Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Скоро един скандален дует между две изпълнителки на различни компании ще тресе България!

Те публично се мразеха, но се събраха за песен.

Фики и Галин ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

от него относно Камелия очаквам всичко... То не беше триене на нейни клипове от канала им, от ЧУЖДИ канали с милиони гледания, не беше пращане на НАП по следите й - въобщее селска работа.

Това с триенето се случва на всеки изпълнител напуснал компанията - аз също не съм съгласен с това и смятам че е глупаво, но явно на повечето хора не им прави впечатление.За НАП не съм разбрал каква е случката.

А относно Suzanitta - какъв хейт се изсипва по Орхан Мурад не е истина.Направо ми е жал за човека, защото най-вероятно той няма нищо общо с проекта.Разбрахме, че и е баща, но какво от това?Едва ли е заслужил коментари от сорта на "Добре, че е сляп та не вижда каква е дъщеря му"!?! :surprise:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнителки от различни компании :D

Видях снимка на Емануела и Алисия, но ми се стори че е скалъпен колаж, така че ако на тая снимка се позовавате, може и да няма дует...

А и Оцко не работи нито с Емануела нито с Алисия в мометна, така че и да имат дует едва ли ще е нещо особено.На тях двете само той им правеше хитове - след него не са това, което бяха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях снимка на Емануела и Алисия, но ми се стори че е скалъпен колаж, така че ако на тая снимка се позовавате, може и да няма дует...

А и Оцко не работи нито с Емануела нито с Алисия в мометна, така че и да имат дует едва ли ще е нещо особено.На тях двете само той им правеше хитове - след него не са това, което бяха...

И Емануела, и Лиска в момента правят хитове, а на Алисия хитовете й по-скоро са от Флори - "На ти ми говори", "Твоя тотално", "Щом ме забележиш", "Важно ли ти е", Иркенц Хюка - "Мистър грешен", "На кръгъл час", "Официално чужда", отколкото Оцко - "Имаме ли връзка", "Ще се возим ли", "Ще ти дам" и "Твърде грубо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики и Галин са изпълнителки от една фирма.

И да има, и да няма - все тая.

Жалко, надявах се на друг вид "дует" от тях, ако ме разбирате. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точко чипровската му е фикс идея от едно време, много лично го прие, като му би шута тя. Как по друг начин обясняваш факта, че само след пайнерски песни не се показва "Дразни ме"?

Естествено, че му е фикс идея. Колко видеа и изтри, спря дуета им с Галин, която беше за 4 месеца с около 5 милиона. Колко пъти я заплашва по медии.

Според фен на Глория, на Пайнера му е вътрешно само за нея...така че нищо стланно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таа пък Галош да се хвърли от някъде. Некадърничка, вие на умряло

:Vishenka_05: сладурка, кефи ме как и бърка текста :D

Галенчето е топ, пее си което и е на душа и не я ебе.

Пък и си е признание за Камелия, най-голямата в чалгата в момента да и пее песен по участия. Това си е реклама ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: сладурка, кефи ме как и бърка текста :D

Галенчето е топ, пее си което и е на душа и не я ебе.

Пък и си е признание за Камелия, най-голямата в чалгата в момента да и пее песен по участия. Това си е реклама ;)

:1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че му е фикс идея. Колко видеа и изтри, спря дуета им с Галин, която беше за 4 месеца с около 5 милиона. Колко пъти я заплашва по медии.

Според фен на Глория, на Пайнера му е вътрешно само за нея...така че нищо стланно.

 

 

Сега ако ми кажеш, че като си в канала на ФЕНТВ ти излиза Кама?

 

Щото на мен и там не ми излиза. Както и на СЪНИ.

 

Явно всички са се съюзили срещу Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ако ми кажеш, че като си в канала на ФЕНТВ ти излиза Кама?

 

Щото на мен и там не ми излиза. Както и на СЪНИ.

 

Явно всички са се съюзили срещу Кама.

Разбира се, тя е най-ощетената певица евър.

Клиповете ѝ били изтрити.... вие да сте видели на Рени, Цветелина и Мира клиповете по Планета тв или в канала им? Или изобщо по друга телевизия? :mf_surrender: Това прави с всяка певица. Но е безплатно да си мислите, че е ощетена, явно ви успокоява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, тя е най-ощетената певица евър.

Клиповете ѝ били изтрити.... вие да сте видели на Рени, Цветелина и Мира клиповете по Планета тв или в канала им? Или изобщо по друга телевизия? :mf_surrender: Това прави с всяка певица. Но е безплатно да си мислите, че е ощетена, явно ви успокоява.

Само на Андра Пайнерските клипове се излъчваха по "Фен" - тя излезе най-умна. Иначе за разлика от дребнавите постъпки на Пайнера, Касъмови не трият нищо, а продължават да печелят от гледания на напуснали изпълнители и да си запълват програмата с песните им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на Андра Пайнерските клипове се излъчваха по "Фен" - тя излезе най-умна. Иначе за разлика от дребнавите постъпки на Пайнера, Касъмови не трият нищо, а продължават да печелят от гледания на напуснали изпълнители и да си запълват програмата с песните им.

Андреа им взе и промоцията на единия си албум, започна и live концертите, да видим дали ще вземе всички живи изпълнения на концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, тя е най-ощетената певица евър.

Клиповете ѝ били изтрити.... вие да сте видели на Рени, Цветелина и Мира клиповете по Планета тв или в канала им? Или изобщо по друга телевизия? :mf_surrender: Това прави с всяка певица. Но е безплатно да си мислите, че е ощетена, явно ви успокоява.

 

Стаена болка от факта, че Глория не е в състояние да изкара хит като "Дразни ме" ли усещам? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стаена болка от факта, че Глория не е в състояние да изкара хит като "Дразни ме" ли усещам? :3fdb8960598fa63e:

Глория първа хвана Гъмзата, за да ѝ направи балкански римейк на нейна песен преди 10 години, така че тя този чай вече го е пила. А за едномесечни хитове няма кой да ти бере грижа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория първа хвана Гъмзата, за да ѝ направи балкански римейк на нейна песен преди 10 години, така че тя този чай вече го е пила. А за едномесечни хитове няма кой да ти бере грижа.

 

А, да - забравих, че песента е хит само заради Гъмзата - той понеже нали пръщи от фенска маса. Верно, че и музиката е негово дело. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да - забравих, че песента е хит само заради Гъмзата - той понеже нали пръщи от фенска маса. Верно, че и музиката е негово дело. :1000 (29):

Да, така е. Камелия извади хитачката. Гъмзата го взе за фон просто. Дано да си доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...