Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма сезон, в който БТВ да не е омачкало Нова ТВ, в пролетните формати...

 

За това всички доказани журналисти от БТВ отидоха в Нова Тв....моля, моля.... :roll1: Нова е гледана от млада аудитория, а БТВ от възрастни и няма никакъв интерес... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свери си часовника! Камзи мачка всеки ден от 20 години насам!

 

Не се бях замислял, но звучи по-добре от всичките ми 100 000 поста в този форум... :1000 (29): Получаваш заслужено плюсче....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги размята пайнерките и ще ги стъпче!!

А след това ще се насочи към тези от Хит Микс Мюзик, тях ги пази за следващият клип, вече е приготвила камшика за тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Камелотите единият компетентен,а другият само приказва..и двамата не знаят за какво говорят..чакаме резилите на Кама :hahaha:

 

Галена обаче изкара тотален хит с "Бебето ми"

По- големи резили от твойте има ли ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По- големи резили от твойте има ли ;)

 

А ти собствен коментар някога ще имаш ли? Отколкото да си кратък и да не можеш да се изказваш..забравих, че ти нямаш даром слово...

 

Утре ще бъде истинското шоу и да се види, какво е гласище, какво е да си в различни образи и да мачкаш здраво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е снимала със Скерлев, той бързо ги прави.

 

Да, с него е снимала, но нека не се дават срокове, а когато човекът е готов напълно тогава.

 

П.п. Татяна на живо от фитнеса. :D Забавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, а не се ли сещаш, че по - нататък участниците там от отборите ще пеят и с техните си ментори, ето пример с Ивана и Роксана, както и Деси Слава тогава пееше с победителката си от нейния отбор..значи се очаква и от Кама да пее..ама не ми се мисли... :hahaha: :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли този хит !!!

Сенуже коментирай !

Оф, много скапано се пише с тази електронна клавиатура - в Траяна имаше потенциал, ала Пайнера почти нищо не вложи в нея и тя се отказа, иначе тази и останалите й песни от 2012 са яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, а не се ли сещаш, че по - нататък участниците там от отборите ще пеят и с техните си ментори, ето пример с Ивана и Роксана, както и Деси Слава тогава пееше с победителката си от нейния отбор..значи се очаква и от Кама да пее..ама не ми се мисли... :hahaha: :happyppl:

Ивана да не би да пее по- добре от Камелия? Кама даже със сигурност е по- грамотна от нея.

Но пък и двете си имат моментално разпознаваем стил, за разлика от имитаторката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...