Jump to content


Online: Джулиано ft. Лорена - Слушай, малката


Препоръчани коментари

Джули Джули Джулианооо :roll1:

 

Иначе е мн зле, гласът се губи страшно много в припева, прилича на бек вокал. Те "бек вокалите" в сингбеците на Галин даже са по-усилени, от колкото тук :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е песента, Оцко си е Оцко. В интерес на истината и предните му песни са много добри, но това че е копие на Фики е голяма греда за него, никаква индивидуалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е колкото до го има, но карай - според бюджета. Момчето като няма хиляди пък, откъде да ги извади. Разбирателен съм.

По-лошото е, че тази и особено много предната му песен (без първата, "Бонбон"), не са съобразени с гласа му, пее едно умряло, мънкащо, няма я атаката в гласа. Джулиано има гласа на Фики, но без високите, и си личи вече втора поредна песен как не пее високо (не е ясно дали и може), за да се възползва максимално от близоста на гласа си с този на Фикрет. Резултата обаче е дразнително мънкане, което все пак не е толкова зле, колкото предната му, която беше копие на песен на Ваня и Джена.

 

Лорена ми се вижда излишна в песента - сложена е там, да я има. Никаква идейност. Няма да надмине "Бонбон" скоро като го гледам, не, че е била хит, но е изпяна най-добре от трите му, добър дебют, даже се чудя защо не беше толкова популярна.

 

Виждам го в дует със Зоя Мутишева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на "Горе-долу", мелодията на куплетите и отсвира са доста сходни с куплетите на Фики.

 

Явно Оцко смята да налага Лора след 2-те й хитови песни. Първата му успешна изпълнителка - Зоя, се загуби нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...