Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Единствения адекватен човек в това жури е Иван.

Камелия приказва на 15 годишно момиче, колко ѝ било секси.

Графа има повече грим и неадекватни коментари дори и от Поли, последната е по-тъпа от всички чалгаджийки заедно май.

Очаквам победителя да е в отбора на Иван, след днешните му две попълнения - момичето от Видин и щерката на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не търсеха глас като на онзи мъж, но търсят фалшивото и неовладяно пеене на тази. :mf_surrender:

Страхотно пя :Vishenka_05:

Кама си призна за провалите :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, от другата й страна си представи и нея. :3fdb8960598fa63e:

Нямам толкова богато въображение :roll1:

Камелия е страхотна, все повече ми се издига в очите...

Аз съм си кучка :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не търсеха глас като на онзи мъж, но търсят фалшивото и неовладяно пеене на тази. :mf_surrender:

 

Пачо, замълчи по въпросите с музика свързани :D

Мацката пя страхотно. А мъжа и той добре се справи, но самата постановка на пеене си беше оперна, която някак придава една липса на емоция и подвижност на пеенето.

Камелия ме изкефи сега как притича зад сцената, палавница :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон на Гласът ще е силен. Отдавна не е имало музикален формат, паузата от глупавия Х фактор си оказва влияние. Продуцентите са се постарали да е интерсно. Има силни участници, пък и да не забравяме, че гледанията на онова момче от миналата седмица с нежния глас има почти 500К гледания в тубата и е основен фаворит.

Камата е супер, много й се радвам. :Vishenka_05: Днес силен участник я избра да е в отбора й (17 годипната с розовата коса) и е претендент за финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина сезона се очертава да е добър. Харесаха ми повечето изпълнения, Камелия е много яка, кеф ми е да я гледам.

Стискам палци на Симона, дано това да е пробивът и, заслужава го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, замълчи по въпросите с музика свързани :D

Мацката пя страхотно. А мъжа и той добре се справи, но самата постановка на пеене си беше оперна, която някак придава една липса на емоция и подвижност на пеенето.

Камелия ме изкефи сега как притича зад сцената, палавница :)

E, Поли Генова 5 пъти каза, че пее като негър, аз оперна постановка не чух в неговото изпълнение.

Тази молдовка изобщо не изпя добре Камино.

Да не говорим, че й текстът бая го насмота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изгледах и представянето на Симона, тъй като го изпуснах. Не мога да кажа, че съм очарован. Да, беше много добра, но каквото и да прави малката, колкото и да се мъчи, винаги ще виждам майка й в нея. По-лошият вариант! Визия, маниери, жестиколиране, дори начин на говорене... Все Глория виждам. Не знам това нарочно ли е или просто много иска да поддържава, и го прави, на майка си? В което няма лошо, но трябва да се открои, колкото се може час по-скоро, иначе лошо за индентичността й като човек. Има хляб в нея на 100%, дано това шоу й помогне да получи тази индивидуалност.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле Симона, трябваше да избереш Камелия. Между другото, ЕВАЛА на КАМЕЛИЯ, че се обърна. Това показа уважение, колегиалност и класа. Жалко, че Симона не го оцени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...