Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Анелия супер много си е преебала Гот ми е, такъв голям хит, можеше да смаже... още малко на пиано да я беше изпяла!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, съвсем сериозно няма да се изненадам ако след малко чуем ... Тън-тън-тън-тън .. добър вечер на най-добрите ... Хапиии :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, съвсем сериозно няма да се изненадам ако след малко чуем ... Тън-тън-тън-тън .. добър вечер на най-добрите ... Хапиии :roll1:

 

:roll1: :roll1:

 

Недей така!

 

Аз съм подготвен за Играчките :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде Микаела почна да пее като ненормална Аз съм Дявола!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Peter Bashlieff

преди 2 мин. · Sofia, Sofia City Province ·

Ам, тръгнахме си - сори, Тв Планета...Празна! зала, пияни, голи пишлемета с по три бири, потни дебели пубер гърли, явно наказани да не излизат два месеца преди концерта, цигани (разбирайте, на килограм), посредствено представяне на повечето изпълнители и тн и тн...Естествено, имаше и изключения (нищожни, но изключения - старата школа: Ивана, Нелина, Глория, Емилия). Бетонно пеене, контакт с публиката, адекватно представяне на такава сцена, атмосфера като в началото на концертите на телевизията...И така...Арена Армеец е голям залък за Планета Тв и определено им преседна тази вечер...😉😉😉

 

Нашият Пешо... PROVOKATOR

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...