Jump to content



Online: Галин и Емануела - 5,6,7,8


Препоръчани коментари

Визуално нещата са доста добре, музикално - кръгла нула. Това с голямо преувеличение може да се нарече песен.

Подкрепям.

Клипа ме кефи, песента нещо е доста зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега по-сериозно след 3,4 слушания.

Песента е правена за хит!

Ако ще говорим за актуален попфолк проект, който да отговаря на всички днешни изисквания за саунд, визия, видео, текст - то това е 5,6,7,8.

Липсва ми само още един припев от Емануела към края, но това е направено с цел да я слушаш още и още защото това е козът на песента.

Не мисля,че текста е тъп. Напротив, римите на Галин са интересни и не много използвани.

Е, не можем да кажем същото за маниера му на пеене и поднасяне на партиите, но явно това си е неговото виждане за пеене.

Емануела както винаги уникална във високите, много агресивен вокал и страхотно направена партия.

 

Видеото е едно от най-добрите за Емануела в Пайнер и поредно силно за видеографията на Галин.

Страхотна работа, много декори, хубав монтаж, интересни ефекти, светлина и динамика на кадъра.

 

Отличен проект. Щеше да е още по-приятно ако не беше изтичало нищичко от песента, но все пак чакането си струваше.

 

Надявам се да оставят на песента достатъчно време да се развие и по баловете ще е в мега пик. Дори ако не бяха започнали да я пеят можеха да я промотират април за да хванат сезона.

 

Пореден силен проект за най-актуалните и топ имена на Планета Пайнер в момента. Отлични.

 

Забележка ми са прекалено светкащите фасети на Емануелица :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е никак зле, това ще гърми стабилно до лятото. Емануелица е супер яка, както обикновено, само светещите й фасети дразнят.

 

И все пак за мен най-добрата композиция на Галин до момента си остава тази:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин да го бяга оставили само като статист в клипа. С музиката добре се е справил. С Декстър са се напаснали повече, отколкото с Павлов. Наистина много слабо включване откъм певческа страна на Галин. Емануела с розовите кичури разцепва. Нейните партии са най-надъхващи и избухващи - тя прави цялата песен. Видеото - много шум за нищо. Не знам само мен ли натоварват кадрите, които се сменят за стотни от секундата или какво... Не беше излишен този проект, но можеше нещо в пъти по-добро.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е много добро, просто и двамата изглеждат уникално. Емануела е просто един път... Галин и той, Фикрет на малкия пръст не може да му стъпи. Иначе песента е различна, интересна музика, готина е. Ще стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От първото слушане не ме грабна,но реших да си я пусна 2-ри път и така до 72-ри път,в който не спирам да я слушам.Уникален проект,обаче ЕМАНУЕЛА Е ТОЛКОВА ЯКА.Буквално,ама буквално ми изтекоха очите по тая жена.Толкова с**с има в нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак познатото Декстър-Галиново звучене. Малко да смени стила това момче. Първият път, като я чух, си казах "Тва няма да го пусна отново", обаче след няколко слушания ми харесва повече от Фараона и Коко Джъмбо е голям. Партиите на Емануела къртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...