Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Мария като е голямата филанропка, да помага повече и по-често. Като иска да дава пари, да даде и без повод - може да извади доста повече от 3000, бълха я ухапала за тия пари. Перченето прави грозно впечатление. Дайте ми чантичката да ви дам джобните си не ме занимавайте. Съпричастен е човек, който помага мълчаливо и редовно. Интересно ми е какво щеше да направи с това предизвикателство, ако не Кънчев не беше споменал, че има награден фонд за благотворителност. Просто на Мария й се даде повод да се покаже като меценат и хората взеха, че й се вързаха колко е блогородна, а всички знаем колко е меркантилна. Това си беше живо скатаване и откуп. Нищо, че се чекне като луда в клиповете и прави доста по-гнусни неща за пари. Иначе голямата класа. Много искаме да говорим високопарно и начетено, ама ефектът на моменти е по-скоро комичен. Дори физиономиите й издават една голяма позьорщина и прикрита злоба.

А ти откъде знаеш, че не помага "мълчаливо и редовно"? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ! Мария дава пример на всички малки деца.... wtf? :D

Ама какви са тези приказки за детето й... сама казва, че влиза да си прави кефа а отказва да влезе в тая закачка. Явно за нея е по-достойно да се прави на маймуна като говори на меко и слески. Според мен не е искрена. Имаше някаква идея в главата си, но не го изигра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от "показателите" за това доколко човек е интелигентен е чувството му за самоирония. Мария е тотално лишена от такова нещо. Дама, достойнство, бла-бла-бла... Всички знаем колко струва. Само един чалга фен може да е впечатлен от този неин "жест". :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И това е нагласено, как така ще има нагласени в 3 хилки в чантата? :D

 

Така или иначе всичко е нагласено и се знае кой кога ще излезе, та нищо чудно и това да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти откъде знаеш, че не помага "мълчаливо и редовно"? :)

А ти откъде знаеш, че помага? Така като я гледам - само помага. Мария е човек материалист, който се вълнува от скъпи парцали и клипове. За нея е фиксидея тя да е най-богатата, да демонстрира превъзходство във финансите, да изнудва за пари дори. Щом даже наградата за албум на 2015 си купи и си изкупи сама тиража... Тя ще говори Александра колко пъти била изневерила и не знам си какво. Попитай в Стара Загора дали има някой, който знае за Мария, и да има добро мнение. Като е толкова благородна, да направи благотворителен концерт. Но тя в един период дори спря участията си и си вдигна хонорара до небесата, за да не я канят. Защото й бяха много важни феновете ли? Или защото глупави свинчуги й сервираха кинти, за да задоволяват капризите й на "класна" дама? Говори супер троснато и се опитва да звучи високопарно и аристократично, но на моменти ефектът е по-скоро комичен и злобата прозира.

"фрострирам" :ДДД

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти откъде знаеш, че помага? Така като я гледам - само помага. Мария е човек материалист, който се вълнува от скъпи парцали и клипове. За нея е фиксидея тя да е най-богатата, да демонстрира превъзходство във финансите, да изнудва за пари дори. Щом даже наградата за албум на 2015 си купи и си изкупи дори сама тиража... Тя ще говори Александра колко пъти била изневерила и не знам си какво. Иди в Стара Загора и попитай дали има някой, който знае за Мария, и да има добро мнение. Като е толкова благородна, да направи благотворителен концерт. Но тя в един период дори спря участията си и си вдигна хонорара до небесата, за да не я канят. Защото й бяха много важни феновете ли? Или защото глупави свинчуги й сервираха кинти, за да задоволяват капризите й на "класна" дама? Говори супер троснато и се опитва да звучи високопарно и аристократично, но на моменти ефектът е по-скоро комичен.

"фрострирам" :ДДД

 

Да, Мария помага на себе си като взема от богатите мъже. Това не е ли вид благотворителност към самия себе си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Мария помага на себе си като взема от богатите мъже. Това не е ли вид благотворителност към самия себе си?

Не, това е чистото женско достойнство може би. Щото нали е срамно да врътнеш ханш, но не е срамно да духаш всяка вече за някъв измислен стандарт. Всъщност да де, срамна работа няма.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Мария помага на себе си като взема от богатите мъже. Това не е ли вид благотворителност към самия себе си?

Можеш да избереш разни други неща, за които да й бъдеш фен, но точно за това - едва ли. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се мисли каква сметка ще ми дойде другия месец. :girl_cry2:

 

Така изкрещях докато пуших на терасата, а съседите бяха навън. Досрамя ме. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен вотът този път беше повече от очакван и реален. Двете близначки никой от зрителите не ги различава, съответно не виждам колко хора биха пуснали SMS за някакво произволно име от двете. Мария пък е най-актуалната номинирана, с най-много фенове- нормално е да е на първо място. И съответно Сашка е получила там някакви гласове, колкото да е над Алекс и Влади. Тя, между другото, получава доста подкрепа из нета, радвам се.

Мисията с размяната на близначките е нещо мега изтъркано, но може и да го направят интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Мария помага на себе си като взема от богатите мъже. Това не е ли вид благотворителност към самия себе си?

На същото мнение съм. Мария спомена, че често помага, но не го прави публично. Сигурно е вземала и от парите на богаташите, за да ги раздава на нуждаещи се! Това е постъпка, която е достойна за уважение!

 

Всичко е измислено, изобщо вотът не е гледан. Целта е да въртят номера с близначките. :1000 (29):

И реалният сигурно е такъв! Дано поне и парите от SMS- ите пратят за благотворителнсот, защото нищо не казаха този път. Това е обида към зрителите, карат ги да пращат SMS- и, показват кой искат да излезе и накрая ги прецакват. Близначките чак сега се показаха и то в най- лошата светлина, предполагам всички сме чули Влади как питаше защо тя си тръгвала и след това Алекс редеше кого щяла да номиниа следващия път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...