Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Точно пък "Грешната" е един от големите хитове на Яница. На предишния концерт в Арена Армеец всички избухнаха като я чуха, чак и аз се учудих колко силен пример имаше. Отделно и цяло лято звучеше в The One и други вървежни дискотеки.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От сигурен източник вече знам , че е Преслава , а тази е братовчедка на Фики!

Що не вземете да гръмнеш източника ти, защото това са пълни глупости

Е*ал е Преслава и до там

В момента това момиче е гаджето на Фики

И не му е никаква брратовчедка

Цяло лято бяха заедно на морето

 

Може да е и братовчедка, и гадже едновременно, пък. :whistling:

Не го слушай този...

Толкова е обсебен от Преслава, че му се иска Фики да е все още гадже на Преслава, но Фики е бившо гадже на Преса и ще остане такова

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък "Грешната" е един от големите хитове на Яница. На предишния концерт в Арена Армеец всички избухнаха като я чуха, чак и аз се учудих колко силен пример имаше. Отделно и цяло лято звучеше в The One и други вървежни дискотеки.

 

Силен прием имаше Татяна с "Да сме квит" и " До три", Яница мина и замина. Иначе то и Малко коте звучеше в The One, ама не виждам тук да се изкарва хитът на лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен прием имаше Татяна с "Да сме квит" и " До три", Яница мина и замина. Иначе то и Малко коте звучеше в The One, ама не виждам тук да се изкарва хитът на лятото.

Те с Да сме квит не я пускаха там, камо ли с тая селска простотия. И с плейлистата на The 1 ли си запознат толкова, колкото и с частните партита на краварката в Мегами? Че от известно време чакам да ми разясниш за тях. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те с Да сме квит не я пускаха там, камо ли с тая селска простотия. И с плейлистата на The 1 ли си запознат толкова, колкото и с частните партита на краварката в Мегами? Че от известно време чакам да ми разясниш за тях. :whistling:

Малко коте съм я чувал и там, и на много други места, за разлика от Да сме квит. Явно "селските простотии" са много по-вървежни, слушани, поръчвани и пускани :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не вземете да гръмнеш източника ти, защото това са пълни глупости

Е*ал е Преслава и до там

В момента това момиче е гаджето на Фики

И не му е никаква брратовчедка

Цяло лято бяха заедно на морето

Не го слушай този...

Толкова е обсебен от Преслава, че му се иска Фики да е все още гадже на Преслава, но Фики е бившо гадже на Преса и ще остане такова

 

Напротив ти си обсебен/а от Фики и Преслава защото всеки пост ти е свързано с тях! И пак ще го кажа имам сигурен източник много близък приятел на Фики и той каза , че скоро Преси и Фики ще си обяват връзката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да си направя проучване в Popnable, за да видя кои песни от първата половина на 2016 все още са в ТОП 50 в първата половина на 2017 т.е дали наистина е вярно, че съвременните чалга песни са еднодневки. Бях изненадан, че задържалите се клипове бяха повече от 2-3...

 

Тони Стораро feat. Гюнай - Лято 2016 (15 място)

Фики - Вертолета (25 място)

Анелия - Гот ми e (26 място)

Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей сърце (32 място)

Деси Слава - В друг живот (40 място)

Галин ft. Азис - На Египет фараона (42 място)

Теди Александрова ft. Джордан - За най-красивата принцеса (49 място)

 

Мисля, че на този етап, в който по-старите песни правят най-много по 30-40 хиляди на ден, трудно можем да говорим за купени гледания т.е виждаме реални позиции на задържали се на добро ниво парчета. Изводът е, че приказките за залеза на чалгата са доста преувеличени щом цели седем песни само от първата половина на 2016 се оказват нещо повече от сезонни хитове. Да не говорим, че в същия ТОП присъстват и още по-стари сингли като "Дай ми свобода", "Блокиран" и най-вече "Хабиби".

За сравнение- попаджиите имат само 2 песни от първата половина на 2016 в ТОП 50- "I'm the Queen" и "Дали това любов е".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мара мъжът ѝ как скача, пък тя го заряза.

Много ясно, че ще го зареже, след като и е изневерил с тяхна обща семейна приятелка Никол. В момента, дори е женен за нея.

 

Само не знам защо всички останаха с впечатление, че го е зарязала, защото е фалирал. Може би Марчето е прекалено горда и никога не иска да я съжаляват и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Упс... "Провалчето" Мина ми вече има повече гледания от 'БЕЗ ТЕБ'

 

Да не чуя вече от сорта 'Преслава 10 години номер 1'

1.677.654 :3fdb8960598fa63e:

 

"Моето слабо място" разби по гледания всички неклипирани песни на Галена :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" разби по гледания всички неклипирани песни на Галена :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Що за малоумно сравнение? Всички песни на Галена са си клипирани, а тия, които ги прави за пълнеж, са с ТВ версии от сборни програми. Такива смешни слайдшоута и видеоклипове от Найтфлайт при нея няма, така че сравнението ти е нелепо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за малоумно сравнение? Всички песни на Галена са си клипирани, а тия, които ги прави за пълнеж, са с ТВ версии от сборни програми. Такива смешни слайдшоута и видеоклипове от Найтфлайт при нея няма, така че сравнението ти е нелепо.

А "Хабиби" с Faydee какво е да те поптам?Нима не е слайдшоу?Малоумно е обсебването ви от Преслава,която постоянно сравнявате с някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Хабиби" с Faydee какво е да те поптам?Нима не е слайдшоу?Малоумно е обсебването ви от Преслава,която постоянно сравнявате с някой.

Първо ти ги сравни, така че айде моля ти се успокой страстите.

И това с Фейди много добре знаем защо го направи, ако беше забавила излизането на песента и с 1 ден повече, такива като теб веднага шяха да я залеят с пумия, че е крала/ копирала.

Как може да изтъкваш подобен фал от страна на Преслава като предимство? - да не усети потенциала на единствения си хит от не знам колко години насам и да я пусне със смотано слайдшоу, за какъв усет трябва да говорим?

Специално Галена не можеш с пръст да я бутнеш от гледна точка на представяне на проекти, клипове, заснемане, срокове и т.н.- всичко е изпипано и обсъдено до последния детайл, за разлика от Преслава, която си пуска слайдшоута, тв версии от найтфлайт и клипове от мазета на поразия. Имай малко уважение към труда, който Галена полага, какво ми изкарваш някакъв клип от 3 години при положение, че тя има такива клипове и песни, които никоя българска звезда не може да си помисли да има.

Само една Хавана тропикана чисто като качество на продукта като картина и звук, вкарва в коша абсолютно всички български клипове и песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...