Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Тва ако е вярно и ако изобщо е възможно, ще е толкова гнусно. Супер садистично да вкарат човек изпаднал в такова положение. :mf_surrender:

 

Отдавна никой не го ебе за моралната страна на нещата. Всичко е пари и рейтинг. Сеирът трябва да е на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отдавна никой не го ебе за моралната страна на нещата. Всичко е пари и рейтинг. Сеирът трябва да е на макс.

И все пак си е отвратително. Да правиш сеир от жена, на която мъжът й е умрял току що, седяла в ареста не знам си колко време, медиите са я размазвали и цялата държава я е гаврила... :helpsmilie: Четох, че постоянно ревяла в ареста, отслабнала 10 кг... Не знам дали е виновна, ама е супер гадното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак си е отвратително. Да правиш сеир от жена, на която мъжът й е умрял току що, седяла в ареста не знам си колко време, медиите са я размазвали и цялата държава я е гаврила... :helpsmilie: Четох, че постоянно ревяла в ареста, отслабнала 10 кг... Не знам дали е виновна, ама е супер гадното.

 

Ами то никой няма да я вкара насила вътре. Всеки влиза по собствено желание и доброволно. Ако наистина ще участва, то явно толкова й е акъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изместиха началото за 11 септември от 20 часа :D

 

Е то не си ли беше по принцип тогава?? Аз откакто му гледам рекламата все е на 11 септември от 20?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то не си ли беше по принцип тогава?? Аз откакто му гледам рекламата все е на 11 септември от 20?

беше за 12 ти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изместиха го, за да конкурират "Фермата". До момента всички участници, за които се говори, че влизат, са абсолютен потрес. Миглена Ангелова, Ирина Тенчева, Деси Цонева, Жана Бергендорф, Лара. :mf_surrender: Само Рени ми е симпатична. Определено "Фермата" ще е по-скандално с невероятната Гери Дончева!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изместиха го, за да конкурират "Фермата". До момента всички участници, за които се говори, че влизат, са абсолютен потрес. Миглена Ангелова, Ирина Тенчева, Деси Цонева, Жана Бергендорф, Лара. :mf_surrender: Само Рени ми е симпатична. Определено "Фермата" ще е по-скандално с невероятната Гери Дончева!!!

Жорето Кучков ще ги подлуди тези госпожи!

Лара, Миглена и Ирена ще продават фалшив образ и лицемерие !

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Рена вложи хонорара си в един стабилен проект, за да не й се налага да ни облъчва с полюции от рода на Кинта и 20 и Клецай ме у ауто. :ддд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами другият вариант е Сашка Васева, ама те вече си имат една ретро чалгарка – Рени. И в Стори пишеше, че влизала Емануела. Не знам, ще видим довечера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност не съм сигурен дали ще е Емануела другата чалгарка, но дано да е тя, а не някоя позабравена като Рени.

 

Те точно позабравените ще са интересни да ти кажа аз! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така?

На едно парти съм тази вечер и за това. Иначе Рени със сигурност ще ми е много интересна.

Подозирам, че ще е супер умерена и ще се стреми да не се натяква толкова много, както прави по интервютата.

Ще има лицемерие от нейна страна сто про.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...