Jump to content



Online: Емануела - Виновна


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми харесва. Гледам, че и на други дърти критици им допада. Не знам защо не чукна поне 200 ка...

 

То и Като теб не вървеше кой знае как като лайкове и гледания, ма я пръскаха диджеите...

Емануела наистина заслужава пхвала, че прави различни неща от вълната, но пак комерсиални и слушаеми. И парчетата и винаги са били различни едно от друго. Не я харесвам като цялостен продукт , но държи едно прилично ниво с повечето си проекти. Нивото рязко пада с 20 лева и последната каква беше с другата кранта

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва много, една от най-добрите на Емануела откакто е в Пайнер. За жалост няма как да похваля клипа, а не е като Емануела да няма възможностите да прави високобюджетна продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела започва да омързва на хората. Нека спре малко. Хубава песен но слабо върви засега.

Не е заради омръзването, заради проблема с клипа в Ютуб е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва много, една от най-добрите на Емануела откакто е в Пайнер. За жалост няма как да похваля клипа, а не е като Емануела да няма възможностите да прави високобюджетна продукция.

Що, ти личен отчетник ли си й, счетоводител или, че си наясно с финансовия й баланс?

 

До колкото знам Емица в момента е сама... И именно заради това бълва продукция, за да навакса с участия и доходи. Все пак и тя има деца за гледане.

 

 

Иначе мен песента ме кефи, падам си по такива провлачени песни, мазнички. Така, аваш, аваш. Инак е страшен миндил и в клипа кърти откъм визия. Разчупена е видиореализацията на песента, там Богородици, вириги, манафи, а-у...

Като цяло Емануела залага на различни текстове, за което еваларката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Доста приятна песен, напомня ми на по-старите песни, допада ми много. Може да не стане някакъв супер хит, но е различна за нея, но си носи и комерсиалното, много добре е поднесена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...