Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Аз пък съм много доволен от Джулия. Пя по добре от Нелина. И Роксана е новата Софи Маринова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните пет:

 

Цура - Видимо изневерил

Цура ft Галин - Да те бях зарязала

 

Фики - Вертолета

Фики - С друг ме бъркаш

 

Анелия - Гот ми е

Анелия - Аз съм дяволът / Генерал

 

Галин - Царя на купона

Галин - На Египет фараона

 

Преса - Без теб

Преса - Няма да ти пиша

Преса - На тебе не отказвам

 

А Райна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя Преси като последна, новата песен пред 15 човека ли ще я представя :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория щяла да пее "Сто карата любов" , "Сто процентова жена" , и със Симона :1000 (29):

Боже, Господи .. кой ги знае тези песни ... :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май е във втори блок, преди Илиян. Не си спомням със сигурност дали беше преди/след Илиян. Яница и Теди А. следват след тях двамата.

 

Баладата ли ще пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория щяла да пее "Сто карата любов" , "Сто процентова жена" , и със Симона :1000 (29):

 

 

Ужас, дано това не е така! Очаквам Циганите, с които ще помете всичките тези 60 човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, дано това не е така! Очаквам Циганите, с които ще помете всичките тези 60 човека.

 

Чета из фейсбук, дано да не ги пее тези песни, но със сигурност се е спряла на тези :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само милионите гледания им остават. Жалка история.. :mf_surrender: Къде са сега тези 700к последователи от канала на Планета?

 

Къде, къде, къдеееееееееее? :roll1:

 

 

Ми тя Преси като последна, новата песен пред 15 човека ли ще я представя :mf_surrender:

 

Колкото - толкова! Да не бяха предупредени всички в този бизнес преди години, да мрънкат днес. Но тогава плюеха, как само плюеха.... :gun_bandana:

 

Гледате ли някъде бре? Дайте линк да зяпам и аз пропадането пайнерско....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, дано това не е така! Очаквам Циганите, с които ще помете всичките тези 60 човека.

Абсолютно все едно и също е какво ще пее. Този път даже няма кой да я освирка... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета из фейсбук, дано да не ги пее тези песни, но със сигурност се е спряла на тези :mf_surrender:

Жалко. Толкова я харесвам. А се държи като Маргарита Хранова-дъно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките стриймове са пълен потрес, вървят минута-две със забивания, спират, след половин час пак. Никой не е отишъл с намерението да излъчва целия концерт на стрийм, щото знаят, че тва го интересуват само 50 балъка в Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...