Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

https://www.vbox7.com/play:d5445149f3

С този клип спирам спора за тази вечер, че Камейсъните трябва да се засрамят, че първо нямат музикален вкус и второ слухът им е доста зле....айде дерзайте,

лумпени..лека нощ!!! :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ок а клипче.Нали седя до нея оная вечер.Дай да чуем.Страхливец.

Ууууууууу

Ооо я да не знаеш много да не та почна... Като толкова знаеш къде са ви клиповете на дебеланата от концерта във Варна ? Мълчите като Путки всички Фатма- фенове. Искаме клипове !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчета съм давал 10 пъти повече от всеки друг. А отсреща слушам само кретенски обяснения на лайномети.

 

Какво стана във Варна бре? Стана ли смешна Деса, а? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо я да не знаеш много да не та почна... Като толкова знаеш къде са ви клиповете на дебеланата от концерта във Варна ? Мълчите като Путки всички Фатма- фенове. Искаме клипове !

Тихо Сръбска свирка.Дайте пресни клипчета.Нали ще сравняваме.Хайде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че все пак имя пеещи певици и е доста приятно да ги слушаме на живо. Едни от най-готините "чалга" изпълнения.

 

 

 

Нашата си е наша, но дори и тя не се старае като преди. Няма за цел да отсрамва жанра вече, ок. Ама е далеч от нивото на албуми като 12 диаманта, Илюзия и Крепост. Не й се занимава и на нея да експериментира и да твори, както е творила някога. За нея си говоря - то е ясно, че с тая пасмина няма защо да се конкурира. Като чуя нещо като "Феникс", по което цялата държава да изригне, тогава има смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчета съм давал 10 пъти повече от всеки друг. А отсреща слушам само кретенски обяснения на лайномети.

 

Какво стана във Варна бре? Стана ли смешна Деса, а? :gun_bandana:

Къдеееее

Онзи ден дай да видим.Лесно даваш крака да гледаме хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралските, та кралските. Какво си го слагаш толкова, сякаш нещо ново се разкрива. Няма как на всички фронтове да е добра, всеки с плюсовете и минусите си.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм ревал тук за мегаконцерт. Пайнер са занулени и не съществуват. Кама събира 3 пъти повече хора от тях на едно басейнче. Смешници!

 

Аз на ваше място бих се гръмнал, но вие сте мазохисти и нямате срам. Нагли до безобразие, след тотално насиране във Варна.... тотално! :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е концертът на Фатме? Къде, къде, къде? Софка ще я отвее втори път след Евровизия. Фатмеса- вечната втора!

Ще сравняваме видинските трепети на Фокса.Хайде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата си е наша, но дори и тя не се старае като преди. Няма за цел да отсрамва жанра вече, ок. Ама е далеч от нивото на албуми като 12 диаманта, Илюзия и Крепост. Не й се занимава и на нея да експериментира и да твори, както е творила някога. За нея си говоря - то е ясно, че с тая пасмина няма защо да се конкурира. Като чуя нещо като "Феникс", по което цялата държава да изригне, тогава има смисъл.

Важното е, че ако ти се прислуша такава музика и по-конкретно Глория, има какво да чуеш, даже по-добре изпято на живо, отколкото на запис. Ще й отмине "течението", което е поела, ще почакаме, пък дано да има различно бъдеще от настоящето. Още повече Глория никого не е отсрамвала и не е имала за цел да го прави. Тя гледа себе си, лошото е, че покрай кокошарника го отнася и тя. Но иначе "Изсвирете нещо ударно" си е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как на всички фронтове да е добра, всеки с плюсовете и минусите си.

С всеки е така естествено. Сигурен съм, че и Деси Слава пърди мощно, че и Глория си бърка в носа, а Камелия също сере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:1e424ba5

Бас'и жената..на народната музика да си върти големият г*з все едно играе кючек..това е подигравка....а защо не пее, а играе.....защото отговорът е много прост - не може да пее.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава ще отбележи ”20 години на сцена” с концерт, който ще бъде факт в началото на 2016 година. Това разкри изпълнителката в свое интервю.

”Това ще бъде един концерт, на който ще си изпея душата. Може да не изпълня най-големите си хитове, но ще подбера песни, които най-добре ще ме опишат”, споделя тя.

MUAHHAHHAHHAHAHAHA

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да раздвижиш? Най-старата анонимка тук?

Анонимка ама раздвижих умрелия ви раздел и доказах колко си лесен за опиране на стената.Да се учат младежите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро ще дойде Деса във Видин и "десовите", са ми лесни. Въпрпосът е заради 2-3 келеша на Глория, които само ми ходят по цепките от години да ставам свиня?

Коя Глория, тази ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Концертът на Глория в НДК от фотоапаратчето на Фокси

 

98i.jpg

99n.jpg

100T.jpg

101u.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всеки е така естествено. Сигурен съм, че и Деси Слава пърди мощно, че и Глория си бърка в носа, а Камелия също сере.

 

ГЛория освен, че си бърка в носа, си яде и сополите.

 

Камелия сере, но нейните лайна са естестически издържани, красиви и стройни като краката й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...