Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Тая противна Зайка съсипа форума и осра всички хубави теми. Направете й един блог-дневник и там да пише за всичките си тъпотии.

Този път нищо нередно не е направила. Обсъжда поп в тема за поп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн трябва да я вкара в албума. Много го харесват как пее на хинди:

 

 

Зейн го пусна и веднага вчера качили оригинала, който е много зле:

 

На Зейн е много по-хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неадекватно поведение от Зейн.. лято 2017 пуска уж lead сингъл със Сия, която стана супер хит - отличен старт за нова ера. Казваше по медиите, че албума го пуска януари (отлична разлика между сингъл и албум), дойде януари - албум няма, новини няма. От април насам е почнал да пуска някакви песни нон стоп, вече не знам колко станаха, сигурно над половината албум. Много странна стратегия, ако това се дължи на екипа - да го смени мигом, определно не е печеливша. Дуета с Минаж, който така се чакаше от феновете му, вече е на 96-то място по продажби в USA, другите не знам дали са влизали въобще там. Хаотично, мудно и блудкаво. Имам чувството, че не знае къде се намира. Harry Styles е време да покаже как се правят нещата.. ;)

 

Halsey – по предварителни прогнози, Without Me се изкачва до номер 2 в Билборд! Ето това му се вика успех, браво на момичето, нямам търпение да пусне албума си. Тази песен няма да е в него, тя е по-скоро нещо като продължение на Him & I. Нейните албуми са супер, винаги с концепция, нищо не е нахвърлено ей така, нито ред на песни, нито заглавия, това ми харесва.

 

И междувременно да кажа, че преоткрих тази песен, толкова чувствена, самата музика е плач, изпълнението е брутално... ето това е истинска балада!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неадекватно поведение от Зейн.. лято 2017 пуска уж lead сингъл със Сия, която стана супер хит - отличен старт за нова ера. Казваше по медиите, че албума го пуска януари (отлична разлика между сингъл и албум), дойде януари - албум няма, новини няма. От април насам е почнал да пуска някакви песни нон стоп, вече не знам колко станаха, сигурно над половината албум. Много странна стратегия, ако това се дължи на екипа - да го смени мигом, определно не е печеливша. Дуета с Минаж, който така се чакаше от феновете му, вече е на 96-то място по продажби в USA, другите не знам дали са влизали въобще там. Хаотично, мудно и блудкаво. Имам чувството, че не знае къде се намира.

А защо никъде не промотира синглите - като в предавания, концерти..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неадекватно поведение от Зейн.. лято 2017 пуска уж lead сингъл със Сия, която стана супер хит - отличен старт за нова ера. Казваше по медиите, че албума го пуска януари (отлична разлика между сингъл и албум), дойде януари - албум няма, новини няма. От април насам е почнал да пуска някакви песни нон стоп, вече не знам колко станаха, сигурно над половината албум. Много странна стратегия, ако това се дължи на екипа - да го смени мигом, определно не е печеливша. Дуета с Минаж, който така се чакаше от феновете му, вече е на 96-то място по продажби в USA, другите не знам дали са влизали въобще там. Хаотично, мудно и блудкаво. Имам чувството, че не знае къде се намира. Harry Styles е време да покаже как се правят нещата.. ;)

 

Halsey – по предварителни прогнози, Without Me се изкачва до номер 2 в Билборд! Ето това му се вика успех, браво на момичето, нямам търпение да пусне албума си. Тази песен няма да е в него, тя е по-скоро нещо като продължение на Him & I. Нейните албуми са супер, винаги с концепция, нищо не е нахвърлено ей така, нито ред на песни, нито заглавия, това ми харесва.

 

И междувременно да кажа, че преоткрих тази песен, толкова чувствена, самата музика е плач, изпълнението е брутално... ето това е истинска балада!

 

Всичките дирекшънъри тръгнаха супер след разпадането на групата, а после нещо спряха да правят правилните стъпки в кариерите си. Аз вече не виждам потенциал в никой от тях, за съжаление. Може и да нацелват някое и друго Топ 20-30 хитче, но като цяло завършват като почти всички останали групи- без дълготрайни солови кариери.

 

За Halsey съм доволен, макар и да не мога да се примиря и с нейната прическа, както и с тази на Кейти. :D Радвам се, че поп звездите започват пак да доминират в Билборд. Ренесанса на световния поп явно върви ръка за ръка с ренесанса на чалгата хаха.

 

Любимата ми песен на Марая!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките дирекшънъри тръгнаха супер след разпадането на групата, а после нещо спряха да правят правилните стъпки в кариерите си. Аз вече не виждам потенциал в никой от тях, за съжаление. Може и да нацелват някое и друго Топ 20-30 хитче, но като цяло завършват като почти всички останали групи- без дълготрайни солови кариери.

 

За Halsey съм доволен, макар и да не мога да се примиря и с нейната прическа, както и с тази на Кейти. :D Радвам се, че поп звездите започват пак да доминират в Билборд. Ренесанса на световния поп явно върви ръка за ръка с ренесанса на чалгата хаха.

 

Любимата ми песен на Марая!

 

Liam никак не върви зле, пуска си ЕПто вече, пуска си сингли, участва в разни колаборации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Liam никак не върви зле, пуска си ЕПто вече, пуска си сингли, участва в разни колаборации.

И мен понастоящем именно Лиъм ме радва най-много, но за жалост неговите проекти вече изобщо не са успешни. Струва ми се, че ще си остане само с Strip That Down и For You като по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Harry Styles е най-интересния от групата, албумът му е един стил – толкова ретро, толкова Nirvana, страшен! Истинска класа, турнето му беше също успешно, вярвам, че той ще има успехи, стига да продължи в същия дух.

 

Sing Of The Times е една от най-качествените песни излизали последните години!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Harry Styles е най-интересния от групата, албумът му е един стил – толкова ретро, толкова Nirvana, страшен! Истинска класа, турнето му беше също успешно, вярвам, че той ще има успехи, стига да продължи в същия дух.

 

Sing Of The Times е една от най-качествените песни излизали последните години!

Напълно съгласен за качеството на сингъла и албума. Но откъм успехи нещо и той издиша. Най-малкото ерата беше много зле развита- отначало разби с песен на нивото на някои класики от 70-те и в следващия момент сякаш умишлено с лейбъла взеха да саботират всичко. От първия сингъл на следващия албум зависи дали ще отиде нанякъде, но нещо не вярвам и в неговото развитие вече.

 

И Найъл пусна супер албум, между другото. Ей тази песен ми е една от любимите от него, радвам се че я направи сингъл, но не се радвам, че също завърши като титаничен флоп.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно тук е мястото да кажа, колко ме кефи новият албум на Марая. Брутално добър, класи над последния например.

Личния ми топ 3 за момента:

 

1. Caution

2. Giving me life

3. Portrait

 

 

Има и песен Runway, включена само в японското издание, където са луди по нея. Някой би ли намерил линк за нея. Или ако може да се изтегли от това видео?

Само тук я намерих, поне да се чуе.

 

Mariah Carey - RUnway

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо но все песни които не ми харесват доживяват успех напоследък. Sorry и Alone са ми много по-любими отколко Without me, също и при Гранде.

пп. Спекулира се че кралицата Би е снимала клип в кралския дворец в UK. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо никъде не промотира синглите - като в предавания, концерти..?

Щото е кукумицин. И първият албум, макар и с доста бозички, имаше силни парчета, той ги пренебрегна. Тази с Кейлани ми е топа.

Като цяло Лиам се движи най-добре по комерс вълната, Зейн има много стабилни комерс хитове, но сам се прецаква, Хари е за ценители, страшна класа. Найъл се посреща много добре с неговия mellow pop, но не го виждам като хипер успешен. А Луи го мързи повече и от Зейн, но като цяло 5 от 5 с прилична кариера - това го е нямало никога.

 

Но искам да се събират вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога чакаме клипа на "thank u, next", ще е нещо епично, доколкото виждам?

Ариана никога не е разочаровала откъм клипове, ама такава силна ера/ери като сега не е имало никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Голям хайп има за този клип, ще разбива със сюжети от филми. Клипът ще завърши картинката на най-големия хит на Ариана - вече 3 поредни седмици номер 1 в UK и разбира се - в HOT 100. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...