Jump to content


Online : Katy Perry - Swish swish (Official) ft. Nicki Minaj


Препоръчани коментари

Клипът е по-добър от това, което очаквах, но все пак... не. Забавно е, че пак е сложила иронични и майтапчийски подмятания, но цялостният клип наистина е една hot mess. Не разбирам защо толкова държаха да го пуснат няколко месеца след премиерата на сингъла- не е нещо, което ще донесе някакви точки на Кейти, само ще й се смеят още повече.

Ники със сигурност е акцента във видеото, да можеше и Кейти да е красива и бляскава отново...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е по-добър от това, което очаквах, но все пак... не. Забавно е, че пак е сложила иронични и майтапчийски подмятания, но цялостният клип наистина е една hot mess. Не разбирам защо толкова държаха да го пуснат няколко месеца след премиерата на сингъла- не е нещо, което ще донесе някакви точки на Кейти, само ще й се смеят още повече.

Ники със сигурност е акцента във видеото, да можеше и Кейти да е красива и бляскава отново...

Променям си думите. Бил съм chained to the rhythm, когато съм писал този коментар преди малко... а може просто да съм бил прекалено сънен хаха... :D

Видеото все още не е това, което ми се иска Кейти да ни предлага, но като се погледне от коренно различен ъгъл- ъгълът на цялата ера Witness- целият клип се оказва нещо много по-различно. Всички очакваха в него да пародира Тейлър, а тя всъщност пародира... себе си. Ще ми е нужно да гледам видеото още много пъти, за да схвана всичко, но в крайна сметка и този път мога да кажа на Кейти БРАВО!

Феновете й просто трябва да свикнем с мисълта, че тя вече ще ни предлага проекти, които ще бъдат неразбрани и от самите нас понякога.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги тази жена не разочарова с видеата си. Много интересен и забавен клип! Ники наистина е черешката на тортата. Кейти е ужасно отблъсваща с тази визия, дано я смени по-бързо и стане отново бонбонената Кейти, която аз много харесвам. Песента ми е една от най-слушаните това лято.

Все си мисля,че този период на промяна при Кейти ще отмине бързо и ще се завърне много по-силна и с приятна визия. Дано не греша! Въпреки че аз съм доволна и от този албум и най-вече от Bon Appetit и Swish Swish.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги тази жена не разочарова с видеата си. Много интересен и забавен клип! Ники наистина е черешката на тортата. Кейти е ужасно отблъсваща с тази визия, дано я смени по-бързо и стане отново бонбонената Кейти, която аз много харесвам. Песента ми е една от най-слушаните това лято.

Все си мисля,че този период на промяна при Кейти ще отмине бързо и ще се завърне много по-силна и с приятна визия. Дано не греша! Въпреки че аз съм доволна и от този албум и най-вече от Bon Appetit и Swish Swish.

Беше много хубава в началото с по-дългата руса коса. След Bon Appetit всичко се сгромоляса, макар че харесвам песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален клип, не мога да спра да го гледам и песента ме зариби, че след оная пародия с грозотията Гретчен - изобщо нямах желание да я пусна. Евала на Катя, че съумя да се самоиронизира по този начин. Дано песента стане тотален хит, Кейта го заслужава. За 23 часа - 15 милиона. :Vishenka_05:

И в този клип е мега яка с тази прическа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...