Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Крадецът вика -дръжте крадеца.

 

Айде, моля ви се, то така се става бизнес дама, като продаваш рокли по 50 лв, козметика за 5 лв, купени от aliexpress. Г класата пада от въздуха и изобщо няма заслуга синът на Ахмед Доган. Дрън-дрън, тия на други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крадецът вика -дръжте крадеца.

 

Айде, моля ви се, то така се става бизнес дама, като продаваш рокли по 50 лв, козметика за 5 лв, купени от aliexpress. Г класата пада от въздуха и изобщо няма заслуга синът на Ахмед Доган. Дрън-дрън, тия на други.

 

Ако беше така, съм сигурен, че Меркантия щеше да го каже в желанието си да я злепостави. Оооо, ама верно бе, тя не иска да пада на нейното ниво, щото е много класна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше така, съм сигурен, че Меркантия щеше да го каже в желанието си да я злепостави. Оооо, ама верно бе, тя не иска да пада на нейното ниво, щото е много класна. :3fdb8960598fa63e:

 

Това няма как да стане. Има слухове, че Пеевски държи Нова Телевизия, а както знаеш, той е от ДПС. А истинският бос на партията е Ахмед Доган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче си пролича, че на Меркантия й стана много гадно. Малко ме хвана жал за нея.

 

Че е материална арогантна провинциалистка е ясно, но въпреки това има нещо симпатично в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното малоумно решение от страна на Биг Брадър. Правят всичко възможно, само за да не изгонят някой от тримата. Сега ще излязат близначките. Изобщо историята около тях беше скучна, безсмислена и предвидима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз й сипа тая вечер с големия черпак. А "бейбито", "миличкото" и т.н. се заплете и се зачуди как да отвърне, като започна да обижда на "роклите от 79 лева".

Че какво им е на роклите от 80лв.??? Мара едно време ходеше като селянка облечена от Димитровград, а тая девойка от 13 годишна се е хванала и е започнала да си шие и да си изкарва парите. Е, тука Марийчето ще усети какво е да си независим. Щото нейните рокли за по 800 и 8000 се разбра, че са от ден до пладне. Жалка картинка.

 

А вие сте уникални, колко мислите че е себестойността на една рокля на Мегз с материали и труд? Колко мислите, че са и прословутите парцали на марки като ХМ, Зара и т.н., за които в края на всеки сезон ви се молят да ги купите по 10-20лв.? Ами оъ 79лв. за една рокля тя прибира минимум 50. Разбира се зависи от много неща като вид плат, кройка, време за изработка, но нали се сещате, че никой не работи за без пари. От това се изкарва, направила си е онлайн сайт, имала и магазини, продавала и в чужбина. Не казвам, че някой не й бута пари от някъде, но с него и без него едва ли би го закъсала със 100лв. в джоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че харесваш някого, който масата не харесва или намира поведението за неправилно, нищо не означава. Аз я харесвам и никога не ми е пукало какво някой ще ми каже, дали ще я оплюе или нарече с обидна квалификация. Такива неща не могат да ме впечатлят. В крайна сметка, всеки има право на мнение и да не одобрява каквото и да е било. Със сигурност, никой от нас не е перфектен, още повече поп-фолк певиците. Трябва де се прави разлика между образът 'певица' и 'личността', защото това са две много различни неща.

 

Ти самата си казвала, че харесваш Цветелина Янева и не ти пука, че е с Пеевски, а всички знаем той какъв и каква е тя, при мен е същото. Не ми пука, че е била с Гущеров, или че сега е със "Свинаря". Ти си достатъчно интелигентна, за да правиш разлика между това какъв човек си и каква певица си.

 

Има естествено някои аспекти и моменти от характера на Мария, които не ми допадат, но това е тя. Нито мога да я променя, нито имам желанието. Всеки да отговаря за себе си, но да се нарича някой, който харесва даден тип "ама тоя уж е интелигентен, а харесва такива личности", не смятам, че е ОК. Това не е определящо.

Паралела ти с Янева не е много точен. Аз я харесвам като певица и жена (чисто визуално) и до там.

Вие тук обсъждате и се кефите на личността Мария. Или греша? Недоумявам наистина как съвсем не на ебавка някой интелигентен човек намира позитиви в начина й на живот, в манталитета й.

Адмирации за изповедта й, но с нея само за пореден път се показа каква златотърсачка е и как без богат тъпкач трябва да си брои стотинките.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Мария не ходеше по участия около 3 години, в което време всичките й разходи бяха поети от мъжа й. Ами къде са парите, дето е изкарала в останалите 14 години от кариерата си? В дън земя ли потънаха?

 

Да не говорим, че не й се е налагало да се издържа сама и в периода на първия й брак, което са още няколко години. Тия фолк певици аджеба за кво бачкат??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата история ще е с Галена, ако Боровец я зареже... била изкарвала яко от участия?! Да,да... най-много 60 бона на месец, ма на нея дрехите за 1 клип са и толкова.... без Галин няма да има нито клипове, нито маркови дрехи ...нищо... Ето това са ни чалгарките! Без спонсор и веднага при Скерлев за клип.

За това Емануела никога не е носила скъпи маркови дрехи, нито клиповете са и хубави... щото не случи на балък да и дава пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата история ще е с Галена, ако Боровец я зареже... била изкарвала яко от участия?! Да,да... най-много 60 бона на месец, ма на нея дрехите за 1 клип са и толкова.... без Галин няма да има нито клипове, нито маркови дрехи ...нищо... Ето това са ни чалгарките! Без спонсор и веднага при Скерлев за клип.

За това Емануела никога не е носила скъпи маркови дрехи, нито клиповете са и хубави... щото не случи на балък да и дава пари.

Както и невероятната Преси!

Кои са ти фаворитите тази година ? Какво мислиш за Алекс Б. ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Паралела ти с Янева не е много точен. Аз я харесвам като певица и жена (чисто визуално) и до там.

Вие тук обсъждате и се кефите на личността Мария. Или греша? Недоумявам наистина как съвсем не на ебавка някой интелигентен човек намира позитиви в начина й на живот, в манталитета й.

Адмирации за изповедта й, но с нея само за пореден път се показа каква златотърсачка е и как без богат тъпкач трябва да си брои стотинките.

 

Явно не съм бил точен в своя изказ или не много точно си изтълкувала думите ми. Да, аз се кефя на Марчелис и това, което тя показва, защото не съм го очаквал, но в Къщата.

 

Очаквах, че ще бъде нещо като Моника Валериева, част от декора и с нищо няма да допринесе в играта, само за да не си развали имижда. Такава представа имах, затова и казах,че й се кефя.

 

Ако Мария, не беше в Къщата, щеше да бъде голяма скука. Повечето скандали се въртят около нея и ме кефи в такава позиция. Нахакана, надъхана и говори каквото й падне.

 

Мегз също е доста силен играч, като цяло двете ме кефят, но в Къщата. Вече навън какви са като личности, не ме касае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и невероятната Преси!

Кои са ти фаворитите тази година ? Какво мислиш за Алекс Б. ?

 

Алекс Б. е кралица, но още съм разочарован, че е оставила Макс.

 

Но пък явно е достигнала до извода, че парите не я правят щастлива. Има си афинитет към олигофрени. Да я виним ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не съм бил точен в своя изказ или не много точно си изтълкувала думите ми. Да, аз се кефя на Марчелис и това, което тя показва, защото не съм го очаквал, но в Къщата.

 

Очаквах, че ще бъде нещо като Моника Валериева, част от декора и с нищо няма да допринесе в играта, само за да не си развали имижда. Такава представа имах, затова и казах,че й се кефя.

 

Ако Мария, не беше в Къщата, щеше да бъде голяма скука. Повечето скандали се въртят около нея и ме кефи в такава позиция. Нахакана, надъхана и говори каквото й падне.

 

Мегз също е доста силен играч, като цяло двете ме кефят, но в Къщата. Вече навън какви са като личности, не ме касае.

 

Ма как се измъкваш тънко-тънко. :3fdb8960598fa63e: Поставиха под въпрос интелекта и ценностната ти система и веднага бихме отбой. "Харесвам я, ама само в къщата!". :1000 (29): Та ти само преди няколко дни беше готов да набиеш човек, защото я критикува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма как се измъкваш тънко-тънко. :3fdb8960598fa63e: Поставиха под въпрос интелекта и ценностната ти система и веднага бихме отбой. "Харесвам я, ама само в къщата!". :1000 (29): Та ти само преди няколко дни беше готов да набиеш човек, защото я критикува.

 

Готов съм да набия само Пачо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък явно е достигнала до извода, че парите не я правят щастлива. Има си афинитет към олигофрени. Да я виним ли?

 

Естествено. Разбирам в тоя олигофрен да има някакъв чар или визия, ами то ръбато, зъбато, ухилено като дебил. Да става циркаджия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекс Б. е кралица, но още съм разочарован, че е оставила Макс.

 

Но пък явно е достигнала до извода, че парите не я правят щастлива. Има си афинитет към олигофрени. Да я виним ли?

И на мен ми е в топа, но вече Сашка и Мегз са над нея. Време е да почне да скандализира.

Не е потвърдено, че са се разделили. Последната снимка им е от май и доколкото разбрах лятото качвала instatories с него. Отказвам да приема, че предпочита Даниел пред Макс!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е в топа, но вече Сашка и Мегз са над нея. Време е да почне да скандализира.

Не е потвърдено, че са се разделили. Последната снимка им е от май и доколкото разбрах лятото качвала instatories с него. Отказвам да приема, че предпочита Даниел пред Макс!

 

Тва дето си разбрал аз го казах. Според мен са се разделили преди 1 месец. Но е факт, че мачкаше от Монако с него преди 2 месеца. Надявам се да избухне и покрай Мегз да почне да си отваря повече устата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва дето си разбрал аз го казах. Според мен са се разделили преди 1 месец. Но е факт, че мачкаше от Монако с него преди 2 месеца. Надявам се да избухне и покрай Мегз да почне да си отваря повече устата.

Аз се надявам да се събере с Макс. За мен това беше идеалната двойка!

Александра е умна. Сега анализира и после ще почне да скандализира. Моля се да вкарат Макс и да се съберат пред очите на България. :Vishenka_05:

Ще се ходи до Монако да му се каже да дойде да си вземе Алекс. :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата история ще е с Галена, ако Боровец я зареже... била изкарвала яко от участия?! Да,да... най-много 60 бона на месец, ма на нея дрехите за 1 клип са и толкова.... без Галин няма да има нито клипове, нито маркови дрехи ...нищо... Ето това са ни чалгарките! Без спонсор и веднага при Скерлев за клип.

За това Емануела никога не е носила скъпи маркови дрехи, нито клиповете са и хубави... щото не случи на балък да и дава пари.

Къде сравняваш Галена с Мара? Галена РАБОТИ,а не е държанка на Галин. Преди да си намали участията е имала 250 само за 2013 година. Не че сега са й малко участията. Модна линия, която я продават и в чужбина. Отделно има 2 деца от човек, с когото е и в момента. Още не помня Галена да е изтъквала каква е дама, как Галин я обсипва с диаманти и как детото й учи в елитно частно училище. Детото им учи в държавно училище и тя си го казвала без да й пука, че няма да изглежда "хай" като не дават по 30 000 лв за година за частно училище. Къде е базата за сравнение с Мара? Като Галин нито я е взел Галена за трофей, нито й е господар и я спира да се развива професионално. Те са си съвсем нормално семейство. Изобщо няма база за сравнение между двете.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично си казах мнението за Мария и няма да се повтарям, но не мисля, че точно Мегз трябва да казва тия неща, които каза, и то по тоя начин. Мария може да е всякаква, но когато излиза първата й песен, Мегз си е играла с кукли. За мен спора, в който се впуснаха двете, е малоумен и ги представи в еднакво грозна светлина. Не биваше.

Яд ме е на Мара, че така й се стече животът и кариерата. Яд ме е, че заради такива случаи всеки ще си вика, че чалгарките са такива и онакива. Яд ме е, щото Мара има прекрасни песни в първите си албуми и можеше да впрегне целия си ресурс да успее сама в живота без компромати, за да не говори никой днес такива неща за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, на Мара така и се стекли живота и кариерата, все едно някой друг и е взимал решенията вместо нея. И все едно не е вървяла винаги да си търси мазни спонсори, дето да я издържат. С тоя Гущеровия се е плякала и преди да се ожени за оня другия, дето го заряза при първия намек че кинтити свършваха, нищо че има дете от него. Имаше слух че и с дъртия Гущеров се пляскала, ма ся не съм им светил нали. По жалко и меркантилно същество от Марче в цялата чалга е само Цура.

 

Междудругото, Галена беше същата в началото на кариерата си преди Фатмето да и освободи мястото в леглото на Фафльо. Търсеше си кой да и е спонсор, ма точно тогава всички бяха заети, та стигнахме до вбокса ... Просто изкара късмет, че Фатмагюл е проста тъпа и Галин е за съжаление на нейните години ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...