Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Продължават успехите за Камила. Тя ще пее една от песните към саундтрака на новия филм "Bright". Саундтракът излиза на 13 декември, а филмът ще излезе на 22 декември 2017. Във филма участва Уил Смит:

 

https://www.thefader.com/2017/11/09/bright-...os-lil-uzi-vert

 

Тази неделя Камила ще пее и на MTV Европейските музикални награди, както и Деми в Лондон:

 

http://www.mtv.co.uk/camila-cabello/news/c...ana-music-video

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, още не съм слушал албума на кралицата. Ебаси еуфорията около него обаче. Представям си ако имаше втори силен сингъл, какво щеше да става.

 

Според atrl, класацията на песните е следната:

 

01. I Did Something Bad

02. Delicate

03. Getaway Car

04. ...Ready for It?

05. Dancing With Our Hands Tied

06. Call It What You Want

07. Don't Blame Me

08. Look What You Made Me Do

09. End Game

10. This Is Why We Can't Have Nice Things

11. So It Goes...

12. King of My Heart

13. Dress

14. New Year's Day

15. Gorgeous

 

Без да съм слушал никоя от новите песни, не съм убеден с какъв акъл един от промо синглите е най-слабата песен от албума, пилотния сингъл е в "лошата половина", а топ 3 тепърва ще има възможност да се пуснат като сингли.

 

От реакциите, End Game, I Did Something Bad и Getaway Car са очевидните избори за сингли оттук нататък.

Welcome to New York също е от пълнежите в 1989, но беше промо.

Не съм чула още целият албум, но I did something bad мнооого ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни се е сгодила за продуцента си. В личен план и върви добре. Дано избухне с хит, когато най-малко очакваме.

Беше казала, че е амбицирана 2018-та да е нейната година, постоянно записва нова музика. Говори се за нов сингъл и музика от авторите на Лека на Американските награди идната седмица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър разцепи с класа и иновативност, какво разправяте.

Абсолютно! Тейлър е легенда! Пачаврите от музикалната индустрия могат да й дишат прахта. Искам дует с Гага :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, Камила с Хавана остава на номер 1 за 2-ра седмица в топ 100 на Великобритания днес, а синглите на Суифт от новия й албум падат доста надолу като даже пилотният сингъл от новия албум на Суифт е извън класацията:

 

http://www.officialcharts.com/charts/singles-chart/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър е продала вече 1.5 милиона от албума си в USA :helpsmilie:

Откъде е това инфо и защо си позволяват да лъжат така? :1000 (29): Предсказанията за цялата седмица са 1.5 милиона, което пак си е нещо грандиозно за година, в която доскоро най-силната първа седмица на жена нямаше и 200k, а после се покачи едва до 400k.

Тази жена обаче ме нервира- не ми се занимава да тегля песни, искам си Спотифай! :1000 (29): Щеше да има 2 милиона със стрийминга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде е това инфо и защо си позволяват да лъжат така? :1000 (29): Предсказанията за цялата седмица са 1.5 милиона, което пак си е нещо грандиозно за година, в която доскоро най-силната първа седмица на жена нямаше и 200k, а после се покачи едва до 400k.

Тази жена обаче ме нервира- не ми се занимава да тегля песни, искам си Спотифай! :1000 (29): Щеше да има 2 милиона със стрийминга.

Коментирай как подпалих 18+ раздела? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деспасито е най- купуваната песен в Гугъл Плей, номер 1 е в момента:

https://play.google.com/store/music/collect...IPgCc&hl=en

 

А тъпата Суифт на каква се прави- албумът й го няма нито в Spotify, нито в Google Play. Алчна до няма и къде. Ще принуждава хората да купуват тъпия й албум дето не става за нищо.

Не заслужава и една стотинка тая да дадеш за нея.

Известна само с връзките си, с нищо друго.

 

Да не говорим какви коментари има за нея за ревю на албума й в разни сайтояе- коментарите на хората са ,че направо я ненавиждат и защо медиите й обръщат толкова внимание и че не става нищо от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаааааааааааааааааа, Суифта пада чак на номер 11 в N-JOY Top 40 сега според вота на хората. И тази й песен не стигна номер 1 у нас. Колко е нехаресвана у нас Суифта. :D

 

CNCO вече номер 1 днес и в Аirplay Chart Top 30 на The Voice TV. :P

 

Еееееее, излагат се Сити ТВ- миналата седмица Камила с Havana стигна номер 1, сега пада на номер 4, срамота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално- Hey Hey Hey е четвърти сингъл от Witness. Явно са решили да не зачитат Save as Draft, тъй като той беше пуснат пробно за определени радиостанции.

Клипът излиза средата на декември.

Не съм много доволен от този избор, предусещам по-голям флоп дори и от предните, но ще се зарадвам ако греша. А дано, ама надали. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че Hey Hey Hey ще върне ерата на крака, защото песента има звученето на E.T. и Dark Horse, които бетонираха предните ѝ ери. Сега се замислих, че това е четвърти сингъл и едва ли ще има пети, а много ми се искаше Roulette, Deja Vu или Power да видят реализация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че Hey Hey Hey ще върне ерата на крака, защото песента има звученето на E.T. и Dark Horse, които бетонираха предните ѝ ери. Сега се замислих, че това е четвърти сингъл и едва ли ще има пети, а много ми се искаше Roulette, Deja Vu или Power да видят реализация.

Е, това е Кейти все пак, откъде-накъде ще слуша желанията на феновете... :D И то след като наскоро беше казала, че съжалява, че не е направила Legendary Lovers сингъл.

Според мен Hey има шанса да е успешна само с изрядно видео с блясъка на ерата Teenage Dream. Като гледам има шанс да е такова, явно тематиката ще е кралска, в стил Мария Антоанета. И все пак, визията от клипчето от снимачната площадка, което бяха качили преди няколко дена, не ми хареса особено.

 

А Гага онази песен за Франкенщайн ли ще пее? Предчувствам грандиозно завръщане на Mama Monster. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума на ТейТей ми е на риплей от снощи насам. Не знам кога ми се е случвало така - и дори не пропускам песен, дори Dress, която е най-противната от албума. Велика е - албум на годината без конкуренция!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тука боготворите тая Суифт каква кралица била и бля бля. А тя е една пикла лакома за пари. Ако видите коментарите за нея в момента какви са от американците колко фалшива била като човек и как всичко при нея не е истинско, че не можела да пее, че медиите и тя принуждават хората да купуват албума й задето не го пуснала за стриймване.

И колко лош човек била , само вие тука си я защитавате, а те не заслужава никаква подкрепа и един лев.

 

И като сте фенове, купихте ли й албума, едва ли.

 

И пак да ви го натреса, че Деспасито продължава да е най-купуваната песен в Гугъл плей, а патката Суифт продължава да пада и е на номер 10:

https://play.google.com/store/music/collect...IPgCc&hl=en

 

Ник Джонас с Шаная Туейн вече имат съвместна коледна песен:

http://www.billboard.com/articles/columns/...hristmas-stream

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...