Jump to content



Подсъзнанието може всичко


Препоръчани коментари

Arwity, тва проработи!! :roll1: :roll1: :notworthy:

Одеве си седя на бюрото и шефката идва и ми оставя някви пари. Аз не зацепих за кво и я гледам ей така - :blink: . Оказа се комисионна от преди 2 седмици, която си мислех, че не ми се полага и изобщо няма да ми я дадат и я бях отписала.

Дано като изхарча скритите, изскочи още нещо. :3fdb8960598fa63e: :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Днес да не забравите да си съберете посетите парички в часа в който сте ги сложили :) Иии приятно харчене :)

 

А за тези които го правят за първи път. Трябва да изхарчите всичките пари, които сте сложили. По-добре дайте отгоре от себе си, но ги изхарчете до стотинка! Ии споделете, ако има резултат :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес да не забравите да си съберете посетите парички в часа в който сте ги сложили :) Иии приятно харчене :)

 

А за тези които го правят за първи път. Трябва да изхарчите всичките пари, които сте сложили. По-добре дайте отгоре от себе си, но ги изхарчете до стотинка! Ии споделете, ако има резултат :)

Тъкмо се чудех днес ли трябва да ги събирам ;д

Проблем ли е ако не ги похарча утре? 3 книги си поръчах и смятах с 'посятите' пари да ги платя, а не знам дали ще пристигнат.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех днес ли трябва да ги събирам ;д

Проблем ли е ако не ги похарча утре? 3 книги си поръчах и смятах с 'посятите' пари да ги платя, а не знам дали ще пристигнат.

 

Харчи ги когато ти е кеф... :)

И аз неделя чак ще мога. Честно да ти кажа тук каквото и да ви кажа ще ви излъжа. Чела съм насам-натам и все е било важното да не се забравят да се приберат, а за харчето +/- някой друг ден, мисля че не е било проблем

 

А за книгите може да споделиш в темата за книгите де :D Макар аз още да вися на моята :D :D и май няма изгледи да я завърша скоро, но все пак..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ще пишем ли желания? :)

Новолунието е на 29.12 от 8:53. Луната си е тип-топ в следващите там 24, че и повече часове. Намира се в Козирог. Ето темите за Козирог:

 

желания по новолуние в Козирог

 

 

Зрялост, вземане на разумни решения, пенсиониране,време

 

– Искам тотално да се освободя от всички страхове за остаряване.

 

– Искам с лекота и зрялост и в моя най-добър интерес да се отнеса към ситуацията…

 

– Искам с лекота да управлявам парите си по начин, който да ми позволи да се пенсионирам на…години.

 

– Искам с лекота да се науча да използвам времето в моя най-голям интерес.

 

Самодисциплина, поведение на възрастен, спазване на обещания, компетентност, публичен имидж

 

– Искам с лекота да подходя към взаимоотношенията си с..от позицията на възрастен и зрял човек.

 

– Искам с лекота да се държа по начин, който ми създава по-добър обществен имидж.

 

– Искам с лекота да поема отговорност за ситуацията с…по начин, по който се чувствам силен/на да я променя в свой интерес.

 

– Искам с лекота да демонстрирам компетентност по отношение на…

 

– Искам с лекота да се отдам на неща, които са в моя най-добър интерес.

 

– Искам с лекота да възпитам в себе си самодисциплина.

 

– Искам да съм изпълнен със самочувствие и самодисциплина за постигане на моята цел…

 

Амбиция, формулиране на цели, използване на възможности, кариера,здрав труд

 

– Искам с лекота да се окажа изпълнен с енергията на амбицията.

 

– Искам ясно да видя изпълнението на кои цели ще ме направи щастлив/а.

 

– Искам пълна яснота в поставянето на цели, които ще ми донесат успех в областите, които ме вълнуват.

 

– Искам с лекота да разпознавам и оползотворявам възможностите, които се появяват.

 

– Искам с лекота да привлека, разпозная и успешно стартирам правилната за мен кариера.

 

– Искам с лекота да приветствам здравия труд, който води към успех.

 

Успех, признание, социално положение, постигане на цели

 

– Искам тотално да се освободя от всичкия страх, който съпътства успеха.

 

– Искам да повярвам, че мога да се издърпам за ушите и да постигна успех в живота.

 

– Искам с лекота и усещане за собствената си сила да постигна целта си да….

 

– Искам да изпитам положително признание в моята професия.

 

– Искам да ми се родят правилните идеи, които да ми донесат повишение в службата.

 

– Искам с лекота да предприема тези стъпки, които да ме доведат до повишаване на моето социално положение.

 

Контрол, респект, делегиране на отговорности, спазване на протокол

 

– Искам с лекота да управлявам живота си така, че да имам достатъчно време за работа, забавления и семейство.

 

– Искам с лекота да поема контрола върху всички области от моя живот.

 

– Искам с лекота да отпаднат всички страхове, съпътстващи поемането на контрол върху моя живот.

 

– По отношение на ситуацията с.. искам с лекота да се концентрирам върху общите цели, а не върху личностите на участниците.

 

– Искам с лекота да изпитвам здравословно самоуважение и уважение към другите.

 

Бащи, авторитети, началници,традиция, репутация

 

– Искам с лекота да следвам традициите, водещи ме по пътя към успеха.

 

– Искам с лекота да се вслушвам в гласа на вътрешния си авторитет.

 

– Искам ясно да видя как да излекувам взаимоотношенията си с моя баща.

 

– Искам с лекота да си взаимодействам с моя баща по конструктивен начин, по който се запазва моята идентичност.

 

– Искам ясно да разбера как да подпомогна началника си така че и двамата да сме облагодетелствани.

 

– Искам с лекота да общувам с авторитети и по начин, по който моята личност не се губи.

 

Липса на радост, страх от непознато, песимизъм, липса на гъвкавост,самоосъждане

 

– Искам с лекота да гледам на живота по начин, който да ми донесе радост.

 

– Искам с лекота да се освободя от всички ограничаващи ме и негъвкави подходи.

 

– Искам всичкия ми песимизъм да се замени с увереност от положителния изход на всяко начинание.

 

– Искам с лекота да се отстрани навика да се самоосъждам.

 

– Искам с лекота да се освободя от самосаботиращите тенденции да контролирам останалите.

 

– Искам с лекота да усвоя нов подход към целите си, който да ги направи лесни за постигане.

 

Здраве отнасящо се до кости и стави, артрит и ревматизъм, жлъчка и жлъчни камъни, колена, кожа, псориазис и сърбежи

 

– Искам тотално излекуване в областта на….

 

– Искам с лекота да привлека, разпозная и да започна да работя с правилните лечители, които да възстановят перфектно здравето ми в областта на…

 

– Искам да привлека правилната информация, която да доведе до тоталното ми излекуване на

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен се сбъдна едно от големите желания за Скорпион :) Парите също - спечелих дребна сума от Националната лотария, а сега ще се пишат желания задължително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ме накарате да крия пари от себе си :1000 (29):

На 29-ти след като напишем желанията и да ги скрием тези пари, нали?

 

Ми да. Слагаш ги някъде където изобщо да не се пипат. И след 3-дни в същия час трябва ги събереш и похарчиш час по-скоро до стотинка!Аз предния път никаква не я направих..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен, ден след неочакваната комисионна, пак ми дадоха малко. :Д Ама викам да не пиша, да не излезе, че се хваля. :1000 (29): Миналата седмица пък се оказа, че баба и дядо ми били направили спестовен влог, като съм била малка, и сега си го изтеглих. :3fdb8960598fa63e: На това новолуние не знам дали да крия, да не вземе Вселената да ме сметне за алчна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новолунието е днес :)

Тотално бях забравила, добре че видях една публикация във фейсбук за желанията днес. Ако някой иска да заделя парички или пише, да действа че даже сме изтървали първите 8 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер се прави ритуала с водата за сбъдване на желания (Водици)

 

Тази нощ желанията се сбъдват

Защо тази нощ? Нали на новолуние беше

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тази нощ? Нали на новолуние беше

 

Това е отделно. Смята се, че на 5-ти срещу 6-ти януари (Богоявление / Водици) небето се отваря и се сбъдват желания.

 

КАК ДА НАРЕЧЕШ ВОДАТА СИ

 

Когато се здрачи достатъчно навън на 5-ти, налей вода в един съд. Може да е купа или малка тенжерка. По-добре да е по-голям съд и по-широк! Гледай да не е пластмасов съд.

Някога водата се е наливала от извор или кладенец, но ти ползвай чешмата в къщи.

Изнеси водата навън – на балкона или прозореца, или на двора. Хвани съда с две ръце и притихни малко с водата си. Остави я да те усети. Подишай свежия въздух с нея. Постойте си така поне 5 минути.

Поздрави я и й кажи името си. НА ГЛАС!!! Тя вече те познава. Тя е ТВОЯТА вода. Постойте още малко заедно, остави съда навън и се прибери. Нека водата ти остане няколко часа под небето да се „измълчи” и пречисти.

 

Точно преди полунощ излез отново при нея. Тогава преди ВОДИЦИ силата й е най-голяма. Отново хвани съда с две ръце. Дланите ти трябва плътно да обхващат стените.

Сега се свържи с твоята вода. Помисли кое е най-голямото ти желание, кое е това, чието сбъдване ще ти донесе нова Сила и Радост. Не бързай!

 

ИЗРЕЧИ НА ГЛАС ПРЕД ВОДАТА СИ НАЙ-СЪКРОВЕНОТО СИ ЖЕЛАНИЕ!

Заяви волята си ясно и категорично! Наричай, не моли!

Притихни отново и постой с нея. Опитай се да си представиш как ще изглежда живота ти, когато точно това желание бъде сбъднато. Опитай се да „видиш” тази картина в твоята вода.

Огледай се в нея!

Как ще изглеждаш сбъднат?

Виж как си облечен!

Има ли някой наоколо?

Къде си?

На какво мирише?

Какъв сезон е?

Наслади се на Сбъдването си!

Предизвикай абсолютната си увереност, че това ще се случи!

Кажи на водата всяка дума, която се явява в този момент…

И завърши НА ГЛАС с най-старото и силно наричане:

РЕЧЕНОТО МИ ДА БЪДЕ СТОРЕНО!

 

После покрий водата с кърпа (по възможност бяла) и се прибери.

Остави водата си цяла нощ да поеме ПРАВОТО ТИ СЛОВО. Да го чуе, да го залюлее, да го изкъпе, да му вдъхне живот и да пренареди твоето СБЪДВАНЕ.

 

Сутринта на ВОДИЦИ, когато се събудиш първо иди при Водата си. Измий си очите с нея и с много обич отпий от твоето Сбъдване. После пак…

Усети твоя ДАР с цялата си душа. После склони чело пред Водата и на глас й благодари!

Прибери я. Можеш да я изпиеш цялата или по малко, както искаш, да наръсиш с останалото от нея дома си, да полееш някое цвете – както прецениш. Това е НАРЕЧЕНА вода и тя ще носи енергията на желанието ти. Силата й е право пропорционална на емоцията, която си вложил в нея и на количеството Вяра, изпълваща душата ти. Така че, магията е в твоите ръце!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е отделно. Смята се, че на 5-ти срещу 6-ти януари (Богоявление / Водици) небето се отваря и се сбъдват желания.

 

КАК ДА НАРЕЧЕШ ВОДАТА СИ

 

Когато се здрачи достатъчно навън на 5-ти, налей вода в един съд. Може да е купа или малка тенжерка. По-добре да е по-голям съд и по-широк! Гледай да не е пластмасов съд.

Някога водата се е наливала от извор или кладенец, но ти ползвай чешмата в къщи.

Изнеси водата навън – на балкона или прозореца, или на двора. Хвани съда с две ръце и притихни малко с водата си. Остави я да те усети. Подишай свежия въздух с нея. Постойте си така поне 5 минути.

Поздрави я и й кажи името си. НА ГЛАС!!! Тя вече те познава. Тя е ТВОЯТА вода. Постойте още малко заедно, остави съда навън и се прибери. Нека водата ти остане няколко часа под небето да се „измълчи” и пречисти.

 

Точно преди полунощ излез отново при нея. Тогава преди ВОДИЦИ силата й е най-голяма. Отново хвани съда с две ръце. Дланите ти трябва плътно да обхващат стените.

Сега се свържи с твоята вода. Помисли кое е най-голямото ти желание, кое е това, чието сбъдване ще ти донесе нова Сила и Радост. Не бързай!

 

ИЗРЕЧИ НА ГЛАС ПРЕД ВОДАТА СИ НАЙ-СЪКРОВЕНОТО СИ ЖЕЛАНИЕ!

Заяви волята си ясно и категорично! Наричай, не моли!

Притихни отново и постой с нея. Опитай се да си представиш как ще изглежда живота ти, когато точно това желание бъде сбъднато. Опитай се да „видиш” тази картина в твоята вода.

Огледай се в нея!

Как ще изглеждаш сбъднат?

Виж как си облечен!

Има ли някой наоколо?

Къде си?

На какво мирише?

Какъв сезон е?

Наслади се на Сбъдването си!

Предизвикай абсолютната си увереност, че това ще се случи!

Кажи на водата всяка дума, която се явява в този момент…

И завърши НА ГЛАС с най-старото и силно наричане:

РЕЧЕНОТО МИ ДА БЪДЕ СТОРЕНО!

 

После покрий водата с кърпа (по възможност бяла) и се прибери.

Остави водата си цяла нощ да поеме ПРАВОТО ТИ СЛОВО. Да го чуе, да го залюлее, да го изкъпе, да му вдъхне живот и да пренареди твоето СБЪДВАНЕ.

 

Сутринта на ВОДИЦИ, когато се събудиш първо иди при Водата си. Измий си очите с нея и с много обич отпий от твоето Сбъдване. После пак…

Усети твоя ДАР с цялата си душа. После склони чело пред Водата и на глас й благодари!

Прибери я. Можеш да я изпиеш цялата или по малко, както искаш, да наръсиш с останалото от нея дома си, да полееш някое цвете – както прецениш. Това е НАРЕЧЕНА вода и тя ще носи енергията на желанието ти. Силата й е право пропорционална на емоцията, която си вложил в нея и на количеството Вяра, изпълваща душата ти. Така че, магията е в твоите ръце!

Ще го направя... дано родителите ми не ме помислят за луд. :1000 (29): Ще ги накарам и те да го направят! Мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го направя... дано родителите ми не ме помислят за луд. :1000 (29): Ще ги накарам и те да го направят! Мерси.

Точно това ме спира. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да не я заваря сутринта на камък, че ако ще я пия ледена като нищо на другия ден да съм с бронхит, от много наричания :1000 (29): :mf_surrender: Но ще го направя де, аз много вярвам на такива неща!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз миналата и по миналата година го правех :) Мама и тя 1000%20(29).gif

Ноо все ми е много студено и действам по бързата процедура на две на три. Днес мисля да се облека дебеличко и да си го направя като хората.

Мерси на Ружето, че подсети, че тотално бях забравила че е днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то вече тъмно - действайте. Аз сиг ще пропусна - просто абсурд в полунощ да успея да отида при водата ;д Заради кучето ставам в 6, за да мога да го разходя преди работа и до 10 и половина 11 съм дроб. ;Д

Иначе и аз вярвам в тия неща.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека ви се сбъднат желанията! Аз съм настинал и не смятам нито да я пия, нито да се мия с нея. Тя ще е ледена. :)

И аз така ..

Даже не смятам да го правя :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...