Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Когато кака ви Кати вадеше хит след хит Яница, Галин и Драгана са седяли под масата.. :3fdb8960598fa63e: ей, много забавна ми беше Кати едно време..фъфлеше си момичето, но правеше интересни песни! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е била 17-годишна, когато Кати изгрява. Галин - на 8.

 

Ама знаеш ли кое ми е най - смешното, че тези новите направят ли една нова песен с клип и хоп мислят се за големи звезди и надути до небесата, а Кати, както и изпълнителите от нейното поколение, защо не са такива, питам аз?

Понеже попаднах на един филм за Кати от Ара - Аудио - Видео, ами тя след две години там са решили да снимат филм за нея и като гледам, колко е естествена, и как се разплака за покойната си майка..и като направя сравнение със сега и напрао трагедия отвсякъде ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама знаеш ли кое ми е най - смешното, че тези новите направят ли една нова песен с клип и хоп мислят се за големи звезди и надути до небесата, а Кати, както и изпълнителите от нейното поколение, защо не са такива, питам аз?

Понеже попаднах на един филм за Кати от Ара - Аудио - Видео, ами тя след две години там са решили да снимат филм за нея и като гледам, колко е естествена, и как се разплака за покойната си майка..и като направя сравнение със сега и напрао трагедия отвсякъде ..

Оле колко е фалшива :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле колко е фалшива :mf_surrender:

 

А бе и аз не съм я харесвал, но не отричам за песните, които е пускала и има добри попадения, може да си фъфли женицата, но е била естествена..и ако трябва да направим сравнения между КАТИ и ЯНИЦА (анкета), българина ще даде повече вот за КАТИ, която вече десет години не е на музикалната сцена, а за ЯНИЦА по - малък процент и най - вече по - малките я знаят..

 

Последната песен на Кати от Ара Мюзик през 2007 година и последната и изява беше на промоцията на Тони Стораро си спомням.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики нещо е зациклил ... Време е за нов хит,Гальо ще избухне с дуета.

Той като цяло стабилно си падна зад борда- доколкото гледах снимките, последните му две участия в Студентски изобщо не са били от най-посещаваните.

Между другото, аз още се чудя какви са тези гледания на Вертолета, при положение, че нито един човек около мен не я харесва. Предвид анкетите и насирането покрай тях, освен, че ми падна зверски в очите, се замислих, че най-вероятно и гледанията са му също толкова реални, колкото и гласовете в анкетата. Много добре се видя, че той беше с най-малко гласове в анкетата, дори Константин беше над него, а в същото време има някакви луди гледания, като цъкнеш на Популярни качвания всичко е на Фики.

 

0:59 Като за 16 милиона гледания малко вяло май, а? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почне да се говори за разни нафталини и да се пускат клипчета от преди 20 години, направо ми прилошава и тръгвам да скролвам надолу със скоростта на Хюсеин Болт :1000 (10): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спасяваха се по кастатрофи, живяха заедно, бяха като сестри, а едно проклето желязо им коства приятелството:

35:00

Страхотна, много искрена! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики нещо е зациклил ... Време е за нов хит,Гальо ще избухне с дуета.

Не виждам смисъл сега да пуска каквото и да било при положение, че има 13 участия за Февруари

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почне да се говори за разни нафталини и да се пускат клипчета от преди 20 години, направо ми прилошава и тръгвам да скролвам надолу със скоростта на Хюсеин Болт :1000 (10): :1000 (29):

 

Ама от спермените пръсти на Яница не ти прилошава. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато кака ви Кати вадеше хит след хит Яница, Галин и Драгана са седяли под масата.. :3fdb8960598fa63e: ей, много забавна ми беше Кати едно време..фъфлеше си момичето, но правеше интересни песни! :3fdb8960598fa63e:

Не знам, ама Кати е мега яката мацка. Даже и към днешна дата, като и гледам клипа ми стои адекватно и супер секси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...