Jump to content



Online: Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем


Препоръчани коментари

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Щом Дейнджър и Senhor признаха Теди, смятайте какво е положението. :whistling:

 

Положението е същото като с предните й песни. Тия простотии вече почнаха да писват. Видя се, че гледанията на последните й две парчета паднаха наполовина в сравнение с най-големите й хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението е същото като с предните й песни. Тия простотии вече почнаха да писват. Видя се, че гледанията на последните й две парчета паднаха наполовина в сравнение с най-големите й хитове.

Имах предвид, че щом хора, които не понасят Теди, се кефят на тази песен, смятайте какво става. Ще си говорим. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден потрес, само за дискотека...

Да, ако си на 18-19 години леке - ОК.

Аз за това спрях да ходя на чалготеки, чак тъпо ти става, дори алкохолът менте не ще да помогне от такива просташки повърни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението е същото като с предните й песни. Тия простотии вече почнаха да писват.

+1 Не може да надмине "Пеперудките", която си остава най-вървежната й простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна пародия. Чудя се кога най-сетне ще се откаже и ще спре да дърпа поп-фолка надолу с подобни безсмислени "песни". Да се връща в махалата и да остави певици като Нелина, Глория и останалите можещи да творят и да вдигат реномето на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна пародия. Чудя се кога най-сетне ще се откаже и ще спре да дърпа поп-фолка надолу с подобни безсмислени "песни". Да се връща в махалата

Когато Райнето разбере, че "смислените" й песни са бозички. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че това не може да се опише с думата "провокация" a директно с "простотия". Добре не е толкова мазна, това е плус. Припева е ок, но останалото...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че това не може да се опише с думата "провокация" a директно с "простотия". Добре не е толкова мазна, това е плус. Припева е ок, но останалото...

И кое е "простотията" в песента? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое е "простотията" в песента? :D

 

Простотия е, ама кефи.

"Моето парти е в Дубай, твоето в хола". "Аз съм най-яката"

текста може би е на Катерина СтавиЦка

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Има да се учите от мен" ??? Смотла!

Пее прекрасно, пише си сама текстовете и музиката, сама излезна от блатото на треторазрядките, няколко клипа с 10+ гледания, хитовете са в нея. :whistling:

 

Хора, които се кефят на текстове за боклуци, "удари ме лъжи ме мрази ме играй си с мене дръж се зле обичам те", "И няма бау, няма мяу" коментират, ау.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се зарадва човек, че някои като Нелина преди броени часове пускат истинска, красива песен и се появява този ''феномен'' да сподели кой, къде я бара?!

 

Хора ..вие наистина ли сте способни да харесвате нещо подобно? :mf_surrender: Положението е по-тежко от бяло знаме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...