Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хахах Кама като водеше Голямата уста, Нова тв беше номер 1.Сега като е в Бтв друга песен пееш.Ей такъв си Видински образ -лъжеш мажеш само Гаргата да е в удобна ситуация.Тук всички те разбраха.

И да Кама се е примолила за малко внимание ,че е тотално забравена.А ако знаете за какъв смешен хонорар се е съгласила...ама кво да прави като е в забвение. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Знаеш ли, дори я бяха предупредили, че този анонимен трол ще е там и им е пръснала задниците в Бургас тогава. Трябваше да ми видиш жалката физиономийка на другия ден. А след като Деса се провали тотално предната седмица, направо му се ревеше тук. Но това не е новина за повечето потребители в Рамания, просто бе чутовен шок за анонимката, който чак в 2015-та разбра, че Деса не струва пукнат грош пред Кама.

 

Мале мале няма такъв лъжец.

Забрави май,че случайно попаднах там ,а вече била предупредена .Ти си тотален лъжец.Как е била предупредена като самия аз незнаех че ще отида.Боже боже.Тотално си изперкал в името да защитиш тоя гаргамел.Виж ми поста от следващия ден и ще си спомниш .А на кой съм казал,че ще ходя та са я предупредили хахахахахха

 

Деса се върна в Топа, а Кама се моли да я дават по Тв.Това е към 2017!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toчно 1 година от излизането на мегахита на първата половина на 2016 - Нека да е тайно

 

12 028 598 показвания

41370 likes

2100 comments

 

Някои, които го определяха като претоплена манджа, сигурно са в истерия, че пак не познаха

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toчно 1 година от излизането на мегахита на първата половина на 2016 - Нека да е тайно

 

12 028 598 показвания

41370 likes

2100 comments

 

Някои, които го определяха като претоплена манджа, сигурно са в истерия, че пак не познаха

1 година и 1 месец ... :3fdb8960598fa63e:

 

И тези гледания не са чак толкова много - "МамаУраган" и "Няма да ти пиша" имат 10 милиона, а излязоха доста по-късно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калифорния беше хита на пролетта! Тъпо е, че хората не я подкрепиха много в анкетата на Планета и Сигнал. За мен си заслужаваше второто място в тези категории след Пей сърце. Брутален хит е все още!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1 година и 1 месец ... :3fdb8960598fa63e:

 

И тези гледания не са чак толкова много - "МамаУраган" и "Няма да ти пиша" имат 10 милиона, а излязоха доста по-късно.

Но лайковете са доста. На трето място е по лайкове в канала на Планета :baaasmiley:

Мамаураган има с 10 000 по малко лайка...

 

Калифорния беше хита на пролетта! Тъпо е, че хората не я подкрепиха много в анкетата на Планета и Сигнал. За мен си заслужаваше второто място в тези категории след Пей сърце. Брутален хит е все още!

Калифорния беше след Нека да е тайно и по класации и по гледания и лайкове. В клубовете към днешна дата звучат и двете

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, Камелия е много зле в лице в близките кадри. Пълен Гаргамел. И какво се опитва да ги надвиква все едно е на нивата?

Личи си кой е от село, какво се очудваш. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли Генова прилича на оня хипопотам с чадърчето, дето беше хит в Западна Европа преди години.

 

Камелия си е в типичния си стил - шведска MILF-ка в испанско облекло.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

0:39

 

Вижда се коя е най-личната Шоколадка на дансинга ...

 

Вълшебната Петя от 2003-2004 - има ли някъде цигания и кючек, или я пее, или я танцува, или е в клипа. :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Кама провала на 2017...най-неадекватната до момента сядала на този стол.

Никой не я ебава за слива! ТАЯ БЕЗДАРНИЦА МЕНТОР?????

На какво може да те научи пък тя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toчно 1 година от излизането на мегахита на първата половина на 2016 - Нека да е тайно

 

12 028 598 показвания

41370 likes

2100 comments

 

Някои, които го определяха като претоплена манджа, сигурно са в истерия, че пак не познаха

Любимият ми дует за 2016 + "Не ме заслужаваш" :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

0:39

 

Вижда се коя е най-личната Шоколадка на дансинга ...

 

Вълшебната Петя от 2003-2004 - има ли някъде цигания и кючек, или я пее, или я танцува, или е в клипа. :mf_surrender:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Всички сме били млади и сме се излагали.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Кама провала на 2017...най-неадекватната до момента сядала на този стол.

Никой не я ебава за слива! ТАЯ БЕЗДАРНИЦА МЕНТОР?????

На какво може да те научи пък тя...

На достатъчно много неща. Има много таланти в България, но малко от тях изкарват пари с таланта си. Е, Камелия го прави доста успешно вече много години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...