Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам дали сте коментирали, че Рени и DJ Krmak имат над 1 милион гледания на Карай ме. Вече официално и Рени се присъединява към ГИК като ретро звезда, която в днешни дни има милионче на нова песен. Приятно изненадан съм, дано с по-добра песен да постигне повече.

Милион от неговия канал, от нейния на същата песен виж колко са. Да не говорим, че еб*м ти милионите, след като коментарите отдолу са...

Рени от отчаяние я направи тая песен, а й трябват песни като "Губиш ти". Не е лоша певица и човек, но заради тъпия си мъж допусна ужасна грешка да си плюе на онова, което цял живот е правила и което сега не знам какво би й коствало да си върне на едно 10-20 процента поне. Щото сме в България и незаменими и незабравими няма, колкото и да са били някои навремето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милион от неговия канал, от нейния на същата песен виж колко са. Да не говорим, че еб*м ти милионите, след като коментарите отдолу са...

Рени от отчаяние я направи тая песен, а й трябват песни като "Губиш ти". Не е лоша певица и човек, но заради тъпия си мъж допусна ужасна грешка да си плюе на онова, което цял живот е правила и което сега не знам какво би й коствало да си върне на едно 10-20 процента поне. Щото сме в България и незаменими и незабравими няма, колкото и да са били някои навремето.

Съгласен съм, че трябва да прави различни песни- в това спор няма. На мен Карай ме не ми харесва, освен когато не съм на кеф за нещо лудо. :1000 (29): Но само изтъкнах цифрата- дали заради сръбския канал или не, и Рени вече си има милионче, също като ГИК- факт. Това според мен е показателно, че старата генерация не трябва да се отказва- щом дори с неодобрявани и не толкова стойностни песни някои могат да стигнат милион, какво остава ако отново поднесат нещо, което да зариби слушателя и да го накара да слуша и гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уха, сега като заговорихме за гледанията на ГИК забелязах, че от по-новите на Ивана вече не само "Ех, любов" е с над милион, а и "Ало, мамо" и "Ще ти взема всичките пари", като към тези навярно може да причислим и "Ало девойките" (сравнително нова е), а скоро и "Благодаря ти, Господи". Тя определено е най-добре от трите, поне откъм интерес към продукцията след 2010.

Жалко обаче, че очевидно качването на ретро хитовете в канала на Планета й се е отразило и на нея и са ги изтрили от другите места, затова сега от старите песни само "Вик" има добри гледания или поне на мен така ми излиза. Същата работа като с класиките на ДС, но при нея поне нещата започнаха да се възстановяват и вече почти всичките й най-големи хитове имат над милион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

29bdb4119a33020b.jpg

 

Оле, Деси Слава да се стяга, че е изглежда два пъти по-мащабна от Алисия.... бутовете ѝ са като тези на Константин, ужас :mf_surrender:

Наистина е страшно дебела, не знам защо така... Не, че има някакво значение като цяло, но все пак е звезда, няма мотивация да изглежда добре ли? И на снимките от плаза лицето й изглежда адски опънато, не знам дали се е пипала скоро, но изглежда супер неестествено. За Бога само на 37 години е, за какво й е да си прави лицето толкова от рано. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

29bdb4119a33020b.jpg

 

Оле, Деси Слава да се стяга, че е изглежда два пъти по-мащабна от Алисия.... бутовете ѝ са като тези на Константин, ужас :mf_surrender:

Важното е, че е с голи баджаци. Има какво да показва :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е страшно дебела, не знам защо така... Не, че има някакво значение като цяло, но все пак е звезда, няма мотивация да изглежда добре ли? И на снимките от плаза лицето й изглежда адски опънато, не знам дали се е пипала скоро, но изглежда супер неестествено. За Бога само на 37 години е, за какво й е да си прави лицето толкова от рано. :mf_surrender:

Всякакви филъри, ботокси и подобни намеси се правят преди да е заприличала на нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Коцьо как я пристрастява към лютеницата, та да си похапва още филиики... :roll1:

Встрани от бъзика- надявам се да не е някакъв здравословен проблем, а временно наддаване на килограми. Чак като Ивана не е станала (Ивана от преди няколко години, защото в момента е в добра форма). Нейното е основно в ханша и краката, а на Ивана беше разпределено по цялото тяло.

Плюс това нека отбележим, че Десислава е доста ниска и всяко едно кило може да й се отрази. Затова тя през годините си е имала и периоди, в които е била в ТОП форма, а и такива, в които е като сега. Имала е и по-средата.

Мен лично не ме интересува външния вид, дори и да е като на Адел. Важното е да е добре здравословно и да ни радва с гласа си и с още продукция на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че е с голи баджаци. Има какво да показва :D

Показва единствено сланина

Поне за коледа да беше играл ножа при Енчев и след това да дари месото на бездомните кучета..

Хем тя слаба, хем те сити

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Коцьо как я пристрастява към лютеницата, та да си похапва още филиики... :roll1:

Встрани от бъзика- надявам се да не е някакъв здравословен проблем, а временно наддаване на килограми. Чак като Ивана не е станала (Ивана от преди няколко години, защото в момента е в добра форма). Нейното е основно в ханша и краката, а на Ивана беше разпределено по цялото тяло.

Плюс това нека отбележим, че Десислава е доста ниска и всяко едно кило може да й се отрази. Затова тя през годините си е имала и периоди, в които е била в ТОП форма, а и такива, в които е като сега. Имала е и по-средата.

Мен лично не ме интересува външния вид, дори и да е като на Адел. Важното е да е добре здравословно и да ни радва с още продукция на ниво.

И да преодолее комплекса си, че се е освинила и като Андреа години наред да лъже хората, себе си като се разтяга като кол по клипове и фотосеанси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Войната избухна: Евгени Минчев иска възмездие от Деси Слава!

 

Desi_Evgeni_300x203.png

 

Eвгeни Mинчeв и Дecи Cлaвa щe бъдaт в иcтинcĸa вoйнa в eфиpa нa Hoвa TB, ĸoятo oбaчe вeчe зaпoчнa!

 

Лopд Eвгeни Mинчeв и пeвицaтa Дecи Cлaвa щe пoднoвят пyбличния cи ĸoнфлиĸт тaзи пpoлeт. Πoвoд зa тoвa щe бъдe нoвият ceзoн нa „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“, ĸoйтo cтapтиpa caмo cлeд мeceц, нayчи Кlіukі.bg.

 

Kaĸтo пиca в. „Уиĸeнд“, двeтe звeзди щe бъдaт cpeд нaй-ĸoлopитнитe yчacтници в шoyтo тaзи гoдинa. Texният apтиcтизъм e нaĸapaл пpoдyцeнтът Maгъpдич Xaлвaджиян дa им глacyвa дoвepиe. Apмeнeцът paзчитaл мнoгo нa импpoвизaциятa нa фoлĸ дивaтa и чyвcтвoтo зa xyмop нa лopдa.

 

Eвгeни Mинчeв и Дecи oбaчe имaт нeдoвъpшeн cпop oтпpeди гoдинa и мeceц. Toгaвa пeвицaтa cпeчeли ĸaтeгopичнo „Биг Бpaдъp Oл Cтapc“, ĸoeтo изĸapa oт paвнoвecиe лopдa, ĸoйтo зaвъpши eдвa тpeти. Bъв вcичĸи интepвютa cлeд тoвa тoй пoвтapяшe, чe пoбeдaтa нa блoндинĸaтa нe e зacлyжeнa.

„Ocвeн дa peвe и cпи, дpyгo нe нaпpaви в Kъщaтa зa цял мeceц. Aз бяx дyщaтa нa ĸoмпaниятa, пocтoяннo paзcмивax вcичĸи. Cпeчeли caмo зaщoтo e oт чaлгa cpeдитe, ĸъдeтo фeнoвeтe ca мнoгo. Битĸaтa бeшe нepaвнocтoйнa oт caмoтo нaчaлo.“ – бecнeeл Eвгeни Mинчeв пpeд пpиятeлитe cи.

 

Tвъpди ce, чe тoй e дocтa злoпaмeтeн и вce oщe изживявaл cлyчилoтo ce в шoyтo нa Hиĸo Tyпapeв. Зaтoвa, ĸoгaтo yзнaл, чe Дecи Cлaвa щe бъдe в „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“, тoй вeднaгa ce cвъpзaл c Maги Xaлвaджиян, зa дa мy ce пpeдлoжи. Лopдът бил peшeн нa вcичĸo дa пoлyчи cвoeтo възмeздиe и тoзи път дa пoбeди изпълнитeлĸaтa нa „Лъжa“.

 

Гoвopи ce, чe дpyгaтa пpичинa Eвгeни вce пo-чecтo дa бъдe в тeлeвизиoнния eфиp e финaнcoвa. Oт няĸoлĸo гoдини бизнecът мy нe въpвял тaĸa дoбpe и зaтoвa тoй ce пpинyдил дa тъpcи пapи oт дpyгaдe.

 

Πpипoмнямe, чe Mинчeв yчacтвa пocлeдoвaтeлнo във „BИΠ Бpaдъp“ пpeз 2014 г. и „Биг Бpaдъp Oл Cтapc“ пpeз 2015 г., a мeждyвpeмeннo пocтoяннo бeшe cpeд гocт ĸoмeнтaтopитe нa пpoдyĸциятa нa Tyпapeв. Taзи гoдинa e peшил дa cмeни мaлĸo oбcтaнoвĸaтa, вĸлючвaйĸи ce в „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“.

 

http://www.kliuki.bg/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Преслава и тая се набутала там, не мога да разбера каква е тая мания да прилича на Преслава - дует с Галена и Галин направи, при Велислав за МСМ 2 отиде, а сега и това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да преодолее комплекса си, че се е освинила и като Андреа години наред да лъже хората, себе си като се разтяга като кол по клипове и фотосеанси.

Андреа напълня отскоро, преди не беше така. За нея съм много изненадан, честно казано, не съм го очаквал. Докато ДС още от 90-те си има периоди, в които е по-пухкава, после влиза във форма, след това пак става по-пухкава и т.н. :roll1: Относно монтажите по клипове и фотоси- нормално е една жена да не иска да признае, че е напълняла, това важи и за световните звезди и далеч не само за известните.

 

След Преслава и тая се набутала там, не мога да разбера каква е тая мания да прилича на Преслава - дует с Галена и Галин направи, при Велислав за МСМ 2 отиде, а сега и това...

:roll1:

 

Тази работа с Капките ми се струва съмнителна. Халваджиян надали би поканил Евгени Минчев, знаейки каква примадона е. :1000 (29): А Деси си е обсъждана като евентуален участник от доста отдавна, може би още от сезона с Азис, когато шоуто допусна чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Преслава и тая се набутала там, не мога да разбера каква е тая мания да прилича на Преслава - дует с Галена и Галин направи, при Велислав за МСМ 2 отиде, а сега и това...

И двете се бутат навсякъде и се отчитат при Пайнера стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Преслава и тая се набутала там, не мога да разбера каква е тая мания да прилича на Преслава - дует с Галена и Галин направи, при Велислав за МСМ 2 отиде, а сега и това...

Да и на мен ми направи впечатление, че ходи по стъпките на Преслава-не знам дали е умишлено.Още от участието във Вип Брадър ми направи впечатление и с тактиката като е в къщата да се пусне новата песен - "Смени паролата си"/"На тебе не отказвам",само че нейната тогава не може да се наложи.Може пък и просто съвпадение да е , не знам.Но определено ще гледам с интерес капките!Дано до тогава се вкара във форма,че по реалити предавания си личи ако някой има така да го наречем несъвършенства.Според мен просто обича да си похапва и сега като й зачестиха участията няма време да обърне внимание на себе си.Като беше в Къщата Зарко я беше упрекнал,за това че пак е започнала да пуши и че й се е карал когато посред обяд си е поръчвала бира,примерно с някаква риба(не се сещам точно)и я наричал пияница.Все пак важното е да прави хубави песни, а през изминалата година направи доста такива!Тя си знае какво ще прави по отношение на външния си вид :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале Деса ще ги убие там, ако това е вярно. Супер е добра във всякакви имитации и като глас и като поведение. Точно за нея е това предаване.

Ще видим дали ще може да имитира и мъже, че май не съм я чувал, а и как ще се справя с движенията, че с тези килограми... Ако й се падне нещо с танц не я виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...