Jump to content



Online:Глория - Докосването има памет


Препоръчани коментари

Не й ли писна да пуска една и съща песен? "Обратно броене" си беше супер и очевидно и тя си я харесва ... не беше нужно да ни я претопля за четвърти път.

 

Иначе е много е красива в клипа, браво!

 

Явно не й е писнало. Дано пуска все такива "претоплени", защото като гледам и на феновете не им е писнало. :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази година освен дуета и със Симона, друга нейна песен не ме е кефила. Тази не е лоша, но минава малко безлично. И все пак 60 хилки за 1 ден си е доста добре за Глория. Кои са авторите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната и еднаква песен, не е лоша.... но такива е пускала бол. Да не говорим колко е зле от към клипове, такава звезда, а да снима само по студиа и хотели с тв.Версии ???!

Голямо бълване от Гло, всичко на всичко има една хубава песен, другото е доста слабо, като клипове пък да не говорим, нивото е доста ниско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема в в пеенето, супер нежна песен, а Глория я пее с някъв дебел тембър като мечка и нопоследък именно пеенето й прави всичките песни сякаш еднакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодична песен, но наистина имам усещането, че върти едни и същи музика и текст. Стига с тия Калин Димитров и Мариета Ангелова...затворила се е като в някаква секта с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако беше изпято от някоя треторазядна от B и C групата хич нямаше да му обърнете внимание. Така си мисля...

 

Ами да по простата причина, че представителките на тези групи не могат да си позволят подобна песен.

 

А да попитам защо се прехласвате толкова по песни като последните на Деси Слава, Яница и т.н. ,които ако Глория ги изпее нима ще я отразите?! Директно ще я оплюете. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех си, че по-незапеваема песен от новата на Емануела няма да чуя скоро, но ето, че има изненада :D

 

Единствената песен, която успях да харесам от тези на Глория тази година е "Не лъжи на колене", друго всичко звучи като вече слшуано, пято, гледано и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех си, че по-незапеваема песен от новата на Емануела няма да чуя скоро, но ето, че има изненада :D

 

Явно не си чувал Десиния бълвоч от преди няколко месеца (дори не помня името).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, след като всеки си харесва различна песен на Глория от представените от нея такива тази година... защо трябва да се говори кое е запеваемо и кое не? Ми на всеки нещо различно му харесва. 5 песни има тази година и са различни една от друга. Да, някои от тях си приличат с предходни нейни - тематични сходства, в изпълнението или в хармонията, но явно жената е разпознаваема. Някои цял живот за това се борят и не го постигат. Има и много големи изпълнители, уж фактори в този бизнес, които няма собствен стил - като Азис например. Докато Глория е известна с авторството си, смислени текстове с послания, по-нежни, с мелоднична нотка. Ефектът на повтарянето идва от тандема Мариета - Калин, все пак и тези хора си имат почерк. Знаете, че от време на време пробва и по-различни неща - Циганите и Утре ще е по-добре, да речем. Просто каквото й да й се предложи, пак ще си го изпее като себе си - с трилерите, с удължените фрази.

 

В крайна сметка тези, които критикувате, знаете ли какво ви се слуша точно от нея? Защото и аз критикувам, но поне винаги имам представа какво искам от нея и си го казвам с риск да съм досаден на тоя и оня - песен с балканско звучене или пък някаква ултрамузикантска балада. Ако пък ще е дискотечна, да е на ръба, но да има силна цялостна конструкция, не само в припева. И не куплетите да са все тромави и "легато", а да са в повече "стакато" стил.

Така или иначе всичко е поправимо, ако Глория реши да се разчупи. Но това не значи, че песните й са лоши или че колегите й правят по-добри песни от нея, осъзнайте се малко! Тя има поне пет албума, които са учебник по музика за вашите любимки, дето освен да бълват речитативи за кучки и боклуци, друго не знаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да по простата причина, че представителките на тези групи не могат да си позволят подобна песен.

А да попитам защо се прехласвате толкова по песни като последните на Деси Слава, Яница и т.н. ,които ако Глория ги изпее нима ще я отразите?! Директно ще я оплюете. ;)

 

Какво трябва да значи това? Песента на Глория е нещо нечувано и много скъпо ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво трябва да значи това? Песента на Глория е нещо нечувано и много скъпо ли?

Много буквален прочит на написаното. Не могат да си позволят да изпеят смислена песен. Искаш да ми кажеш, че си очарован от продукцията тази година и са много по-смислените и качествени песни от тази? На кого? На Ломска, на Издислав, на Гейлин, Преса или там на другите "лидерки"?

Ако плюете, защото смятате, че Глория може повече - ок. Ама ако ще е само за спорта, щото е модерно да плюем Глото колко е банална - не върви.

Това е песен тип "Не се променям" на Емилия например, но понеже Глория я е изпяла, трябва да се хейти. Да плюете "Пулс" примерно - разбирам, макар че в нея има някаква иновация заради дъбстепа, какъвто само тя и Анелия пробваха, ама така да плюем по всяка песен на Глория... Аргументи?

Ето, аз поне казвам чисто музикантски и с ТЕРМИНИ къде какво куца принципно при нея. Да чуем същото и от вас и да се получи дискусия веднъж?

И на мен са ми банални всички песни, които тази година са излезли на цял Пайнер, ама да съм оревал орталъка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво трябва да значи това? Песента на Глория е нещо нечувано и много скъпо ли?

 

Не. Това значи, че песента е стойностна, възвишена, качествена, извисена и тем подобни. Нищо, че я слушаме за 4-ти път. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и песните за бившите, майната ти и кучките ги слушаме за стотен път, както и постният бийт и саунд с тамагочи вокалите, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако беше изпято от някоя треторазядна от B и C групата хич нямаше да му обърнете внимание. Така си мисля...

 

То е изпято от такава певица съотнесено към днешните стандарти.

 

Гледанията вървят очудващо добре в първите два дни, но нещо ми подсказва, че скоро ще секнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е изпято от такава певица съотнесено към днешните стандарти.

 

Гледанията вървят очудващо добре в първите два дни, но нещо ми подсказва, че скоро ще секнат.

Пише се "Учудващо" - вземи го научи вече, вместо само да плюете Татяна какви грешки допускала.

Предвид това какво си завършил - срамота е такива грешки груби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и песните за бившите, майната ти и кучките ги слушаме за стотен път, както и постният бийт и саунд с тамагочи вокалите, ама...

 

Така е, ама те става големи хитове.

 

А все пак говорим за Глория. Изпънител с нейното реноме и претенции би следвало да не рециклира предните си мелодии.

 

Тази може би ще удари милион, което пак ще е добре като за Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пише се "Учудващо" - вземи го научи вече, вместо само да плюете Татяна какви грешки допускала.

Предвид това какво си завършил - срамота е такива грешки груби.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Подпали мотора!

 

Ще го пиша с "о" в твоя чест. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, ама те става големи хитове.

 

А все пак говорим за Глория. Изпънител с нейното реноме и претенции би следвало да не рециклира предните си мелодии.

 

Тази може би ще удари милион, което пак ще е добре като за Глория.

Къде, в какъв смисъл и до кога са хитове, мога ли да знам??? Хит е "Носталгия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много буквален прочит на написаното. Не могат да си позволят да изпеят смислена песен. Искаш да ми кажеш, че си очарован от продукцията тази година и са много по-смислените и качествени песни от тази? На кого? На Ломска, на Издислав, на Гейлин, Преса или там на другите "лидерки"?

Ако плюете, защото смятате, че Глория може повече - ок. Ама ако ще е само за спорта, щото е модерно да плюем Глото колко е банална - не върви.

Това е песен тип "Не се променям" на Емилия например, но понеже Глория я е изпяла, трябва да се хейти. Да плюете "Пулс" примерно - разбирам, макар че в нея има някаква иновация заради дъбстепа, какъвто само тя и Анелия пробваха, ама така да плюем по всяка песен на Глория... Аргументи?

Ето, аз поне казвам чисто музикантски и с ТЕРМИНИ къде какво куца принципно при нея. Да чуем същото и от вас и да се получи дискусия веднъж?

И на мен са ми банални всички песни, които тази година са излезли на цял Пайнер, ама да съм оревал орталъка?

Това го разбрах. Песента не съм казал, че не е смислена. Но и не намирам характера в нея. Това, което вие не разбрахте от казаното от мен е, че песента е това, за което я представяте само защото я пее Глория. Иначе пак ще кажа, че харесвам песента, въпреки, че не толкова еуфорично като останалите, но някак си доста често сме слушали подобни неща от нея. Защо е това бълване на еднотипни песни. Глория може да си позволи да пуска по една-две максимум песни в годината. Текста е добър, но то ако само ще сменя текста по-добре да издаде една стихосбирка. Поне ще разшири пазара си в тази чалга криза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде, в какъв смисъл и до кога са хитове, мога ли да знам??? Хит е "Носталгия".

 

Е как къде!?

 

В дискотеките, вкъщи (youtube), по концертите.

 

До кога?

 

Тва вече е друг въпрос. Последните хитове на Глория да не би да са станали златни такива? Живеем в друго време, много добре знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...