Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

До вс. вас мили ДЕСОВИ.Не сте ли гледали лятото нейни интерв. как споменава колко е благодарна на Галена,за помощта и за осъществяването на отново се родих и майната ,също и за роклята на в друг живот.

 

Галена също е изказвала благодарности на Деси Слава, но какво общо имат приятеслките им отношения?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена също е изказвала благодарности на Деси Слава, но какво общо имат приятеслките им отношения?

Общото е това.Галена е еди ква си , не може да пее и всякакви глп. ,а тя са опитва да бута напред Деса

Link to comment
Сподели в други сайтове

А от кои песни и ги изкара 32? От В друг живот, Отново се родих, и Майната ти ли?

 

И да се казва, че Деса е на едно ниво с Анелия тази година е СМЯХ, Анелия има 2 мегахита, Деси - 0.

 

Тези думички мега, ултра, гига звучат леко смешно.

Колкото до Деси Слава тази година и 4-те й песни - В друг живот, И на всички като тебе, И това ще преживея, Отново се родих са от предпочитаните и по клубовете и извън тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общото е това.Галена е еди ква си , не може да пее и всякакви глп. ,а тя са опитва да бута напред Деса

 

Това е доста свободно тълкуване от твоя страна. 20 години Деси Слава доказва, че няма нужда никой да я бута, има си достатъчно фенове през годините и то не само от слушащите фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е доста свободно тълкуване от твоя страна. 20 години Деси Слава доказва, че няма нужда никой да я бута, има си достатъчно фенове през годините и то не само от слушащите фолк.

Затова се върна в пайнер, феновете къде бяхте като се само продуцираше

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова се върна в пайнер, феновете къде бяхте като се само продуцираше

 

Че къде да бъдем, винаги до нея, винаги сме търсили информация и сме следяли всичко, което пее. Не разбирам въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли извън форума мразите певиците, които плюем тук? :helpsmilie:

Да се обаждам ли... :lol:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично никого не мразя.Не слушам поп-фолк както едно време но от време на време следя какво се прави.Най-много следя Десислава, но харесвам и Преслава, талантлив и можещ изпълнител е.Става ми странно обаче че фенове на изпълнителки които не блестят с особени гласови данни, разбират от музика и музикалност...

 

Какво виждат очите ми? :lol: Станахме на по 100 години по тия форуми :lol:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, Анелия разби с двата си големи самостоятелни хита тази година. И двата ме кефят много. Това не променя факта, че Десислава разби по свой си начин, с комбинация между балади и комерси- нещо, което никоя друга не направи. Половината от тези 19 милиона на ДС са от най-гледаната самостоятелна балада в канала на Планета и достойното й продължение, излязло в края на годината. Горе-долу са наравно двете изпълнителки.

 

Иначе предлагам на другите да не спорите коя как се била справила на еди-кой си концерт, какъв глас имала... По-скоро коментирайте как би ви дошъл един дует Десислава-Преслава? Според мен би могло да бъде нещо запомнящо се и да остане във времето!

Да, Десислава винаги разбивала по свои начин. Опази Боже Преслава да се хване с тая, после ще има да приказвате как Деса ппмогнала на Преслава за хит. По-добре с Теди да направи Преси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как точно беше топ - с мазнотията с Кристали и "Гот ми е", която гръмна и отшумя? Даже Преслава беше по-добре от тая през лятото на 2016.

 

 

1. "Гот ми е" е по-голям хит от "Няма да ти пиша"!

- въпреки, че това им беше най-слабия концерт се видя.

2. "Дай ми още" е по-голям хит от "Без теб"

- няма спор.

 

Отделно Анелия представи една камара проекти, всеки от който различен. "Моят мъж" си беше сезонна песен, кога е била с претенции за нещо мащабно.

Тя имаше дискотечна песен, имаше турбо кючек, имаше поп песен с етно елементи. Само една балада остава, но и с няма да се забави предполагам.

Евала!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моят мъж" според мен изобщо не е сезонна песен. Излезе средата на 2016 и все още се върти. :happyppl: Анелия или Деси Слава да взимат голямата награда, без никви "идоли". Да я махат тая простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моят мъж" според мен изобщо не е сезонна песен. Излезе средата на 2016 и все още се върти. :happyppl: Анелия или Деси Слава да взимат голямата награда, без никви "идоли". Да я махат тая простотия.

Кога от Планета ще пуснат бланките за "гласуване", някой спомня ли си кога ги пуснаха миналата година? Говори се, че тази година Идолът ще е един, т.е. няма да е разделен на полови органи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Слави се е сетил да покани Ванеса?

Eдва ли знае коя е тя. По-скоро Касъмов го е помолил, защото се опитва да я направи известна. ;)

 

Та певици като Теди Александрова и Яница не са гостували никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога от Планета ще пуснат бланките за "гласуване", някой спомня ли си кога ги пуснаха миналата година? Говори се, че тази година Идолът ще е един, т.е. няма да е разделен на полови органи.

Няма да се учудя, ако е чак в средата на февруари само за да отчетат някаква дейност. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та певици като Теди Александрова и Яница не са гостували никога.

 

Че т'ва певици ли са ? :1000 (29):

Ванеса поне има имидж на такава, а не като чуеш името й да си правиш съпоставка с циганка, разпоретина, бездънна кофа, лампион. :whistling:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се учудя, ако е чак в средата на февруари само за да отчетат някаква дейност. :1000 (29):

Като нищо... И пак ще ги заврът тези награди в Маринелата, вместо да направят някакъв концерт я в Пловдив, я във Варна, Велико Търново. Те София, та София, баце...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нищо... И пак ще ги заврът тези награди в Маринелата, вместо да направят някакъв концерт я в Пловдив, я във Варна, Велико Търново. Те София, та София, баце...

Аз се съмнявам в другите градове хората да отидат на такъв концерт, по-скоро ще се получи нещо като празната зала в Русе. Иначе би било хубаво да сменят, все пак България не е София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eдва ли знае коя е тя. По-скоро Касъмов го е помолил, защото се опитва да я направи известна. ;)

 

Та певици като Теди Александрова и Яница не са гостували никога.

 

Теди е гостувала, когато имаше някаква песен с Гъмзата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се съмнявам в другите градове хората да отидат на такъв концерт, по-скоро ще се получи нещо като празната зала в Русе. Иначе би било хубаво да сменят, все пак България не е София.

Зависи от рекламата, маркетинговата стратегия е много важна в случая. Спомням си, че 2001 - 2002 гледах едни награди на БГ радио от спортната зала във Велико Търново - я събере 2000 души, я не, но я имаше атмосферата, публиката... Беше сносен концерт. Пловдив и Варна са големи градове, концерт там не е имало от години, би бил интересен ход. Този концерт в Русе бе пълен провал, но и с никаква реклама.

Както и да е, няма смисъл да коментираме, пак ще гледаме награди от хотелската стая, ако изобщо има такива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се съмнявам в другите градове хората да отидат на такъв концерт, по-скоро ще се получи нещо като празната зала в Русе. Иначе би било хубаво да сменят, все пак България не е София.

 

В Русе билетите бяха над 30 лева, при една нормална цена ще се получи много добре и ще има голям интерес. Особено за Пловдив съм 100% сигурен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...