Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Деми вече е вън от рехабилитацията и се завърна в инстаграм като е качила снимка, на която е отишла да гласува. Снимката е харесана към 3 милиона пъти от много известни личности и медии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми вече е вън от рехабилитацията и се завърна в инстаграм като е качила снимка, на която е отишла да гласува. Снимката е харесана към 3 милиона пъти от много известни личности и медии.

Много е сладка. Изглежда чиста и ведра. Дано повече да не посяга към онези боклуци и да се завърне към призванието си на творец по-силна от всякога.

 

Btw някой тук слуша ли вече албума на Барбра Стрейзънд? Аз тази вечер му отделих време. Прекрасен шедьовър, изумително е какви свежи продукти може да поднася тази жена след толкова десетилетия на сцена. А основният сингъл Don't Lie to Me ме разбива, не съм очаквал толкова модерно звучащо парче от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия клип е страхотен, на мен лично ми харесва най-много от ерата. Радва ме как смесва двете ери с паралелни сингли.

 

Вътре потвърждава траклиста на новия албум:

 

imagine

needy

NASA

bloodline

fake smile

bad idea

make up

ghostin

in my head

7 rings

remember

thank u, next

 

Говори се, че излиза утре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е, искам да е изпипано. И задължително с повече балади от предния.

Според мен това ще й е категоричния тласък, с който целят съвсем да надскочи върха на Майли и да стане най-голямата ex-act звезда от това поколение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще е в стилистиката на Sweetener или ще има и нещо по-комерсиално?

 

Вероятно по-некомерсиален от Sweetener, като жанр ще е R'n'B. Основен продуцент е Tommy Brown, който досега в албумите й е правил по-бавните песни, които никога не стават официални сингли. В thank u, next няма да има песни от Max Martin.

Но дори и без Max е на път да има първия си номер 1 в Hot 100, в най-лош случай ще дебютира на 2 място. Добре, че в Америка може да имаш няколко хита едновременно, защото Breathin и тя се е запътила към топ 10, а от днес има и клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел няма ли да пусне нещо тежко?

 

Адел пуска албум лято 2019 по последна информация.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото аз съм твоята отрова

Контролирам тялото ти, ти ми даваш това, което искам. Аз съм твоята отрова, играеш си с огъня, пази се, че ще те изгоря

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е хубаво за цялата поп музика, че Ариана най-накрая има номер 1 хит в Америка, това трябваше отдавна да се случи, но вечно беше блокирана точно в най-неподходящите моменти, макар повечето й сингли да са много продавани и стриймвани. Номер 1 е и в UK.

 

Най-впечатляващото е, че става номер 1 само с 5 дни tracking, със surprise release, без фийчъри, без видеоклип и само с едно изпяване при Ellen като промо. Цифрите са наистина феноменални, тя буквално разби всички женски стрийминг рекорди евър. Също така е първата самостоятелна песен на жена, която дебютира на 1 място от Hello на Adele насам. Най-хубавото е, че thank u, next продължава със силните цифри и се очаква да е номер 1 повече от веднъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е хубаво за цялата поп музика, че Ариана най-накрая има номер 1 хит в Америка, това трябваше отдавна да се случи, но вечно беше блокирана точно в най-неподходящите моменти, макар повечето й сингли да са много продавани и стриймвани. Номер 1 е и в UK.

 

Най-впечатляващото е, че става номер 1 само с 5 дни tracking, със surprise release, без фийчъри, без видеоклип и само с едно изпяване при Ellen като промо. Цифрите са наистина феноменални, тя буквално разби всички женски стрийминг рекорди евър. Също така е първата самостоятелна песен на жена, която дебютира на 1 място от Hello на Adele насам. Най-хубавото е, че thank u, next продължава със силните цифри и се очаква да е номер 1 повече от веднъж.

 

Не само. Подобри и рекорда на God's Plan за най-много стрийм за седмица.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Бекстрийт Бойс ще изпеят новия си сингъл в The Voice. Новият им албум DNA излиза на 25 януари.

 

Ще започнем 2019 много интересно: с нов сингъл от Рики през януари, нов албум от Бекстрийт Бойс на 25 януари и после и новия албум на Рики. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...