Jump to content


Нашите отрицателни черти


Препоръчани коментари

В тази тема можете да изброите отрицателните черти от характера си, моите са:

-неадекватен

-параноичен

-мнителен

-до болко откровен

-до болка ироничен и самоироничен

-лабилен

-жлъчен

-песимист

-емоционален

-чувствителен

-раним

-филмар

Link to comment
Сподели в други сайтове

Донякъде нерешителен, много думи - малко действия.

Не вярвам в себе си достатъчно, а знам че всичко което ума си помисли е постижимо.

Прекалено остро се изразявам към хората, използвам обидни думи, нападам ги и буквално ги изяждам.

Не успявам да се изразя в малко думи, а ми трябват доста примери, факти, анализи и т.н..и накрая пак хората не ме разбират.

Прекалено много не ме ебе. :1000 (29):

Не търпя хора които носят лицемерие и проповядват псевдоморал. Бих ги убил, ако имаше начин да не лежа.

Не търпя някой да е доминиращ, да ми казва какво трябва да бъде и какво е правилно. Побърква ме.

Водя много ненужни битки със себе си и света. Загуба на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Твърде услужлив и добронамерен съм.

- Не мога да казвам "не" .

- Притеснителен съм.

- Често мога да бъда разсеян.

- Липсва ми известна доза чувство за хумор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземам някои от Денис, щото са ни почти 1:1 :D

 

Донякъде нерешителен, много думи - малко действия. Винаги като искам да направя някаква промяна с живота си започвам много оптимистично и нахъсано, а след 2-3 дена ми минава мерака.

Не вярвам в себе си достатъчно, а знам че всичко което ума си помисли е постижимо. Това е една от чертите, които най-много мразя в себе си. Винаги се подценявам.

Не успявам да се изразя в малко думи, а ми трябват доста примери, факти, анализи и т.н. и накрая пак хората не ме разбират.

Прекалено много не ме ебе. Много хора ме мислят за непукист, а всъщност съм реалист. Например наскоро като си загубих телефона всички около мен се шашкат, айде търси го, как може да си толкова спокоен. За мен това е нещо поправимо т.е. голяма работа, ще се скъсам от работа и пак ще си купя телефон... 1000 (29).gif

Не търпя хора които носят лицемерие и проповядват псевдоморал. Бих ги подложил на мъчения, които са провеждани в концлагерите. Няма да им дам бърза и моментна смърт. Не понасям лъжата, измамата и предателството.

Крайно недоверчив съм и строго пазя личното си пространство.

Не търпя някой да е доминиращ, да ми казва какво трябва да бъде и какво е правилно. Побърква ме. Имам мания да докажа, че аз съм прав, дори когато съзнавам, че греша. Не търпя някой да ми налага мнението си и да спори с мен.

Водя много ненужни битки със себе си и света. Пълна загуба на време. Имам моменти, в които си мисля, че мога да променя всичко и последвалите, в които осъзнавам, че нищо не мога да променя и всичко е загуба на време и стигам до депресивни състояния.

Злопаметен съм - мисля, че е от зодията. Скарам ли се някога с някой човек, вече никога не е същото. Дори човекът да се промени, аз съм предубеден и не съм склонен да дам шанс.

Не понасям простотията и дребнавостта у хората.

Не мога да комуникирам с надменни хора. Ако в рамките на 2-3 изречения някой използва също толкова пъти "аз", за мен комуникацията е приключена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...