Jump to content


В какъв формат сваляте музиката си и защо?


В какъв формат сваляте музиката си?  

34 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

mp3

Малък размер на файла, а достатъчно добро качество за моите стандарти. Иначе използвам iTunes, така че май файловете се конвертират в .aac :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

mp3

Малък размер на файла, а достатъчно добро качество за моите стандарти.

+1 Това в редките случаи, когато вече се случва да изтегля песен. Отдавна слушам изцяло от YouTube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WAV/FLAC.

* За архивация - Най-вече българските песни, защото после много трудно се откриват.

* Мога да конвентирам песните в какъвто формат искам, без допълнителна загуба на качество.

* Искам да се насладя на песните максимално.

 

Но честно казано понякога ме домързява да ровя в файловете ми и слушам от тубата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме мързи да ровя в повечето случаи и ако искам нещо да си кача на телефона - свалям директно от тубата звуковия файл. :1000 (29):

Иначе предимно слушам онлайн от тубата и спотифай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускам веднъж от тубата да я чуя, после я свалям на mp3. Така мога да я слушам винаги на слушалки, щото непрекъснато съм навън по работа и задачки. Тва директно от тубата винаги ми се струва тъпо. Едно, че си харчиш mb, друго, че прекъсва на места.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не свалям музика от много време, може би 2 години... най-много ако някоя песен реша да си я правя рингтон. Ползвам и Спотифай, и Ютуб, не разбирам защо едното изключва другото и са с отделни отговори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата на mp3 - 320 kbps. Понеже са тонове албуми и няма смисъл WAV да ми заемат място.

Другите стилове не ми се търсят за сваляне, затова свалям mp3 от YouTube, по възможност с най-добро качество.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Wav и след това си го конвертирам в Мр3 за телефона.

Свалям wav, защото обикновено това е гаранция за качество на звука, и че записа е мастер от композитора или музикалната компания.А след това го конвертирам с максимално качество на Мр3 формата, тъй като много пъти ми се е случвало да тегля Мр3-ки със 128kbps, вместо с 320.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...