Jump to content



X Factor 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 5 weeks later...

CNCO са най-яркият пример как с добър екип можеш да станеш супер успешен. Също бяха в такъв формат , но La Banda, когато бяха избрани тези момчета накрая само за година им направиха албум, вече ги знаят навсякъде, номинират ги на всички награди и всичко обират, канят ги навсякъде и готвят 2-ри албум.

Aма публиката си ги заобича още на кастингите и може би това в им е феноменалният упсех, който имат в момента вече 2 години. А другата момичешко- момчешка банда от 2-я сезон на La Banda- MIX5 вече година мина и нито сонгъл, нито албум, никъде не ги канят, нито в предавания, нито да пеят. Даже и малкото хора, които са ги харесвали тези MIX5 казват да вземат пример от CNCO. Ама с продуцент Wisin и мениджър Рики резултатите са налице. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, спри се малко с този Рики. Все едно е последният жив изпълнител в света. :baaasmiley: Вчера четох някакъв статус на Коста Марков за Вип брадър, а ти и там спамиш за Рики без да има връзка. След малко чета коментарите в страницата на X factor под някакво изпълнение и ти там също спамиш,че трябвало да викнат Рики , а не Луиза Джонсън. :1000 (29):

 

Нещо любимо :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

До момента всички издишат яко, не знам заради притеснение ли, какво ли, ама са мега зле.

По-натам трябва да избухват ама сега чисто като изпълнение куцат.Пазят най-доброто за края на концерта.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-натам трябва да избухват ама сега чисто като изпълнение куцат.Пазят най-доброто за края на концерта.

 

Дано си права, от таланта им не виждам и грам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо журито не обсъжда вокалното представяне на участниците? Аз не чух нито един коментар в тази насока, нито един термин, нищо конкретно и смислено.... пълна пародия, а скуката е гарантирана този път.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо журито не обсъжда вокалното представяне на участниците? Аз не чух нито един коментар в тази насока, нито един термин, нищо конкретно и смислено.... пълна пародия, а скуката е гарантирана този път.

Защото вокално представяне липсва у участниците тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък много ми харесва сезона и смятам,че ще има много звезди от него.

Фаворити са ми Йоана и Ева.Теодор също е як,но ми харесваше повече на прослушванията.Вирджиния и тя пее яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За поредна година нашият Factor е скръб и мъка :mf_surrender: Направо като гледам какъв фурор правят в UK, пффф ..

 

 

П.С. И да отбележа, че двете песни са авторски :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези участниците, като започнат да се вживяват, все едно са големи вип звезди...а пък не си дават сметка, че след шоуто са едно голямо нищо. Не ги следя,

че са ми адски скучни и пеят едно и също..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно съм пророк.Менторите взеха най-правилното решение да изпратят девойките на топло вкъщи.Марио, като се върнеш в Русе ще те..... :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това е най-глупавото предаване което се излъчва в момента. Страшно свали летвата тази година. Нито има някой с потенциал да стане голяма звезда, нито грабва аудиторията с нещо... абе просто трагедия. Да не говорим, че българска музика почти не се толерира в този формат, а за поп-фолк абсурд...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...