Jump to content


Online: Katy Perry - Bon Appétit ft. Migos


Препоръчани коментари

Не е лошо видеото, но имаше една прекалено дълга излишна част - там, където е в "казана". Има очевидна прилика с Джай на Гага, особено във визиите с правата коса на път е 1:1, а там, където я поръсиха с продукти и от "танура" я изсипаха в "казана" доста напомня на сцената от Артпоп филма с венците от цветя върху Гага и потапянето й в басейна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиран съм, не знам какво да кажа. Ще трябва да изгледам видеото още няколко пъти, за да коментирам по-обстойно, но към момента се убедих, че теорията, която започна да ми се върти през последните няколко дни се потвърждава- тази песен със сигурност НЕ Е със замисъла да е пореден номер 1 комерс с тематика за ядене/секс. Нека сега някой да пробва да я нарече бонбонена... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален клип. Кейти е много красива!

Някой да обясни смисъла на клипа, ако има такъв.

 

100% има по-дълбок смисъл, но на първо гледане си мисля, че пресъздава как жените са приемани като парче месо от мъжете.

 

Сега като се загледах може да се приеме и като това, че обществото се опитва да те направи какъвто иска да си, да не бъдеш себе си, а един от стадото - още от разопаковането (раждането), разтягането й като тесто (промяна на телосложение), прическа, грим... Това са си мои мисли, де. 100% не е това, но все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100% има по-дълбок смисъл, но на първо гледане си мисля, че пресъздава как жените са приемани като парче месо от мъжете.

 

Сега като се загледах може да се приеме и като това, че обществото се опитва да те направи какъвто иска да си, да не бъдеш себе си, а един от стадото - още от разопаковането (раждането), разтягането й като тесто (промяна на телосложение), прическа, грим... Това са си мои мисли, де. 100% не е това, но все пак.

Със сигурност има общо и с двете, тя Кейти сега има лайф чат в Ютуб и сама си каза, че през годините се е чувствала прекалено oversexualized и чак сега с късата коса се чувствала добре, като себе си.

На който не му забива:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като се загледах може да се приеме и като това, че обществото се опитва да те направи какъвто иска да си, да не бъдеш себе си, а един от стадото

Явно не съм толкова тъп, защото и аз така си помислих на първо гледане. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

100% има по-дълбок смисъл, но на първо гледане си мисля, че пресъздава как жените са приемани като парче месо от мъжете.

 

Сега като се загледах може да се приеме и като това, че обществото се опитва да те направи какъвто иска да си, да не бъдеш себе си, а един от стадото - още от разопаковането (раждането), разтягането й като тесто (промяна на телосложение), прическа, грим... Това са си мои мисли, де. 100% не е това, но все пак.

И аз мисля, че е точно за приемането като парче месо и накрая обаче тя ги изяде. Готин е клипът, според мен така ще й потръгне на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми.. Кралицата на клиповете! Блутален клип и песента вече се възприема по друг начин. Каквото и да се говори, клипът играе много важна роля за една песен. Харесва ми! :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми.. Кралицата на клиповете! Блутален клип и песента вече се възприема по друг начин. Каквото и да се говори, клипът играе много важна роля за една песен. Харесва ми! :Vishenka_05:

 

И аз съм на мнение че клипа може много да помогне на песента, но мен не ми е захаресвала самата песен.

 

пс. Отговори ми на ЛС-то :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална песен, казах го още като я чух за 1 път, а сега мога да кажа същото и за клипа - ХИТ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копира Гага, много ясно, че ще има гледания като копира най-голямата в последното музикално хилядолетие - Лейди Гага.

Проектът е провал като цялата кариера на Кату Перу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копира Гага, много ясно, че ще има гледания като копира най-голямата в последното музикално хилядолетие - Лейди Гага.

Проектът е провал като цялата кариера на Кату Перу.

Ама какво е това гага дето казвате, че го копира Кейти? Аз виждам интересен и шантав клип със смисъл между редовете, никакво гага не виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво е това гага дето казвате, че го копира Кейти? Аз виждам интересен и шантав клип със смисъл между редовете, никакво гага не виждам.

Долна държанка е Кату, вижда се и като й мачкат сланините в брашното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Долна държанка е Кату, вижда се и като й мачкат сланините в брашното!

 

И кой клип е копирала? :D Тотални глупости, ще кажеш, че всичко различно го е измислила гага.. Кейти винаги е скандализирала с клипове, а лейди яга отдавна е в коша.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой клип е копирала? :D Тотални глупости, ще кажеш, че всичко различно го е измислила гага.. Кейти винаги е скандализирала с клипове, а лейди яга отдавна е в коша.

Мисля, че е крайно време Тръмп да изсели Кату от този свят. Видно е, че си купува гледания и награди и че като стриптийзьорка е по-добра отколкото като певачица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копира Гага, много ясно, че ще има гледания като копира най-голямата в последното музикално хилядолетие - Лейди Гага.

Проектът е провал като цялата кариера на Кату Перу.

Гага и никаквица.. видяхме що за стока е биз скандалния имидж

 

А Кети Пери има десетворно повече гледания от Гуга

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага и никаквица.. видяхме що за стока е биз скандалния имидж

 

А Кети Пери има десетворно повече гледания от Гуга

Теб трябва да те изселят от България, докато не научиш български език.

Кату Перу беше по-малко гледана, докато не настъпи тоталната й хегемония с "Призм", преди "Дарк Хорс" Гага беше и по-харесвана във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб трябва да те изселят от България, докато не научиш български език.

Кату Перу беше по-малко гледана, докато не настъпи тоталната й хегемония с "Призм", преди "Дарк Хорс" Гага беше и по-харесвана във фейса.

 

Съжалявам, че ще го кажа, но Кейти мачка Гага още от Teenage dream ерата. :)

Преди това Гага бе по-успешна с няколко парчета, но от TD насам Гага не може да стигне Кейти по хитовост :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че песента е тотален ХИТ! И както винаги сме свидетели на поредния дълбок илюминатски замисъл във видеото. Очевадни и очебийни символики и препратки. Далеч от арт и каквито bulshit-ове се пробутват по интервюта. Няма да влизам в дълбок рамисъл ясно е идеята каква е.

 

http://woman.hotnews.bg/po-zhenski/bal-na-...1972.31121.html

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...