Jump to content



Online: Галена - #МамаУраган


Препоръчани коментари

И от BLOW на Кралицата Би има копнати моменти :3fdb8960598fa63e:

Blow, Formation, Grown Woman изредихме тук, чакам отново да ми обясняват как Бионсе нямала добри клипове и как фолкаджийските били на световно ниво в сравнение с нея :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-добрият клип за 2016 + силна, хитова и гъзарска песен, отива й много. Най-важното е, че Галена пак вади нещо коренно различно от това, което е пускала - няма страх от риск при нея. Затова е номер 1 толкова години и държи най-големите хитове. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

оффф защо не пише ft.Krisko . така няма да има бум в гледанията

Щото не е фючъринг,а човека не иска да се срами с такива бози.Личи си,че грам не се е постарал щото е Галена и му е дала пари,това му е да не кажа най-слабата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да намеря само една дума, с която да опиша проектът- WOW. Изпълнителят, който прави най-новаторските проекти и благодарение на когото жанрът върви напред. Вижда се, че дава всичко от себе си, по никакъв начин не пести енергия и финанси за да ни предложи най-доброто за пореден път. Много в страни от чалгата е това и евала за риска, евала за смелостта да вложи в подобен проект. Знаем мнението на българина- щом е чалга певица, значи песента е чалга и точка по въпроса. Наистина ме впечатли, както при всеки един неин проект от 5-6 години насам. Пожелавам й успех- просто няма такъв изпълнител!!! 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото не е фючъринг,а човека не иска да се срами с такива бози.Личи си,че грам не се е постарал щото е Галена и му е дала пари,това му е да не кажа най-слабата песен.

 

Какво означава да се срами, нали той е автор и се е подписал под песента? Помисли малко с тая глава преди да пишеш простотии.

 

А и вие сте много интересни. Ако беше отишла при Оцко да й направи песен като Все ми е тая например, щеше да кажете тая сега се опитва да повтори успеха на песента, то едно и също ни писна вече. Отива жената при Криско за коренно различна песен от нейния стил, и пак се почва плюене от редовните хейтъри. Ами чакай малко, тя може да прави песни само с цигански вокали и тупса лупса през 2 месеца и пак ще е топ. Уважавайте труда и експеримента. Едва ли е много лесно да вложиш една торба пари в нещо, което нямаш никаква идея ще тръгне ли или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка е направила доста незапеваема песен.

Клипчето бива.

 

Като цяло не го виждам като голям хит. Криско Бийт нещо си е продал най-тъпата продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/VessyOfficial/post...210482768446079

Vesela Boneva

30 mins ·

Наистина съм изненадана да чуя това!

Доста близо звучи до нашия проект "Разпалвам микрофоните" издаден на 27.03.2015 година!!!

Мненията оставям на вас!?!

 

Аз не намирам прилика .. ?!? :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваше се подобна реакция от поп изпълнителите.

Няма как да не им бръкне някъде, след като и те предлагат това, но не получават този интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сефте я чувам... има прилика и то голяма. Щом дори някой тук я беше пуснал преди това...

Авторът на музиката на "Разпалвам микрофоните" е Светлин Къслев, Криско Бийтс да му мисли.

 

Скандалче! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е като е една малка Америка в българския шоубизнес - просто няма стигане... За пореден път се доказа като най-креативната в бранша и остави хейтърчетата да мечтаят, че някога и "техните" ще имат такъв проект... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не съм като другите, добре това го знаете,

не търся услугите, които си мечтаете,

донесох покритие, а ти - фалшиво его

ще те разглобя като LEGO"

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е брутален, ала мен не ме кефи, че е много ала Бионсе стил. Монтажът е резачка! Всяка визия е убиец, жалко, че визията с чехличките на розовия фон е отпаднала! Иначе тоя ефект за правенето на клипа сякаш от 90-те е използван по 10-тина пъти от Бионсе в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/VessyOfficial/post...210482768446079

Аз не намирам прилика .. ?!? :o

 

Всъщност сходството е много голямо, но тази песен дори не я бях чувал. На Галена е по-хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...