Jump to content



Online: Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm


Препоръчани коментари

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Песента ми харесва. По-добре да не снима официално видео, нека си остане с това, сладко е.

Ако чух тази песен без да пише че е Кеити, нямаше да знам че е тя, гласа и' някак ми изглежда по-различен от предишните и' песни. :3fdb8960598fa63e:

 

Tова To The Rhythm,To The Rhythm,To The Rhythm е върха :Vishenka_05:

Успех Кату Перууууууууу

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами... какво може да се каже... Без значение какъв ще е успехът на тази песен... тя е просто брутална! Кейти оправда очакванията след дългата пауза. И не само със сингълът, а и с лирик видеото- след такова като него няма нужда и от официално видео. Симпатично, донякъде бонбонено в нейния си стил, а същевременно със закодирано послание. Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Звучеше ми по-яка, но така някак не я усещам. И в продажбите гледам не е направила бум, но най-вероятно ще се нормализира.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тийзъра звучеше много яко и надъхващо диско..а резултатът е монотонна боза. Доста жалко, защото имах очаквания.

+1

 

Може да ми хареса по-натам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми харесва страшно много.

 

Например мразя лигни като "Roar", не че и тази песен не е сладникава, но ме кефи скритото послание и припева ми влезе под кожата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тийзъра звучеше много яко и надъхващо диско..а резултатът е монотонна боза. Доста жалко, защото имах очаквания.

Нало знаеш Кейти ще прави не двойно а четворно повече гледания от Гага

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слабия сингъл на Кейти Пери ЕВЪР!

Това е по-зле дори от ''Birthday'' и ''This is how we do''!

Иначе както винаги ми идва леко фалшива - уж много различна песен а напомня на няколко на Тейлър Суифт.

Мисля, че този път няма да се получи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нало знаеш Кейти ще прави не двойно а четворно повече гледания от Гага

Какво може това да ме засегне? Кейти Пери и в най-смелите си мечти не може да бъде и на 1% смела, колкото Гага. Да не говорим за признанията - Grammys say 'Hi'. А по глас...дори не искам да коментирам.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нало знаеш Кейти ще прави не двойно а четворно повече гледания от Гага

Към момента Гага има доста повече лайкове и гледания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тийзъра звучеше много яко и надъхващо диско..а резултатът е монотонна боза. Доста жалко, защото имах очаквания.

 

 

Не ми харесва. Звучеше ми по-яка, но така някак не я усещам. И в продажбите гледам не е направила бум, но най-вероятно ще се нормализира.

 

 

Най-слабия сингъл на Кейти Пери ЕВЪР!

Това е по-зле дори от ''Birthday'' и ''This is how we do''!

Иначе както винаги ми идва леко фалшива - уж много различна песен а напомня на няколко на Тейлър Суифт.

Мисля, че този път няма да се получи.

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво може това да ме засегне? Кейти Пери и в най-смелите си мечти не може да бъде и на 1% смела, колкото Гага. Да не говорим за признанията - Grammys say 'Hi'. А по глас...дори не искам да коментирам.

Да се отвориш на президента на САЩ в песен и клип не е смело? :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кой момент се е случило това, че аз лично не го видях?

И аз не го схванах при първото слушане и гледане, честно казано. Но посланието си е закодирано, не го е казала директно.

И преди някой да каже, че това аз си го измислям- в Американската Рамания го коментират като факт още от самото излизане, просто защото е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не го схванах при първото слушане и гледане, честно казано. Но посланието си е закодирано, не го е казала директно.

И преди някой да каже, че това аз си го измислям- в Американската Рамания го коментират като факт още от самото излизане, просто защото е факт.

Добре, де, ама дай пример? Нещо в текста, в клипа или какво?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, де, ама дай пример? Нещо в текста, в клипа или какво?

И в текста, и в клипа. То целия текст си е политически, като го погледне човек от друга страна. Но е нормално хората като слушаме поп песен на Кейти Пери първо да си помислим, че тя ни приканва на купон в клип с хамстерче... :D

Не ми се обяснява по-подробно, но гледам, че медиите вече са започнали да го отразяват достатъчно добре...

 

Katy Perry gets political: Listen to her new song 'Chained to the Rhythm'

Listen to Katy Perry's Subversive New Disco Tune "Chained to the Rhythm"

With 'Chained To The Rhythm,' Katy Perry Embraces Her Wokeness -- And It Works

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък разбирах текста по съвсем различен начин, в който се споменава за промиването на мозъци чрез музиката :pokey:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък разбирах текста по съвсем различен начин, в който се споменава за промиването на мозъци чрез музиката :pokey:

Музиката (the rhythm) е олицетворение на наложеното от властта, по което хората се повличат като wasted zombies. Или с други думи- Katy doesn't like Trump. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката (the rhythm) е олицетворение на наложеното от властта, по което хората се повличат като wasted zombies. Или с други думи- Katy doesn't like Trump. :D

 

Аз пък мислех, че Оковани в ритъма олицетворява един вид хората, които реплейват нон стоп любимите си песни, и си живеят в един балон, който сами са избрали, без да осъзнават какви неща стават извън него. И така един вид се зомбират от цялата поп култура.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мислех, че Оковани в ритъма олицетворява един вид хората, които реплейват нон стоп любимите си песни, и си живеят в един балон, който сами са избрали, без да осъзнават какви неща стават извън него. И така един вид се зомбират от цялата поп култура.

Попринцип всеки може да възприема посланието по свой си начин. Но като погледнем имиджа на Кейти от последните месеци мисля, че си става повече от ясно, че е искала да захапе точно властта. То предварително се говореше, че тя ще направи песен с политическа насоченост и аз лично даже очаквах да си каже мнението по-директно. Но тя го направи като един истински артист- със закодирано послание в един на пръв поглед стандартен поп проект. Голяма е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е готина, а посланието е топ.

 

Харесвам и Гага и Кейти, но наистина този път комерсиалната е Гага - наркотици, бой, пиене, любов и т.н в нейната песен, а Кейти е искала по нейния си начин да каже нещо закодирано, но по-малко ще го схванат.

1:0 за Кейти :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...