавам да ѝ се кефя виждам повече позитиви в нея, разбира се. Просто в момента съм силно разочарован. Толкова тъпи парчета не беше пускала от Пленница на любовта :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но глуповата, не.

За глуповата, е доста!

 

Иначе, ако трябва да говорим за проекти, няма изпълнител без слаби периоди в кариерата си. Ако погледнем в световен мащаб, там е същото. Вижте една Лейди Гага или Адел, която избухва с масов хит през няколко години.

Само тук търсим някоя, която да е винаги на върха, да мачка конкуренцията и да е вечна №1. Няма как да стане това. Една година е една, на следващата е друга, а първата е в по-слаб период. Последните няколко години са от този период на Деси Слава, най-вероятно ще мине и той ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тук наистина е така. Аз обаче не искам брутални хитове от Десислава, а музика, която става за слушане и те докосва. И в най-славите си комерсиални успехи например, Гага е предлагала неща и за слушане. Да, средата е различна и бизнесът е различен, но все пак... Дано се спре с такива парчета, че ще се караме :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз днес слушах различни песни от дискографията й и си припомних защо съм й фен толкова години, въпреки изцепките. И затова реших да спра да мрънкам. Осъзнавам, че в периоди като настоящия нямаме право да спорим с другите за нея, но да не се държим и съвсем пораженчески.

 

Тази жена е единствена по рода си не само в чалгата, а и в България! И всъщност дори и дивите песни са задължителна част от картинката. Всеки втори чалгар пуска сезонни комерси като Много съм добра и кючеци като Да вдигнем шум, но никой, абсолютно никой друг не се е осмелявал да отскача в толкова коренно различни насоки десетки пъти през годините. Повечето, да не кажа почти всички, могат само да си мечтаят за шедьоврите от Славатроника, страхотните песни от Estoy Aqui, за песни като Only One, My Pleasure, My Pain, Лудост е, Нещо по-така, Калино моме... Никой не пуска и толкова много балади в комерс времена като настоящите, само нашата... А дори и някой друг да се реши да разнообрази и да представи нещо от изброените, то е макс едно или две от тях. Малко изпълнители имат и клипове като някои нейни, да не забравяме. Да не говорим за гласа й, когато го пази, де. Тъй че да не се отчайваме толкова. Няма еквивалент Десислава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз живея в страх, че това е останало в миналото и от тук нататък ни чакат само подобия на последните два шедьовъра :D Но с няколко брутално музикантски неща в албума съм готов да простя :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че като творец, висотите и спадовете в творчеството до голяма степен са свързани с личния и живот. Много от песните и са биографични като емоция. Сега пее само гупости, което те ме изненадва предвид човека, с който живее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В албума много музикантски неща надали ще има, най-много някоя балада. :D И аз на моменти се опасявам, че може да продължи да си цикли с не толкова стойностните песни, но в следващия миг се осъзнавам- това трудно ще стане. Рано или късно ще дойде момента да чуем още хубави песни от нея. Дори и евентуално този път да е решила да бъде гюбек певица за по-дълго време, на даден етап като се срине съвсем заради тези лоши ходове 100 про ще се пресегне пак към това, за което много добре знае, че я прави Деси Слава. Да не говорим, че на даден етап след 50-60 навярно ще започне да пее само фолклор, както сама е обявявала. Ще съм много доволен. А ако го съчетава и с естрада- съвсем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...