Jump to content



Online: Галена - #МамаУраган


Препоръчани коментари

  • Отговори 128
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

267k със 7100 плюса наистина е забележителен резултат. Галена сама мина цифрите дори на "Пей, сърце", с което замина и без това наивната теория, че разчитала на дуети за интерес и гледания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра идея да снимат на паркинга на Метро в София, заради сградата отзад. Можеше да претупат нещата и да си снима на паркинга на Арена Армеец, така и така са били там. Пипнали са го видеото, няма спор.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ме кефи, но видеото трябва да вземе статуетката, брутално е. Галена сигурно като я гледат всички изпълнители от всички жанрове в BG я мислят за извънземна и се депресират що се казае до картина. Иначе мен не ме кефи, че Криско е новият гуру в българската музика, предпочитам времето с кючеците на Азис дори пред това сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да го считате за хейт, това е провал просто. ОК, Криско беше казал, че песен за чалга изпълнител никога няма да направи -е, уви парите са си пари. Но...при положение, че си първата в тая гилдия с негова песен и му броиш мноого пари (да не си кривим душата, доста е дала за да склони Криско) трябваше да ти направи НЕ негова песен с променен аранжимент, а нещо уникално и единствено. Харесвам проектите на Галена, някои проекти на пишман рапъра, но това си е подигравка. не знам дали е от екстаз, че и е направил песен и не се е усетила, но факта си е факт.

За съжаление най-добрата песен на Галена за тази година (не най-хитова, а най-добрата, щото дуета си е цигания и е хит без да е смислена) остана страшно недооценена.

Кефи ме, че бачка и влага. Евала, но това за мен си остава провал. Едната визия не прави продукта качествен. Прекалено много копиране на Дриско и новите R&B звезди на бг пазара, изпяване, държание...ем не е кефи....но всеки с мнението си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време не е имало толкова як клип по Планета! Дано само и той не е краден, като песента. Иначе ме зариби доста.

 

п.с. Кой е режисьор на видеото?

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време не е имало толкова як клип по Планета! Дано само и той не е краден, като песента. Иначе ме зариби доста.

 

п.с. Кой е режисьор на видеото?

 

Николай Нанков

Link to comment
Сподели в други сайтове

И клипа и песента са жестоки!

Ramania е една циганска махала и слушат само бозите на Оцко, Илиян и другите.

Извън тази цивилизация ( Раманиа ) мненията на хората са коренно различни ;)

Света не се върти тук.

#аманотхейтъри

Link to comment
Сподели в други сайтове

И клипа и песента са жестоки!

Ramania е една циганска махала и слушат само бозите на Оцко, Илиян и другите.

Извън тази цивилизация ( Раманиа ) мненията на хората са коренно различни ;)

Света не се върти тук.

#аманотхейтъри

 

Като не ти харесва нещо, изказваш реално мнение (без фанатизъм, симпатизиране или превръзка на очите), те наричат хейтър.

Трябва да влезеш в синхрон с масата и да величаеш продукта. Също като компания по чашка: там всички са на едно мнение.

Еми съжалявам! Нито Галя е певица, нито песента й отива, нито клипа е невиждано брутално яко жесток. Нито всички сме в оная махала ;)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не ти харесва нещо, изказваш реално мнение (без фанатизъм, симпатизиране или превръзка на очите), те наричат хейтър.

Трябва да влезеш в синхрон с масата и да величаеш продукта. Също като компания по чашка: там всички са на едно мнение.

Еми съжалявам! Нито Галя е певица, нито песента й отива, нито клипа е невиждано брутално яко жесток. Нито всички сме в оная махала ;)

Какво ми пука другите дали харесват проекта

Мен ме кефи

Клипа е як, но има и по-добри от този

Песента ме кефи

Трябва да плюя проекта като другите ли?

Харесва ми и го казвам, а тук повечето нарочно плюят проекта

От теб не съм видял положителен коментар за чалга песен..

На мен ми харесва проекта

За другите не ми пука

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ми пука другите дали харесват проекта

Мен ме кефи

Клипа е як, но има и по-добри от този

Песента ме кефи

Трябва да плюя проекта като другите ли?

Харесва ми и го казвам, а тук повечето нарочно плюят проекта

От теб не съм видял положителен коментар за чалга песен..

На мен ми харесва проекта

За другите не ми пука

Не разбрах кой го плюе ...проекта. Но разбрах, че ти харесва...проекта.

 

Имам и положителни коментари, когато са заслужени, разбира се. Не съм кон с капаци. Не си ги видял, не ми е проблем.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална жена ГАЛЕНА е БОГИНЯ! Галена е хамелеон,тя няма достигане! Лично мен песента не ме кефи чак толкова да я слушам нон-стоп,но е добра. Но клипа е адски добър наистина,просто е много ефектен,много различен. Визията с папагала е убийствена,с къдравата коса е бомба! Проекта жъне много голям успех,и дано стане Big Hit. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ми пука другите дали харесват проекта

Мен ме кефи

Клипа е як, но има и по-добри от този

Песента ме кефи

Трябва да плюя проекта като другите ли?

Харесва ми и го казвам, а тук повечето нарочно плюят проекта

От теб не съм видял положителен коментар за чалга песен..

На мен ми харесва проекта

За другите не ми пука

Mи като не ти пука, кво си тръгнал да хейтиш тези дето не им харесва. По принцип хората, има хора които плюят дори самата чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах кой го плюе ...проекта. Но разбрах, че ти харесва...проекта.

 

Имам и положителни коментари, когато са заслужени, разбира се. Не съм кон с капаци. Не си ги видял, не ми е проблем.

Няколко потребителя тук

Също в тубата и фейса

Харесва ми да и понякога се онасям и го пиша 10 пъти

Хаха

 

Mи като не ти пука, кво си тръгнал да хейтиш тези дето не им харесва. По принцип хората, има хора които плюят дори самата чалга.

Кой те натиска, че звъниш? :mf_surrender:

Не ми пука, но ме дразнят защото проекта им харесва и нарочно плюят

+тва кого хейтя ?

#аманотхейтъри и онова другото ли? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен проекта е слаб. Хвърлени пари на вятъра. Музиката е претоплена манджа, и най-вероятно дори не е правена специално за Галена което обяснява нелепото й "рапиране" с чалга извивките. Не звучи натурално. Текста ми идва твърде арогантен. "Не съм като другите, добре това го знаете" - Става досадна с това непрекъснато пропагандиране че е едва ли не нещо повече от другите изпълнители, защото има излишни пари за харчене. Клипа е твърде кичозен. Единствено края става.

 

Оценка - 2.5

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен проекта е слаб. Хвърлени пари на вятъра. Музиката е претоплена манджа, и най-вероятно дори не е правена специално за Галена което обяснява нелепото й "рапиране" с чалга извивките. Не звучи натурално. Текста ми идва твърде арогантен. "Не съм като другите, добре това го знаете" - Става досадна с това непрекъснато пропагандиране че е едва ли не нещо повече от другите изпълнители, защото има излишни пари за харчене. Клипа е твърде кичозен. Единствено края става.

 

Оценка - 2.5

Ти пък! Това е невиждан проект, брутално яко ункален - Галя върху кола, че и цветен даже! Още съм в шок!

Текста не коментирам. 6 годишната ми щерка реди по - яки лафове.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...